Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hledáte mod?
dzura11
Zdravím, čirou náhodou nenašel někdo brnění z assassins creed? Já ji našel jako mágsou róbu, ale chtěl bych to jako lehký brnění. Poradí někdo?? ;-)
 
taker666
Ja by som sa chcel opytat ci existuje nejaky mod ktory zobrazuje vsetky moje zbrane.
Napr: ked mam luk a dam mec tak luk mi zmizne...
Uploaded with ImageShack.us
 
Mystix
Chlapi už je nějakej mod co mi ukáže LVL nepřítele? Nějak jsem ho na nexusu nenašel.
 
Cimmeran
Zdravim. Hledám mod který by mi umožnil překročit lavel 100 v dovednostech (např. v lukostřelbě).
Díky.
 
Aster
Zdar, mam takovej trošku problém stáhnul jsem si Jaysus Sword nainstaloval ho přes NMM a chtěl sem si ho aktivovat přes Data files ale data files mi nešlo otevřít tak sem zkusil spustit hru a podíval jsem se do kovárny a tam žádná nová možnost nebyla co stim??Sad
Upravil/a Aster dne 24.02.2012 21:34
 
Dovahkiin Sirion
Jak to že ti nejdou otevrit data files?
 
Aster
no to právě nevim ve složce data ty složky z raru mam tak nevim co s tim je.
 
dzura11
Aster: někde se to tu řešilo a i v readme u toho modu máš napsaný, že pokud nemáš aktivní data files, máš přidat do nějakýho .ini souboru nějakej řádeček, kterym to aktivuješ... Ale z hlavy ti to neřeknu, zkus hledat...
 
Aster
no jestli myslíš tenhle řádek bEnableFileSelection=1 tak ten už tam mam.
 
dzura11
jj, přesně ten sem měl na mysli... ale pokud to i přes to nejde, tak už ti poradit nedokážu... lituju
 
Aster
hmm tak to sem v pr... no nic budu hrát bez módů SadSad
 
Mew
Astere, myslím že když máš Mod nexus manager tak si to zaškrtáváš přímo v něm...takže tu kolonku Data Files njepotřebuješ mít zaškrtlou ;-)
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Aster
Mew napsal:
Astere, myslím že když máš Mod nexus manager tak si to zaškrtáváš přímo v něm...takže tu kolonku Data Files njepotřebuješ mít zaškrtlou ;-)
no jak sem napsal v prvnip příspěku zaškrtl sem to u v NMM ale i tak mi to nechce jít
 
Mew
Aha, tak to neporadím..mě vše v pohodě funguje...i ta kolonka se zvýraznila....
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Aster
zkusim reinstal Smile
 
Mew
a kam si přesně vložil ten řádek bEnableFileSelection=1 ??
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Aster
přesně tam kam sem ho měl dát ale už sem reinstaloval hru tak to teď zkusim Smile ale díky moc za rady Wink
EDIT:Lidi díky za rady už to jede SmileWink
Upravil/a Aster dne 25.02.2012 15:06
 
Aster
Sory že zase otravuju ale chci se zeptat jestli by někdo nemohl nahodit třeba na ulož.to už upravený skyrimprefs sice mi asi 10min. mody šly ale už zase nejdou a NMM mi nefunguje.
 
DavidD
Jednoduše ho smaš (SkyrimPrefs),spusť hru a ono ho to vytvoří znovu a funkční(tak sem to vyřešil Já ) Cc
 
Aster
dík radši si ho zálohuju
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
DLC Dawnguard - Hledání luku Skyrim - dotazy, návody,.. 4 29.04.2014 17:09
Hledání Stína Archív zodpovězených dotazů 10 21.03.2014 23:50
Zásek v hledání slov moci Archív zodpovězených dotazů 8 04.03.2014 20:32
Hledání Helgi - lokalizace Morhal Archív zodpovězených dotazů 12 27.02.2014 15:50
Hledám modifikace Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 02.02.2014 11:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist