Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Kdy jste začali s hrami?
1975+ 1975+ 0%[0 Hlasy]
1980+ 1980+ 0%[0 Hlasy]
1985+ 1985+ 3%[1 Hlas]
1990+ 1990+ 6%[2 Hlasy]
1995+ 1995+ 31%[11 Hlasy]
2000+ 2000+ 39%[14 Hlasy]
2005+ 2005+ 22%[8 Hlasy]
2010+ 2010+ 0%[0 Hlasy]
Počet hlasů : 36
 Tisk diskuze
Začátky
Whirt
Napadlo mě, že když už na webu máme téma, kde se seznamujeme, tak proč by jsme si nemohli po vědět, jak jsme začínali s hrami. Každý z nás začal v jiném roce s jinou hrou, která se mu určitě zapsala do paměti a s velkou radostí si ji zahraje i teď.

Představení by mohlo vypadat nějak takhle:
Zdravím všechny, moje začátky s hrami byly v mém raném dětství. Bylo to v pěti letech a já jsem se díky svému staršímu bráchovi dostal hned prvním krokem k prvnímu dílu Elder Scrolls. Nevím čím to bylo, že se mi hra tak zalíbila, protože tenkrát jsem byl ještě prcek a nezvládl jsem se dívat na nic kde byla jenom chvilku tam natož abych hrál Arenu, kde se atmosféra dala krájet. Každopádně mi brácha vysvětlil její základní "pravidla" a když jsem něčemu nerozuměl (ne)ochotně mě to přeložil. Všechny hry jsem tenkrát hrál za zády rodičů, protože, ty kdyby viděli, co se jim dostalo na počítač, tak bych... No, jelikož jsem znal už v té době mnoho fint, jak je obelstít, tak jsem Arenu hrál snad od rána do večera a nehorázně jsem se bavil.
Po Areně (kterou jsem hrál ty dva roky dokud nevyšel Daggerfall) jsem se dostal z RPG žánru i k věcem jako byl Commander Keen nebo Crystal Caves... A jak tak roky šli, tak se ke mně dostaly hry jako Transport Tycoon a Fallout. Díky tomu, že jsem začal na Areně, tak se mnou nezalomcovala téměř žádná hra, kterou jsem hrál. No a teď abstinuju, dokud nevyjde Skyrim Smile...
 
Pipi94
Tak se hrami sem začala asi kolem 10 let Smile Na vanoce sem dostala PS one Grin a pak přinesl bratranec gamesky. No ta první co mě uchvátila byla Metal gear solid. Byla v krabicce tlusčí než ostatní proto sem si ji vsimla jako první Grin. No a pak už to jelo Grin
Hra byla neuvěřitelně zábavná takže bylo težký ji opustit Grin. Ještě dneska si ji pustim jen tak nostalgicky zavzpominam.
http://skyrim-img.kx.cz/images/187dragonborn_by_pipi94_d.jpg

http://media.psu.com/media/articles/post_nuclear_living_in_fallout3/fallout3_04.jpg

KnightJsem žena!!Knight
 
Karlos
jo 95 to byl rok. to nás deset sedělo před malým monitorem a hltali Duke nukem. Smile
 
Mamutos
Tak já jsem taky začal hrát v brzkém dětství. Ze začátků si pamatuji, že jsem hrál Ski or die, Lost Vikings, Aladdin a nejvíce mě bavilo Scorched Earth a starý Worms. Když jsem byl starší, tak jsem se dostal k Mafii a už to jelo. Jinak mám nejraději Fantasy RPG, ale co fakt nemám rád, to jsou sportovní hry jako FIFA, nebo NHLSmile.
EDIT: Už jsem skoro zapomněl na Prince of Persia Smile
Taky vzpomínáte na super hru Neverhood? Smile
Upravil/a Mamutos dne 05.11.2011 17:38
 
Cakel
Já jsem s hrami začal už od mala, mohly mi být tak tři roky. Začalo to na Playstationu 1, kdy jsme hráli hitovky jako Dráček Spiro, Crash Bandicoot a tak. Nejvíc za srdce měla ale chytla hra Tombi 2, tu hraji do teď. Nikdy jsem ji neprošel celou - tak brutální je. Hrozně rád se k ní vracím - připomíná mi to ty časy, kdy jsem byl ještě prďola. Grin
Nejvíc jsem asi tíhnul k adventurám, později mě chytly RPG a Fantasy strategie. Asi měsíc po vydání Oblivionu mi ho dal strejda k narozeninám - a od té doby na TESka nedám dopustit. Hrál jsem i Morrowind.
 
Honzas4400
Můj příběh začíná v dobách proslulého PSX, kdy jsem hrál stařičkého (stařičkou) Laru Croftíkovou Tomb Raider a Spira jako Cakel nademnou. To si pamatuju jak jsem u toho proseděl dny noci... Potom když můj otec objevil pod svym stolem ještě starší Amigu, přesměroval jsem se tam. Pamatuju si jak jsem tam hrál výbornou strategii Cannon Fodder - výborná hra. S bratrem jsem hrál také výbornou adventuru Spy vs. Spy - vždycky vyhrával Pff!. Nakonec sem se přesunul k PC a tady mé bádání končí. Hraju většinou FPS, a občas i auta (Teď prostě FlatOut 2 Pfft) a na Skyrim se těšim více než kdokoli z vás. Morrowind sem hrál asi 5 vteřin, nějak sek tomu v aktuální době nemám, a Oblivion sem ani nedohrál Grin Skyrim dohraju 1000× a ještě vícekrát Pfft
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
nerevare
Ja som začínal práve s The Elder Scrolls III: Morrowind mal so m vtedy asi 5-6 rokov a veľmi ma táto hra uchvátila Hrám ju dodnes a mám 13 rokov. Dnešné decká pozerajú len na grafiku ale ja to poviem takto: Grafika není všecko. dôležitá je hratelnosť a aj to ako sa dokážem do tej hry vcítiť. Elder Scrolls toto splňuje do bodky a preto sú to NAJ RPG na svete
Je tu ON! Nášho srdca šampión! Náš SKYRIM!!!
wow Luk Ork
 
Kresuky
já začal tak v 6.moje první hra bylo rally a nevim jak dálGrinkaždopádně mám pořád rád moje první RPG gothic 1Wink
k tes oblivion sem se dostal asi v 8,kdy to kámoš stáhnul a neuvěřitelně mě to baviloWink,pak sem začal hrát i morrowindSmile
Ork
 
HenryNeal
Koukám samá buržoazieGrin jinak Honzas4400 palec nahoru sem na tom podobněGrin v 6 sem si hrál s kuší v lese za barákem Grin... Začal sem v roce tuším 2003 na PSX ( dřív tak rok 1996? po kamarádech Wolf 3D a Duke nukem )- první hra Magic the gathering - Battlemage a já sem první PC Dostal v 15 od ježíška... první hra na PC? Call of duty a Gothic 2 . Po vydání TESIV sem si jen kvuli tomu koupil kompa lepšího a koupil zpětně morrowind... od té doby hraju hlavně RPG.
Dneska už tolik nepropařim kvuli práci a přítelkyni... ale mám naplánovanou dovolenou 12-28.11 tak doufám že stihnu prolézt alespon kus Skyrimu Smile.
Upravil/a HenryNeal dne 05.11.2011 19:21
...for the Emperor !....
 
Marien
Tak já milé děti začal s hrami v šerém dávnověku, teprve až na střední škole. V rozšířené výuce matiky jsme se seznamovali s jednotkou IQ151, na které běžel programovací jazyk Karel. Součástí byla hra piškvorky 3D. Posléze v roce 1991 jsem se seznámil s Amigou, které jsem zůstal věrný dodnes. Stal jsem se sběratelem vybraných originálních Amiga her, které jsou dosud plně funkční včetně Amigy 1200, na které si občas rád zapařím staré zlaté pecky, mnohé dosud nepřekonané...


Tahle krasavice mi zdobí pracovní stůl, hned vedle nevzhledné PC plechovky Smile
http://sousedodnaproti.sweb.cz/Hry/amiga.jpg

Několik her ze škatulky "má srdeční záležitost". Všechny jsou plně funkční, ale nejsou určeny ke hře, jen k dívání Smile To co hraji, mám pochopitelně nahozené na HDD typu CompactFlash, uvnitř mé Amči.
http://sousedodnaproti.sweb.cz/Hry/hry1.jpg
http://sousedodnaproti.sweb.cz/Hry/hry2.jpg
Upravil/a Marien dne 05.11.2011 19:43
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Scarcz
nádhera
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
castle
Já jsem začal na starym notebuku a má první byla taková skákačka kde jsem hrál za králíka, ale přesně si nepomatuji jak se jmenovala.Grin Grin Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Nuke
Tak ja som začínal tuším niekde v roku 2001 a to hrami F1 89, Prehistorik, Supaplex a Tunneler ktorý mohli hrať dvaja ľudia na jednom PC. Potom asi o rok neskôr som objavil sériu command and conquer, konkrétne hru Tiberian Sun.
PS: Tie staré hry čo bežali pod DOSom sa dajú spustiť aj dnes cez DOSBOX a ja osobne si ešte aj dnes občas zahrám Supaplex alebo Tunneler proti bratovi.
 
Whirt
Marien: Nemůžu se na ty krabičky vynadívat... Už jenom proto, že valnou většinu těch jsem taky hrál (ale až nějakej ten pátek po jejich vydání Smile)
 
Karlos
Marien: pěkná sbírka. to už se dnes jen tak nevidí
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8043 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist