Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Stáhnete?
ano ano 23%[11 Hlasy]
ne ne 77%[37 Hlasy]
Počet hlasů : 48
 Tisk diskuze
Warez zase vyhrál
TOMBSTONE
http://skyrim-rel...gspot.com/
začíná to být až nechutný že si za něco zaplatím ale pirát hraje dřív
ok je pravda že si to můžu taky stáhnout morálně nikdo nemůže nic vyčítat ale...no ale tím podpořím warez což je mi proti srsti
Upravil/a TOMBSTONE dne 08.11.2011 15:07
 
Karlos
další fake Smile
 
Agrael
Já bych si to stáhl a vyzkoušel aspoň jak mi to poběží a tvorbu postavy... není to fake ?
edit: je to fake. Sad
Upravil/a Agrael dne 08.11.2011 15:11
 
Karlos
je to fake.. protože než si stáhneš torrent tak musíš vyplnit jakousi blbost poslat telefonem sms na číslo se kterým tě to bude stát 70kč a nakonec ani ten torrent nedostaneš. nikdy jsem to nezkoušel, ale prostě to tak chodí. snaží se vydělat na hloupých lidech. klasika
 
TOMBSTONE
není to fake
je to potvrzený i od jiných warez-grup
probíhala nějáká soutěž kdo to zvládne první a reloaded si tím honí ego na skidrow foru
ale jinak podle infa skidrow to padá (thx bože Smile ) a celkově je ten torrent sledovanej (thx bethesda Grin )
a instalace je taky nahouby

edit
v cz to nefunguje
přesnější info dodám
Upravil/a TOMBSTONE dne 08.11.2011 15:16
 
Karlos
každopádně stahování nemá cenu ponevadž crack bude až 11.11.11 díky steamu...
 
Agrael
Já už jsem stahoval od Reloaded i Skidrow oba fake. Angry
 
TOMBSTONE
ámen žádný stahování
chci další díl s minimální otravnou ochranou
sakra dva dny před vydáním....jako vydavatel bych se nasral
 
Karlos
Agrael: to říkám že je to fake, ale na net už běží hra od reloaded, skdrow i awesome Smile jestli bde crack tak stáhnu a vyzkouším. demo nebylo tak co. stejně si to pořídím
 
Agrael
Přesně předobjednané mám tak proč bych si nemohl vyzkoušet když není demo. Wink
 
SkyrimAdmin
na thepiratebay je ke stažení funkční XBOX verze (na fashnuté xboxy samozřejmě..)
já bych si to teda nestáhl, ale podle komentářů je to až na pár budu (problémy a audiem) funkční...
 
http://skyrim.4fan.cz/
nagasadowcz
tak ja se na to vykaslu. jsou s tou piratskou verzi jen starosti, jeste to bude, rekl bych, nedoladene. kdyz uz hru stahuju, tak az s prichodem patche a noveho cracku, jinak je to zbytecna namaha a otrava. ty ctyri dny (vcetne dneska + hraju az od soboty rano) uz vydrzim, kdyz jsem vydrzel pul roku Grin
 
Scarcz
Stejně to bude strašně horký, to je skoro jako začít stahovat Battlefield 3. Nevím jak Bethesda, ale EA dost torrenty sleduje. (vím, o čem mluvím, už mě chytli 2x, od tý doby přes torrent stahuju jen HODNĚ starý věci)
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
deXter
proto stahuji jedině přes czshare, rapidshare atd. Smile
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Nerevar
sakra já se překlik o.O chtěl sem označit ne...
 
clasius
Scarcz napsal:
Stejně to bude strašně horký, to je skoro jako začít stahovat Battlefield 3. Nevím jak Bethesda, ale EA dost torrenty sleduje. (vím, o čem mluvím, už mě chytli 2x, od tý doby přes torrent stahuju jen HODNĚ starý věci)


Jak tě "chytili"? Pokud vím, tak pecky jako je Battlefield 3 najednou stahuje přes jeden torrent strašná spousta lidí, ani nevím kolik, ale bude to v deseti tisících. To si jako vytipují třeba 100 seederů? Zajímalo by mě jakým způsobem to s tebou potom řeší.

BTW, ono kolikrát v tom stahovaném torrentu ani není obsah chráněný ochrannou známkou - tzv. fake. Přece je to blbost obviňovat lidi, že stahují torrenty, které se jmenují jako ten titul hry a přitom jsou tam třeba jen wallpapery a já nevím co ještě. Lidé přece nemůžou vědět co daný torrent obsahuje. Já vím, a proto jsou torrenty tak nebezpečné.
Upravil/a clasius dne 08.11.2011 17:23
 
dragonyr
Já se většinou chovám jako zatvrzelý warezák a to z důvodu ceny her na našem trhu. Myšleno tak že cena skoro nikdy neodpovídá kvalitě hry. Ale u některých titulů jsem ochoten si ji koupit, v poslední době třeba Diablo 3 a ted i Skyrim.


a btw. Skyrim se na net ještě nedostal, alespoň PC verze ne, jinak by toho byly plný warez fora Smile
Upravil/a dragonyr dne 08.11.2011 17:40
 
deXter
clasius napsal:
Scarcz napsal:
Stejně to bude strašně horký, to je skoro jako začít stahovat Battlefield 3. Nevím jak Bethesda, ale EA dost torrenty sleduje. (vím, o čem mluvím, už mě chytli 2x, od tý doby přes torrent stahuju jen HODNĚ starý věci)


Jak tě "chytili"? Pokud vím, tak pecky jako je Battlefield 3 najednou stahuje přes jeden torrent strašná spousta lidí, ani nevím kolik, ale bude to v deseti tisících. To si jako vytipují třeba 100 seederů? Zajímalo by mě jakým způsobem to s tebou potom řeší.

BTW, ono kolikrát v tom stahovaném torrentu ani není obsah chráněný ochrannou známkou - tzv. fake. Přece je to blbost obviňovat lidi, že stahují torrenty, které se jmenují jako ten titul hry a přitom jsou tam třeba jen wallpapery a já nevím co ještě. Lidé přece nemůžou vědět co daný torrent obsahuje. Já vím, a proto jsou torrenty tak nebezpečné.

nejde o to co stahuješ, jde o to že torrentem taky sdílíš..
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Tial
Stáhnout to ani ani tak trestný, jako uploadovat a šířit. Pokuta se pak určuje dle toho, kolik to stáhne lidí. hlavně proto že vystopovat seedery je téměř nemožné a i kdyby tak přece nebude nějaká americká policie jezdit někam do česka kde se tu tím snad skoro nikdo nezabývá. Mimochodem taky mám pár her z warezu, případně si některou hru stáhnu na zkoušku protože dema nejsou nebo jsou odlišná od plné hry. A proč? Je to všechno hrozně drahý a vetšina her mě rychle omrzí nebo mi vůbec nefungujou. Skyrim je první hra po dlouhý době kterou si koupim aniž bych to stahoval byť jen na zkoušku.
Upravil/a Tial dne 08.11.2011 17:52
 
www.nemamžádnoustránku.cz
sankuri
Tial napsal:
Stáhnout to ani ani tak trestný, jako uploadovat a šířit. Pokuta se pak určuje dle toho, kolik to stáhne lidí. hlavně proto že vystopovat seedery je téměř nemožné a i kdyby tak přece nebude nějaká americká policie jezdit někam do česka kde se tu tím snad skoro nikdo nezabývá. Mimochodem taky mám pár her z warezu, případně si některou hru stáhnu na zkoušku protože dema nejsou nebo jsou odlišná od plné hry. A proč? Je to všechno hrozně drahý a vetšina her mě rychle omrzí nebo mi vůbec nefungujou. Skyrim je první hra po dlouhý době kterou si koupim aniž bych to stahoval byť jen na zkoušku.
¨

Omyl pouze u hudby neni stahovani pro vlastni potrebu trestne. U softu je trestne uploadovani i stahovani. Dokonce je trestne mit cracknutou verzi i v pripade ze mate zakoupeny orginal.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Skyrim LE..... zase Skyrim - dotazy, návody,.. 9 13.11.2016 17:41
Zase další problémy... :/ Skyrim - dotazy, návody,.. 19 04.03.2015 19:58
Rozdiel medzi warez a origo Skyrim - dotazy, návody,.. 13 28.07.2014 12:14
Lavander House - zase ty mody xD Archív zodpovězených dotazů 8 28.02.2014 00:22
Dragonborn-Miraak už zase mizí ze scény ... Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 10 28.04.2013 21:31
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist