Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hledáte mod?
Barbar
Zkuste napsat co by měl splňovat třeba někdo bude vědět Smile
Upravil/a Diego dne 15.11.2013 11:12
 
Johny
Rád bych měl za společníka sněžného vlka. Existuje takový mód?
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Korty15
nevite jestli uz vysel creation kit měl by vyjít už dnes...
 
ferovic
vlk je nahovno, rovnako ako pes....v skuse sa mi pritol pocas bojov pod nohy a vzdy som si ho sam zakiloval.

prosim vas, radsej mi poradte nejaky prikaz do konzoly ktorym by som sa zbavil starych questovych objektov.....uz vlacim so sebou bubon, fletnu, sferu ladeni 2x, tu kocku nerubikovu......a este zopar listov. tie questy su vsetko splnenne, akurat NPC maju pocit ze bude lepsie tie veci nechat u mna...nech mi zeru miesto v inventori :-/
 
Johny
ferovic napsal:
vlk je nahovno, rovnako ako pes....v skuse sa mi pritol pocas bojov pod nohy a vzdy som si ho sam zakiloval.

prosim vas, radsej mi poradte nejaky prikaz do konzoly ktorym by som sa zbavil starych questovych objektov.....uz vlacim so sebou bubon, fletnu, sferu ladeni 2x, tu kocku nerubikovu......a este zopar listov. tie questy su vsetko splnenne, akurat NPC maju pocit ze bude lepsie tie veci nechat u mna...nech mi zeru miesto v inventori :-/

pomocí příkazu "player.removeitem ID předmětu". Ty ID předmětů najdeš na nejspíš na Wiki http://elderscrol...rolls_Wiki
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Tial
Korty15 napsal:
nevite jestli uz vysel creation kit měl by vyjít už dnes...
Taky čekám na ten creation kit a on stále nikde. Asi jim to bude ještě chvilku trvat. Taky se musí brát ohled na časový posun protože bethesda to vydává v americe.
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
Korty15
Grin aby to nevyšlo až za týden......
 
Dovahkiin Sirion
Neznáte někdo mod na spestření manželství?
 
Johny
Dovahkiin Sirion napsal:
Neznáte někdo mod na spestření manželství?


Victory or Sovngarde ! ! !
 
Dovahkiin Sirion
Co všechno ten mod obsahuje?
 
Johny
někde jsem to viděl i s chlapem :-D
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Dovahkiin Sirion
Kdyby vyšel i jiný mod s manželstvim tak dejte vedet
 
ferovic
konzola pomohla dakujem fletna : Player.removeitem 000DABA7 1
buben: Player.removeitem 000DABA9 1
 
ferovic
vidim ze to tu beriete s humorom :-D ....ale co by sa mi fakt kuevsky zislo je nieco take ako existuje vo WOW, ato je Outfitter.....to znamena ze si nakonfigurujem rozne typy oblecenia podla toho ci idem bojovat s lukom, jednoruckami, alebo idem kradnut....pripadne idem nieco craftit......nosim pri seber spustu oblecenia, lebo mam rad ked je hra pestra a mozem striedat herne styli.....a unavuje ma znova a znova sa manualne preklikavat, ked sa chcem prezliect......a to uz to mam dost zjednodusene tym, ze mam 12 tlacitkovu mys Razer Naga......proste chcem jednoduchy plugin s paru tlacitkami, ktorym popridelujem armor a zbrane ako ma maju obliect.......mne ako laikovy to znie jednoducho, a vam?
 
BadWolf
ferovic napsal:
vidim ze to tu beriete s humorom :-D ....ale co by sa mi fakt kuevsky zislo je nieco take ako existuje vo WOW, ato je Outfitter.....to znamena ze si nakonfigurujem rozne typy oblecenia podla toho ci idem bojovat s lukom, jednoruckami, alebo idem kradnut....pripadne idem nieco craftit......nosim pri seber spustu oblecenia, lebo mam rad ked je hra pestra a mozem striedat herne styli.....a unavuje ma znova a znova sa manualne preklikavat, ked sa chcem prezliect......a to uz to mam dost zjednodusene tym, ze mam 12 tlacitkovu mys Razer Naga......proste chcem jednoduchy plugin s paru tlacitkami, ktorym popridelujem armor a zbrane ako ma maju obliect.......mne ako laikovy to znie jednoducho, a vam?


Možná bys mohl zkusit přiřadit jim rychlé klávesy. Ale těch je jenom 9.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
ferovic
da sa na jednu rychlu klavesu navesit viac veci?.....napriklad ze ked stlacim 3 tak nielen vytiahne dany mec, ale si aj oblecie rukavice a nahrdelnik co pridavaju skil na mec..........
 
ferovic
a propo...sorry za offtopic...ako si v tomto fore zmenim avatara????n vyzeram jak totalny parohac :-D
 
Collinsss
ja jsem videl mod kde vidite svoje nohy a telo akorat jsem ho ztratil je nekde na skyrim nexus kdyby ho nekdo nasel napiste to sem diky Smile
 
Collinsss
Johny napsal:
Rád bych měl za společníka sněžného vlka. Existuje takový mód?


http://skyrim.nex...hp?id=1724 zkus tenhle akorat tam neni snezni vlk ale cernej atd Smile
 
Johny
Super, vyzkouším. Díky
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
DLC Dawnguard - Hledání luku Skyrim - dotazy, návody,.. 4 29.04.2014 17:09
Hledání Stína Archív zodpovězených dotazů 10 21.03.2014 23:50
Zásek v hledání slov moci Archív zodpovězených dotazů 8 04.03.2014 20:32
Hledání Helgi - lokalizace Morhal Archív zodpovězených dotazů 12 27.02.2014 15:50
Hledám modifikace Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 02.02.2014 11:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist