Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Na jakou obtížnost budete hrát?
Lehká Lehká 8%[3 Hlasy]
Střední Střední 69%[27 Hlasy]
Težká Težká 23%[9 Hlasy]
Počet hlasů : 39
 Tisk diskuze
Na jakou obtížnost budete hrát?
Doomex
Tak co vy,na jakou obtížnost budete hrát?Já osobně si zvolím tu nejtežší,jenom škoda že tam nebude hardcore mod,v new vegas mě to s ním hodně bavilo Grin
 
nagasadowcz
já klasicky na sřední a pak, až to pojedu podruhé, tk si to dám na nejtěžší možnou. no a až to pojedu potřetí... Grin
 
sankuri
Je skora ze v zakladni hre nebude nutnost jist a pij jano ve FNV, snad se brzy objevi nejaky poradny mod a do alychmie se pridaji recepty na vareni piva atd:-)
 
Scarcz
Jo s Need's módem pro Oblivion nemám zrovna dobré zkušenosti. Jsem nejedl, snížilo mi to vlastnosti, ale když jsem se najedl, tak se to nezlepšilo a ani když jsem ten plugin vyhodil, tak se mi to nevrátilo do normálu a nefungovali na to žádný restory.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Agrael
Střední obtížnost nejvíce vybalancovaná nechci zažít situaci kdy 30x střelím banditu a on s hlavou plnou šípů vesele útočí dál. Grin
Upravil/a Agrael dne 06.11.2011 19:17
 
Rappix
Doufám že tam je obtížnost udělaná procentuálně jako v Oblivionu a že si tím pádem budu moci nastavit přesně to co mi vyhovuje. Jinak samozřejmě začnu na střední a potom začnu přidávat. Wink
 
castle
Střední je jasná volba.Smile
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Karlos
asi tak. střední je klasika. tam už člověk pocítí nějakou výzvu. na lehkou už nehraju nic pár let. a u většiny dnešních her se dá obtížnost změnit za chodu
 
clasius
Já taktéž zvolím jednoznačně tu nejtěžší možnou obtížnost. Potřebuji pořádnou výzvu a strach. Doufám v brzké vydání hardcore módu. Potřeba jíst, pít a spát mi ten zážitek několikanásobně zvýší. Nechci být hned ze začátku hrdinou, který bez problémů rozbije dungeon. Budu se potulovat světem, lovit vlky a zvěř. Budu mít těžký život... Smile
Upravil/a clasius dne 06.11.2011 20:00
 
Mamutos
Pokud to půjde nastavit jako v Oblivionu, tak si obtížnost dám někam mezi střední a těžkou, to se mi zdá jako nejlepší volba Wink
 
Nerevar
Souhlasim s Vivi Smile
 
Marien
No jo, ale v oblivajzu dát bar na 3/4 znamenalo, že tě dají krysy na 2 hryzance. Proto bar přesně uprostřed byla doporučena obtížnost.
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Mamutos
Spíš bych to dal tak, aby poškození (Jak moje, tak nepřátel) bylo co nejrealističtější, ale to se dozvím, až budu mít Skyrim u sebe a až s tím budu trochu experimentovat Smile
 
Scarcz
@Nerevar: rychle si svůj poslední koment uprav na "souhlasíms Vivem" on nesnáší, když je skloňovanej jako žena :-D
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Honzas4400
Vivi: Ježiši... To to zase dopadne Grin
Upravil/a dne 06.11.2011 21:21
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
HenryNeal
Lehká ... připadám si pak jak mocný hrdinaGrin
...for the Emperor !....
 
Doomex
HenryNeal napsal:
Lehká ... připadám si pak jak mocný hrdinaGrin


Lehká?To je pak o ničem když každého sejmeš na 2 rany Grin
 
HenryNeal
Doomex :jo já bych chtěl i nějaký plugin , který zase ohrozí mě - jeden šíp a sem tuhej... jako reál Smile , protože zabíjení 20kg sekerou na jednu ránu se mi zdá odpovídající Grin
Upravil/a HenryNeal dne 06.11.2011 21:42
...for the Emperor !....
 
ADalNic
Takový plugin byhc bral také...občas mě tyjehelníčky ze šípů docela štvaly Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Obtížnost hry Skyrim - obecně 52 19.10.2015 16:48
Optížnost hry Archív zodpovězených dotazů 4 11.09.2014 22:28
Obtížnost Skyrim - obecně 23 10.05.2014 22:39
Za jakou rasu budete hrát ? Pokec - TES:O 29 03.02.2014 18:12
Jakou si nejradši vytvaříte v oblivionu postavu The Elder Scrolls IV : Oblivion 90 09.02.2013 01:01
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist