Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Svatba s Lydii
mara72
Nevim jak vy, ale ja si tu holku proste oblibil, patral jsem tedy jak bych se s ni mohl ozenit, a jde to, samozrejme, ..
takze pro vsechny komu ta holka prirostla k srdci - konzole - addfac 00019809 1 + target Lydie (ID = 000a2c94)

hotovoCool, v nabidce se ti objevi nove tema hovoru

P.S. mej na sobe Maarin amulet
Upravil/a mara72 dne 11.01.2012 15:55
 
Mollocr0
ja bych tu holku naopak majzl mečem přez hlavu Grin když mám luk tak mi ta blbá pipina leze do rány když du smečem tak skoro nic nedela a když zacnu utiat tak mi zablokuje cestu.. Grin
Vlídná matko.vlídná matko pošli své dítě zamnou jelikož hříchy nehodných musí být pochřtěni krví a strachem
 
eFox
jo no to je někdy fakt já ji mám větinou spíš jako mulu na nošení věcí Grin ale ted sem ji hodil na krk čepelím a mam ji zkrku Grin
nic není pravda,vše je dovoleno
 
mara72
ja ji dal do rukou Wuuthrand, takze ma docela paru, navic ji ted muzu prodavat harampadi z cest co nasbiramKnight
 
martin228
Mollocr0 napsal:
ja bych tu holku naopak majzl mečem přez hlavu Grin když mám luk tak mi ta blbá pipina leze do rány když du smečem tak skoro nic nedela a když zacnu utiat tak mi zablokuje cestu.. Grin


ja som ju poslal k čepelom aby bol od nej klud Grin
 
skeve
Jak se prosím přesně napíše ten příkaz? Nejde mi to zadat. Pořád mi to píše chybu. Díky moc za odpověď.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Dawery
A jak to píšeš ty?z toho co napsal by to mělo být:

addfac 00019809 1 target Lydie 000a2c94

a když tak to zkus napsat bez toho target nevim jestli to je bráno jako ta Lydie.
Pak nezapomeň na Mařin amulet.
 
skeve
Takže jsem na to už konečně přišel. U mě fungovalo nejdříve kliknout na Lydii, aby se objevilo její ID a pak už jen napsat addfac 19809 1 zmačknout enter a po nasazení Maarinova Amuletu se v konverzaci objeví nabídka k sňatku.
Upravil/a skeve dne 16.01.2012 16:46
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
vincentvega
Mě tendle cheat funguje jenom na některý npc nevíte jak to uděat aby to fungovalo na všechny npc?
 
skoula
ať chcu sebevíc a píšu cokoliv nic nefunguje Sad a já Liduš tak chcu Grin
 
BadWolf
Já to píšu trochu jinak. Otevřu konzoli kliknu na dotyčnou osobu (může to být kdokoli) a napíšu "addfac 19809 1" stisknu enter a napíšu nový příkaz (osobu mám pořád kliklou) "setrelationshiprank player 4". Vše bez uvozovek. Samozřejmě musíte mít amulet. Pěknou svatbu Wink!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
skoula
BadWolf napsal:
Já to píšu trochu jinak. Otevřu konzoli kliknu na dotyčnou osobu (může to být kdokoli) a napíšu "addfac 19809 1" stisknu enter a napíšu nový příkaz (osobu mám pořád kliklou) "setrelationshiprank player 4". Vše bez uvozovek. Samozřejmě musíte mít amulet. Pěknou svatbu Wink!


kua napíšu to jak mám i amulet mám a po příkazu do konzole se nic neděje... zadám to addfac... entr a nic se nestane napíšu zbytek entr a taky nic... ani žádná chybová hláška nic Sad

asi mi není žádná souzena Sad

Smile
 
Hard
Je to nějaký cheat? A co je to konzole. Pořád mi to nejde.
 
Rene
hele kdo maze vsechno co napisu uz me to stveSad
 
Mahoney
Rene napsal:
hele kdo maze vsechno co napisu uz me to stveSad


Uděláš pro nás něco? V pravém horním rohu je odkaz "LOGIN", klikni na něj a vyber "Odhlásit". Pak už ti nikdo příspěvky mazat nebude a všichni si přijdeme na svý Wink.
 
Chell
Mahoney napsal:
Rene napsal:
hele kdo maze vsechno co napisu uz me to stveSad


Uděláš pro nás něco? V pravém horním rohu je odkaz "LOGIN", klikni na něj a vyber "Odhlásit". Pak už ti nikdo příspěvky mazat nebude a všichni si přijdeme na svý Wink.

noo tak to si zabil Grin
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
clown333
heheheheh Grin ...krutý Wink
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Diego
Rene napsal:
hele kdo maze vsechno co napisu uz me to stveSad

Tak nemáš psát nesmyslné příspěvky, navíc občas píšeš do nesprávných témat své otázky.
 
Mahoney
Diego napsal:
Rene napsal:
hele kdo maze vsechno co napisu uz me to stveSad

Tak nemáš psát nesmyslné příspěvky, navíc občas píšeš do nesprávných témat své otázky.


Občas? Povedený šprým. POŘÁÁD! Grin
 
Diego
Mahoney napsal:
Diego napsal:
Rene napsal:
hele kdo maze vsechno co napisu uz me to stveSad

Tak nemáš psát nesmyslné příspěvky, navíc občas píšeš do nesprávných témat své otázky.


Občas? Povedený šprým. POŘÁÁD! Grin

Já jsem hodnej, na každýho. Občas se dá něco přehlédnout a nechat být, ale jen "občas".
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Cicero svatba módem nebo cheatem? Skyrim - dotazy, návody,.. 10 27.04.2015 22:44
Ulfrik-svatba Skyrim - dotazy, návody,.. 6 02.04.2015 22:55
Zabily mi Lydii Skyrim - dotazy, návody,.. 7 21.11.2014 22:01
Svatba - Ako z nej? Archív zodpovězených dotazů 7 04.03.2014 01:01
Svatba přes konzoli Archív zodpovězených dotazů 5 28.02.2014 00:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist