Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zaujimavost so psom Barbasom
Marcusinek
Nevím, jestli už to tady někdo psal...ale pokud děláte quest se psem Barbasem, tak když ho neřešíte, Barbas jde pořád s vámi a nedá se zabít, tzn. že vám to hodně ulehčuje situaci při bojích, a někdy dokonce vyřídí několik nepřátel ani o tom nevíte.:-))

Editovaní názov
Upravil/a MrDragonborn dne 01.03.2012 17:56
 
GaliaHent
No ja som na toho psa natrafil vcera a snazim sa urychlene dokoncit ten Q pretoze mi riadne ide na nervy. Ked mierim strka do mna, lezie do rany ale aspon tankuje dobre.
 
Parrot
Vynikající Tank, ale jinak je mě tak S****, že se z toho vždycky můžu POS***.
Drká, strká ( obzvlášť, když jste v plížení a míříte lukem Grin

Dokonce mě jednou i shodil ze skály !!! Grin
Nenávidím toho psa !!!
 
koniaash
Parrot napsal:
Vynikající Tank, ale jinak je mě tak S****, že se z toho vždycky můžu POS***.
Drká, strká ( obzvlášť, když jste v plížení a míříte lukem Grin

Dokonce mě jednou i shodil ze skály !!! Grin
Nenávidím toho psa !!!



barbas je pomsta za to, že se nemodlíme Grin
 
StupidFan
Ten quest je otravný, ale tak splnit by se měl. Smile
 
helio
já sem si v tom guestu s barbasem rači vzal tu sekeru a toho s******* psa sem zabil.
 
Huskarl
To ja s nim ted plnim obtiznejsi questy Grin Aspon mi tankuje a ja si cvicim obouruc nebo luk Grin
 
Scenic1
to same je kdyz udelate en quest v morthalu ze nekomu shorel dum tak potom tam nejaka bab byla zavrazdena a jeden typek za vama jde dokud nepomstite tu babu
 
MrDragonborn
Sa s ti serete som mu to napalil do hlavi so sekyrkou a bol pokoj Grin
 
Huskarl
Mne teda zabit nesel (jestli teda myslis Barbase)
 
lobo
Huskarl napsal:
Mne teda zabit nesel (jestli teda myslis Barbase)


musis asi teda mit ten quest v kterym je dokoncenej.. Smile
 
buth
helio napsal:
já sem si v tom guestu s barbasem rači vzal tu sekeru a toho s******* psa sem zabil.


Tá sekera je pomalá a nepočíta sa ani do achivementu a lahko si vyrobíš na boj lepšiu,ale tá helma je naj čo sa týka cien pri predaji + presvedčovanie a vypadá tiež fajn.
 
skype   svatikptr
eFox
za mnou zaz lezl někdo od vlkodlaku Grin ikdyž sem snima nic neměl tak sem vlezl do bíleho prusmiku a on za mnou běžel s mečem v ruce Grin a zabít nešel hajzl to byl myslím ten fal něco a ten vilkas nebo jak ten zas když sem je potkal na misi ve skupině po 3 tak po mě šla šavlozuba čičinka a ja ju kilnul ale od te doby za mnou bhal jak ocas Grin
nic není pravda,vše je dovoleno
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist