Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Warez zase vyhrál
Jeimy
Na kazdy pad, warez tento fight nevyhral, dostupne je stale len DVD s hrou bez cracku a hra bude za cca 5 hodin na Steame unlocked.
Upravil/a Jeimy dne 10.11.2011 10:31
 
Kapr
Jeimy napsal:
Na kazdy pad, warez tento fight nevyhral, dostupne je stale len DVD s hrou bez cracku a hra bude za cca 5 hodin na Steame unlocked.


nevyhral? Grin na xboxu uz to nejakej den je...a na PC to bude bud dneska a nebo zejtra....
 
sankuri
Kapr napsal:
Jeimy napsal:
Na kazdy pad, warez tento fight nevyhral, dostupne je stale len DVD s hrou bez cracku a hra bude za cca 5 hodin na Steame unlocked.


nevyhral? Grin na xboxu uz to nejakej den je...a na PC to bude bud dneska a nebo zejtra....


A vypalis mi tu sochu draka ze sberatelske edice?:-)
 
Jeimy
Nevyhral, lebo sa im nepodarilo rozsirit crack pred vydanim hry, co bol ich hlavny ciel a zdroj pocitu krivdy u tych, co si hru legalne kupuju (pirati to maju zadara a este pred nami...). A pisem o PC samozrejme.
 
Kapr
sankuri napsal:
Kapr napsal:
Jeimy napsal:
Na kazdy pad, warez tento fight nevyhral, dostupne je stale len DVD s hrou bez cracku a hra bude za cca 5 hodin na Steame unlocked.


nevyhral? Grin na xboxu uz to nejakej den je...a na PC to bude bud dneska a nebo zejtra....


A vypalis mi tu sochu draka ze sberatelske edice?:-)


what? Grin kolik je ti?5? k cemu by to asi tak bylo......
 
sankuri
Kapr napsal:
what? Grin kolik je ti?5? k cemu by to asi tak bylo......


Pointa byla zda se nepochopena. Opet:-)
 
Kapr
sankuri napsal:
Kapr napsal:
what? Grin kolik je ti?5? k cemu by to asi tak bylo......


Pointa byla zda se nepochopena. Opet:-)


Smile jo jasne....byla pochopena...ale tebou asi ne...k cemu by mi to bylo? jo je hrozne smutny protoze diky tomu ze si nemuzu vypalit nejakou sosku....tak hra nebude mit takovou grafiku a nebudu ji moct dohrat....Grin
jedinej kdo nechape jsi ty.....chapes ze lidem co to stahujou je nejaka soska ci co uplne u p*****?
 
Jeimy
warezova verzia aka crack je vonku - trvalo to hodinu po vydani hry na steame, ale aspon ze to nebolo predtym Smile
 
evilive04
Kapr: ty jsi fakt trouba promiň ale je to tak.Je vidět že sankuriho vůbec nechápeš.
 
Kapr
Jeimy napsal:
warezova verzia aka crack je vonku - trvalo to hodinu po vydani hry na steame, ale aspon ze to nebolo predtym Smile


jo ale verze od 3DM/Ali123 takze pochybuju o funkcnosti a podle me budou muset udelat dalsi crack/fix a nebo pockat na nejakou lepsi groupu(usuzuju podle problemu co mel MW3)
 
Jeimy
nj nejake problemy urcite budu, ale uz je mi to fuk, zajtra je to doma Smile
Upravil/a Jeimy dne 10.11.2011 17:26
 
deXter
už je dokonce funkční verze od razor1911
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Kapr
deXter napsal:
už je dokonce funkční verze od razor1911


jo jo...nejak to leti Grin uz je i crack od skidrow.....
 
sankuri
Ale cestina neni:-)
 
Agrael
Tak už hraju. Grin
 
deXter
sankuri napsal:
Ale cestina neni:-)

Češtinou bych si takovou hru nekazil Smile
Upravil/a deXter dne 10.11.2011 17:43
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
dragonyr
mám objednánou originálku takže v tomto případě budu stahovat jenom pokud ji zítra nedovezou k nám do obchodu Smile
 
sankuri
deXter napsal:
Češtinou bych si takovou hru nekazil Smile


Ja osobne si radeji hru vychutnam v cestine nez bych zapojoval mozkove bunky urcene k vnimani kras sveta do prekladu:-) Nejsem zase takovy lore fanatik TES aby mi vadily preklady mistopisu, jmen a podobne, naopak mi to cele prijde mnohem verohodnejsi a pohlcujici.
 
deXter
No podle toho jakej ten překlad bude. Když bude dobře udělanej jak už někdo zmiňoval třeba jako u pána prstenů tak by mi taky nevadil.. ale stejně si radši zvolím ve hře angličtinu a nebojím se toho že bych nějak moc namáhal mozek Smile
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Agrael
Inventář je jako na konzolích - strašný. Frown
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Skyrim LE..... zase Skyrim - dotazy, návody,.. 9 13.11.2016 17:41
Zase další problémy... :/ Skyrim - dotazy, návody,.. 19 04.03.2015 19:58
Rozdiel medzi warez a origo Skyrim - dotazy, návody,.. 13 28.07.2014 12:14
Lavander House - zase ty mody xD Archív zodpovězených dotazů 8 28.02.2014 00:22
Dragonborn-Miraak už zase mizí ze scény ... Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 10 28.04.2013 21:31
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist