Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Váš život ve Skyrimu II
lobo
koniaash napsal:
Flecheete napsal:
A jak jí tu tretku dáš??? Já jí nemůžu dávat žádné dárky. Vím, že těm, co mě doprovázejí, můžu dávat věci a oni (ony) je pak nosí, ale já nemám manželku, která by mě uměla doprovázet. Obchoduju s ní, vaří mi jídlo, a to je vše.


prodám a pak si hraju, že jsem jí to věnoval Grin


Grin kdyby to tak slo i v realu Wink
 
koniaash
no ono to jde.... skoro... jedné slečně jsem kdysi koupil řetízek, ale nakonec jsem ho šel prodat do zastavárny a za získané finance se ožral jak zvíře Grin neměla radost, holka Grin
 
StupidFan
PatrezzSVK napsal:
Dovahkiin Sirion: ty si fakt divny GrinwowGrin

Ne, divnej si ty. On je naprosto normální a já s ním souhlasím.
 
Dovahkiin Sirion
Díky Smile
 
hRDLA
Chudák PatrezzSVK Grin všichny jsou proti němu Grin - nemá psát blbosti Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
METTALIC
StupidFan napsal:
PatrezzSVK napsal:
Dovahkiin Sirion: ty si fakt divny GrinwowGrin

Ne, divnej si ty. On je naprosto normální a já s ním souhlasím.


Vůbec neni divnej.A pokud se ti to zdá divný tak si děcko anebo daedra
 
Collinsss
ja se taky pridavam Smile ale hraju za khajita a hledam si zenu nevite kde sezenu? a musi mit rada deti a musi byt rasa khajit Smile
Upravil/a Collinsss dne 09.02.2012 22:43
 
hRDLA
Collinsss napsal:
ja se taky pridavam Smile ale hraju za khajita a hledam si zenu nevite kde sezenu? a musi mit rada deti a musi byt rasa khajit Smile


hledej hledej, někde by tam měla bejt, nejde si vzít jenom argoniana a wood elfa

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
nebo si nějakou Khajiitku vem přes konzolu... Ach jo, kdyby tak někdo udělal nějakej slušnej mod na svatby... pár Q, ne amulet a hotovo...
 
METTALIC
koniaash napsal:
nebo si nějakou Khajiitku vem přes konzolu... Ach jo, kdyby tak někdo udělal nějakej slušnej mod na svatby... pár Q, ne amulet a hotovo...


good nápadWink
 
koniaash
nevidím důvod proč tu máriáš vůbec beseda dělala- takhle je to úplně zbytečný a plytký. Kdyby ti aspoň manželka dávala generický Q- zajdi pro maso ze srkavce, chci dělat guláš, ach jo, ty mi nekoupíš nic na sebe atd. Grin Grin
 
METTALIC
koniaash napsal:
nevidím důvod proč tu máriáš vůbec beseda dělala- takhle je to úplně zbytečný a plytký. Kdyby ti aspoň manželka dávala generický Q- zajdi pro maso ze srkavce, chci dělat guláš, ach jo, ty mi nekoupíš nic na sebe atd. Grin Grin


Jasný.To tam ty svatby vůbec dávat nemuseliSad
 
koniaash
jj. Když je tvojě žena, nebo kompanion jen další z tisíce plochejch, blbejch NPC, ke kterejm si při nejlepší vůli nemůžeš vypěstovat žádnej vztah, tak je něco špatně.
 
METTALIC
koniaash napsal:
jj. Když je tvojě žena, nebo kompanion jen další z tisíce plochejch, blbejch NPC, ke kterejm si při nejlepší vůli nemůžeš vypěstovat žádnej vztah, tak je něco špatně.


Jj četl jsem si ten rozhovor s Toddem Howardem.Prej propracovaný vztahy mezi NPC.Ale jinak SKYRIM good game.
 
koniaash
hahahaha... a že je skyrim dobrá hra? To rozhodně, jinak bych se s ní nezaobíral
 
METTALIC
koniaash napsal:
hahahaha... a že je skyrim dobrá hra? To rozhodně, jinak bych se s ní nezaobíral


No asi tak.
 
koniaash
je to příjemný simulátor procházek po divočině, okořeněný snadnými souboji a prohledáváním jeskyní. Nic víc, nic míň. Ale k zábavnosti to stačí
 
hRDLA
je pravda že ta svatba mohla být propracovanější, moc to nepodporuje RP

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
METTALIC
hRDLA napsal:
je pravda že ta svatba mohla být propracovanější, moc to nepodporuje RP


Jj a ne jen tipu máš nějáké jídlo vydělává ten obchod vůbec nebo pojď se mnou potřebuji pomoct
 
Dovahkiin Sirion
To je jeden z největšich chyb Skyrimu
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist