Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Oblíbená příšera
ghrtz
Já mám nejradši draky a jak jsi říkal že chaurové jsou těžcí tak pro mě vůbec ne... Mně se zdají nejtěžší... To by mé taky zajímalo protože najednou s úrovní 36 je všechno lehký Grin
 
BadWolf
Já mám level 42 a Prastarý Drak je snad lehčí než kolčavák. A s těma Chaurama už se to trochu zlepšilo... Ono taky záleží na stylu hry.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
hRDLA
BadWolf napsal:
Já mám level 42 a Prastarý Drak je snad lehčí než kolčavák. A s těma Chaurama už se to trochu zlepšilo... Ono taky záleží na stylu hry.


co je kolčavák?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
hRDLA napsal:
BadWolf napsal:
Já mám level 42 a Prastarý Drak je snad lehčí než kolčavák. A s těma Chaurama už se to trochu zlepšilo... Ono taky záleží na stylu hry.


co je kolčavák?


Taková ta malá otrhaná krysa. Anglicky je to myslím Skeever nebo tak nějak.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
hRDLA
BadWolf napsal:
hRDLA napsal:
BadWolf napsal:
Já mám level 42 a Prastarý Drak je snad lehčí než kolčavák. A s těma Chaurama už se to trochu zlepšilo... Ono taky záleží na stylu hry.


co je kolčavák?


Taková ta malá otrhaná krysa. Anglicky je to myslím Skeever nebo tak nějak.


jo, už vim, dík

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Herroges
BadWolf napsal:
Já mám level 42 a Prastarý Drak je snad lehčí než kolčavák. A s těma Chaurama už se to trochu zlepšilo... Ono taky záleží na stylu hry.


Kolčavák lehčí než Prastarý? To už přeháníš trochu hodně Grin A jaký styl hraješ?
Všichni si mysleli, že draci jsou pouze legenda. Až doteď.
 
BadWolf
Herroges napsal:
BadWolf napsal:
Já mám level 42 a Prastarý Drak je snad lehčí než kolčavák. A s těma Chaurama už se to trochu zlepšilo... Ono taky záleží na stylu hry.


Kolčavák lehčí než Prastarý? To už přeháníš trochu hodně Grin A jaký styl hraješ?


Ale skoro i je lehčí! Teda bez společníka.
Prastarý drak > drakobijný řev, drak je na zemi > mydlím ho > chce na mě zaútočit ohněm, ale můj řev neutuchající síla mu přeruší útok > dál ho mydlím a pak už jen absorbuji duši. Obvykle to tak bývá, takže mě to už začíná nudit. Zajímavý a těžší to bývá při těch vzácných případech když se na začátku nestrefím Drakobijným řevem.
Kolčavák > Tak tady to je proto že (stejně jako u krys v Oblivionu) na mě skáče a já sem z toho úplně vedle Grin a když nakonec seknu mečem tak se stejně nestrefím Grin.

EDIT: Všimni jsi že si napsal Kolčavák lehčí než Prastarý což by právě mělo být normálně.

Jinak moje zbraně jsou Trpasličí Luk (Legendární) a Starobylé Nordské šípy (v jedné ruině jsem jich nasbíral 400 Smile) a na blízko Jitřní Ostří v pravačce a rychlé léčení v levačce. Jsem ten "Sneaky one".
Upravil/a BadWolf dne 05.02.2012 20:06
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
nagasadowcz
Já mám nejradši přírodní potvory jako trolly, sprigany atd. Prostě je to tak správně mýtické. Draky mám samozřejmě taky rád, ale čekal jsem, že budou tužší protivníci. Teď je prostě zabíjím pár ranama. Ti jediní mohli levelovat spolu s hráčem, aby byly vždy trochu těžcí na zabití...
 
Tial
BadWolf napsal:
To je pravda Daedry jsou pěkné zvlášť pak Ohniví Atronachové. Je opravdu škoda že tady je jich tak málo... Chybí mi Clannfear (jak dinosaurus) a Scamp (ti byli tak komičtí Smile).
Ano, deadry jsou prostě skvělé. Sám mam jednu postavu Dunmera předělaného na Dreamoru a též mi chybí nějací deadričtí pomocníci, ovšem nejradši sem měl Xilivaie z oblivionu. Ale třeba i Deadroth či Clanfear na vodítku by taky vypadal vědle mě dobře Grin
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
METTALIC
Já mám nejradši dračí kněze. Bitky s nima jsou někdy těžký.Oni po mě střílej fireballi.Zatímco já po nich šiju tlachoplachem.A jinak mám problém chci se utkat s dremorou ale nemůžu ji najít poraďte pls kde jsou.
 
Robulus
METTALIC napsal:
Já mám nejradši dračí kněze. Bitky s nima jsou někdy těžký.Oni po mě střílej fireballi.Zatímco já po nich šiju tlachoplachem.A jinak mám problém chci se utkat s dremorou ale nemůžu ji najít poraďte pls kde jsou.


Jestli chceš potkat nějaké Markyzas a Valkynaz (nebo jak se jmenují), tak jsou na konci tří questů pro Daedry - pro Azuru, pro Mehrunes Dagona a ten třetí je Clavius Ville (jestli se nepletu)
Možná to ale není všechno
 
MDenisa
Jo teď už to s těma drakama není ono, už je zabíjím asi jen proto že mě prudí a trochu pro peníze (ikdyž to jsou většinou jen tak dvě stovky), celkem mazec to byl při těch malých levlech to člověk(případně něco jiného) nemá pořádnou zbraň atd. a tak je drak celkem těžký, sem nestíhala chlemtat lektvary Grin a když jsem narazila na toho dračího kněze, tak to už jsem dělala kytkám hnojivo Grin

Osobně nesnášim pavouky, mám arachnofobii a tak to u mě není překvapující, ale štvou s tím flusáním toho sajrajtu, stejně jako chauři.

Nejradši mám "nespočinutý" (celkem se bavim tim když se valim nějakou tou chodbou a objevim ho dřív než on mě, nebo ho dokonce ještě zabiju v leže , ve stoje v tý jeho ďouře, to pak opravdu nechápu proč to je nespočinutý) draugry Grin

Ale ten dračí kněz je pro mě asi největší výzva, hlavně když se pořád někam přemisťuje a já hraju takovýho toho tanka co tam vlítne a všechno to tam umlátí (ukliká Grin ) Nemůžu si vynachválit tu zbraň co dostanete na konci Družiníku (Wuldrat myslim) a obvzlášť pokud si ho vylepšíte nějakým tím očarováním Grin

P.S. Nevíte kde najdu Boethiinu svatyni, nebo tak něco. Ráda bych získala ten Ebonitový pancíř, ale nevim kdo mi zadá ten quest (myslim že je to Boethiino volání) prosím nevíte někdo :/

Sorry za ten sloj... Grin
Upravil/a MDenisa dne 10.02.2012 00:41
 
kralja
U mě je jsou to všichni který dokážu zabít bez problémů Grin
 
koniaash
miluju kydlení těch Thalmorských sviní... ale největší potíž je s falmery
 
Parrot
Nenávidím Falmery a ty jejich...brouky...
 
koniaash
proti s*urveným spriganům jsou to koťátka
 
Parrot
A ještě moc nemusím ty nejsilnější Dreurgy ( nebo jak se to píše ). Mají odzbrojovací řev a já musím třeba 5x za boj zvednout meč ze země !!!
 
koniaash
Mečem rychle po hlavě a je hotovo. Ale máš pravdu v tom, že jsou otravní.
 
koniaash
Hele taky vám tak chybí "bossové" na konci alespoň některých dungů? Nemyslím šéfy banditů tebo nekrošů, ale pořádné velké vobludy vobludné, se kterými by jste museli trochu přemýšlet, ne vběhnout booflí a pak klanie-porubanie a konec?
Upravil/a koniaash dne 10.02.2012 11:41
 
METTALIC
Robulus napsal:
METTALIC napsal:
Já mám nejradši dračí kněze. Bitky s nima jsou někdy těžký.Oni po mě střílej fireballi.Zatímco já po nich šiju tlachoplachem.A jinak mám problém chci se utkat s dremorou ale nemůžu ji najít poraďte pls kde jsou.


Jestli chceš potkat nějaké Markyzas a Valkynaz (nebo jak se jmenují), tak jsou na konci tří questů pro Daedry - pro Azuru, pro Mehrunes Dagona a ten třetí je Clavius Ville (jestli se nepletu)
Možná to ale není všechno


díky
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist