Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bouřný háv nebo Císařský voják
StupidFan
Ulfrik tak trochu spolupracuje s Thalmory, takže jedině k Císařství.
 
MetalistaCZ
jakým spůsobem spolupracuje s thalmory smím-li se zeptat ?
 
martin228
dohodol sa s nimi na jednej prácičke a ako to chodí nechce splatiť dlh tak chce zlikvidovať thalmorcov Grin
 
Scenic1
Dobry by bylo kdyby jste dohraly Cisarstvi tak by byla vzpoura proti Thalmoru
Upravil/a Scenic1 dne 30.01.2012 20:23
 
dzura11
třeba se v datadisku dočkáme boje proti thalmoru nezávisle na volbě (císařství, vzbouřenci, smír).
 
Gandalf
Dobrý by bylo taky kdyby se v datadisku sešel sněm a zvolil by Velekrále
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Flecheete
dzura: Já teda nevím, jak to mají jiní hráči, ale já se přidal k bouřným hávům, dostal jsem sekeru pro jarla Bílého Průsmyku, pak jsem vyjednal mír (protože se mi nechtělo spouště válku před dokončením hlavní linie), a po vyjednání míru a zaití Alduina jsem si v klidu doručil sekeru a nakopal císařským prdel. Tím chci říct, že smír není volbou, volbou je jen císařství a Bouřné hávy.
 
Gandalf
Jeden z důvodů proč sem si vybral Bouřné hávy je ten že věřím v Talose,Akatoshe,Kynaret a Ysmira což jsou Skyrimští bohové krom Akatoshe ,ze kterého jsem částečně vzešel,mam na mysli to že mi v žilách koluje část jeho dračí krve.
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Parrot
Nehraju za Bouřné Hávy, protože nemám rád Thalmory... pokud někomu takhle věta nedává smysl, nechci zbytečně Spoilerovat...
 
Gandalf
Je to každýho věc na jakou stranu se přidá .
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Parrot
Přesně tak...
 
hRDLA
Nějak tak, je zbytečný se hádat, stejně každej mele tu svojí pravdu Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Parrot
Ale o tom to je ne ? Grin Navíc, je to docela zajímavé, takže, jakožto "nestranný" říkám :

DO SEBE !!!! Grin
 
lobo
zatim taktez nestranny, ale esli se nekam pridam, tak cisarsti
 
Parrot
Celkem by mě zajímalo, jak to Bethesda udělá. Protože jestli vyhrajou ti barbaři, tak Impérium ztratí velkou provincii, tzn. že Thalmor potom zaručeně vyhraje...
Ale Tulius tu válku s pláštěnkama ( omlouvám se za ten výraz, ale když jsem byl malý, měl jsem modrou pláštěnku s medvídkem ) vyhraje, tak má říše šanci.
No jo, ale kdo teda podle LORE vyhraje ?
Docela mě zajímá, jak to udělají. Nějaké nápady ?
 
dzura11
Flecheete napsal:
dzura: Já teda nevím, jak to mají jiní hráči, ale já se přidal k bouřným hávům, dostal jsem sekeru pro jarla Bílého Průsmyku, pak jsem vyjednal mír (protože se mi nechtělo spouště válku před dokončením hlavní linie), a po vyjednání míru a zaití Alduina jsem si v klidu doručil sekeru a nakopal císařským prdel. Tím chci říct, že smír není volbou, volbou je jen císařství a Bouřné hávy.


Nesnažil sem se použít patent na rozum, o možnosti dokončení války i po usmíření v rámci hlavní linie jsem nevěděl. Já dokončil válku za císařství ještě před hlavní linií...
Podstatou mého příspěvku byla úvaha o možnosti války proti thalmoru v potenciálním datadisku....
 
Ariem
Ano souhlasím. Podokončení linie za císařské říká generál Tulius(nebo jak se jmenuje), že nastává nový problém a to je Thalmor. Ulrik nic o Thalmoru neříká. Takže očekávám v datadisku pokračování. Určitě ale bude jedno kdo za koho hrál. To se nějak vykompenzuje.
 
pagan
správně necht talos ty loutky promění v šípi které nordové použijí proti thalmoru
 
Seton
Já povalím asi za Císařství, ještě sem se nerozhodl, tak či tak to plánuju dohrát minimálně 3x takže padnou obě varianty ;-)
Take off your gun and pick up your dick, then crime will go down double plus quick.
 
Acada
IMHO na celou tuhle debatu neexistuje spravna odpoved. Vsechny jsou tak trochu spatne. Dokoncil jsem valku za bourny havy. No a ted je trochu smutne prijit do Samoty a videt tu kralovnu. Zase cisarstvi nebylo pro me dost nordske.

Dalsi volba, kterou jsem este neudelal: Paarthunax. Jako ano, udelal dost spatneho (teda zrejme). Ale ted to tahne s sedovousacema a uci je. Takze bud bude nasranej Esbern, nebo vousaci.

A je tam spousta dalsich voleb, ktere nemaji jednu dobrou a jednu spatnou variantu. Daedrickej pes, kanibalove a tuny dalsich, na ktery si ani nevzpomenu. IMHO ani jedna volba neni spatna (ale ani jedna dobra).
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
Zeman samoty po vítězství bouřných hávů Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.08.2015 12:39
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
Cicero svatba módem nebo cheatem? Skyrim - dotazy, návody,.. 10 27.04.2015 22:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist