Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co budete dělat ve Skyrimu?
nerevare
Tohle téma je o tom co budete delat ve Skyrimu. napr. Já budu ze začátku kácet dříví a pak se dám k nejaké gilde a budu vydelávat peníze. pak samozřejmne pojedu na hlavnou linií. tak co jak budete začínat vy?
Upravil/a dne 30.10.2011 16:24
Je tu ON! Nášho srdca šampión! Náš SKYRIM!!!
wow Luk Ork
 
MJ95
Já budu taky kácet dříví + nějaký ty malý úkoly abych si přivydělal pak si koupím dům a usadím se v nějakém městě. Potom se přidám k cechu bojovníkuOrk a budu se toulat po krajině skyrimu ...A hlavní linii si nechám na později ...Wink
 
ADalNic
To by mne spíš zajímalo... jestli budete "projíždět" hlavní linii hned celou a později zbytek nebo obráceně či případně souběžně.
 
ADalNic
A nějak ti nevyšel název topicu Grin
 
Nerevar
Já budu dělat to na co budu mít zrovna náladu. >Grin Pomáhat lidem, vraždit lidi, okrádat lidi, toulat se, levelovat, hledat a lovit draky, vedlejší questy, hlavní linii, prostě všechno podle toho co zrovna budu chtít dělat. Až na to lovení draků na to si ze začátku netroufnu Grin Grin
 
nerevare
MJ95 napsal:
Já budu taky kácet dříví + nějaký ty malý úkoly abych si přivydělal pak si koupím dům a usadím se v nějakém městě. Potom se přidám k cechu bojovníkuOrk a budu se toulat po krajině skyrimu ...A hlavní linii si nechám na později ...Wink

Přesne si mne vistihl. na ten dum sem uplne zapomnel.
Je tu ON! Nášho srdca šampión! Náš SKYRIM!!!
wow Luk Ork
 
ADalNic
Nerevar napsal:
Já budu dělat to na co budu mít zrovna náladu. >Grin Pomáhat lidem, vraždit lidi, okrádat lidi, toulat se, levelovat, hledat a lovit draky, vedlejší questy, hlavní linii, prostě všechno podle toho co zrovna budu chtít dělat. Až na to lovení draků na to si ze začátku netroufnu Grin Grin


Grin Já teda hrál už i Oblivion víc v duchu RP a asi u toho zůstanu i ve Skyrimu.
 
MJ95
Já budu spíš dobroděj Grin
 
ADalNic
Já ještě zvažuji Grin Buď téměř svatýWink, ale to minu cech smrti a zloděje. Anebo naopak Grin a to bych asi vzal i s vampirismem
 
sankuri
Ja stejne jako u vsech TES a Falloutu budu v tom obrovskem svete nejdrive totalne ztraceny, takze jako prvni si zalozim nejakeho bojovnika rychlovku a den dva si budu osahavat vsechny principy, nastavovat mys a klavenici znate to a pak si to rozjedu pekne znova za maga, poradne si vyhraju s tvorbou postavy a prosmejdim kazdy kousek mapy. Hned na zacatku vypnu behani a budu se kochat (Ultra detaily zajisteny:-) Hru samozrejme pojedu na nejvyssi moznou obtiznost:-)

Co se tyce hlavni linie vs vedlejsaky tak to vidim na vicemene soubezne precijen bez ni se asi nebudou odemykat pokriky. Chci vyzkouset vsechny featury vcetne vareni pekne do detaily.

Nakonec doufam ze se moderi pochapi a brzo dodaji nejaky fesny pridavek s luxusnim domem. Za prevedeni takoveho Shadowcrest Vineyard z Oblivion modu bych se vubec nezlobil:-)

Upravil/a sankuri dne 30.10.2011 16:27
 
ADalNic
No pěkně, ale já byhc to asi 2x takhle rychle za sebou nechtěl začínat Grin
 
sankuri
ADalNic napsal:
No pěkně, ale já byhc to asi 2x takhle rychle za sebou nechtěl začínat Grin

Mam za to ze jedno dohrani se vsim vsudy zabere nejake dva tri mesice, co to jsou dva dny.-)
 
ADalNic
Grin to jsou právěže ty dva dny na začátku Grin tolik toho ještě zbývá a ty začneš znova Grin
 
nagasadowcz
tak ja si vezmu norda na zacatek a budu chodit po svete, plenit dungeony, prodavat, co najdu, vylepsovat postavu, sem tam naky maly mestsky quest na privydelani si a az to nekam dotahnu, tak nakousnu hl. dejovou linii a asi ji pojedu az k tomu bodu, kdy budu mit za spojence draka. pak ji necham byt a rozjedu vedlejsi questy v guildach. nejsem ani hodny ani zly, proste beru vsechno, abych si hru maximalne uzil, takze zlodeje, vrahouny, bojovniky, magy, proste vsechno. a pak dojedu hl. dej. linii a budu dal prochazet a prozkoumavat svet s pekne namakanou postavou, dodelavat vedlejsi questy, na ktere narazim atd. pak se poohlidnu po modech, jeste si s tim pohraju, ulozim a zacu to hrat znova a budu cekat na datadisk, ktery doufam bude (+DLC, snad budou zdarma). JO, malem bych zapomnel, jak budu mit radne naskudleno, tak zacnu skupovat nemovitosti Smile proste stejna taktika jak v oblu.
Upravil/a nagasadowcz dne 30.10.2011 17:20
 
ADalNic
Grin
 
sankuri
Me teda zajima jestli kdyz jde jezdit na koni a skamaradit se z drakem, jestli taky pujde jezdit na drakovi. Doufam ze to tam Todd nekam vecpal a nezminil se:-)
 
ADalNic
Myslim, že se o tom už někde psalo....nn na drakovi by litat jit nemělo
 
sankuri
ADalNic napsal:
Myslim, že se o tom už někde psalo....nn na drakovi by litat jit nemělo

I kdyby ne uz v Oblivionu na to byl mod. Tady maji navic draci uz hotove animace takze to urcite nebude trvat dlouho nez to nekdo udela
 
Nuke
Nikam sa nebudem ponáhľať. Zo začiatku sa určite budem pohybovať niekde po lesoch na juhu skyrimu a robiť len také malé úkoly pre dedinčanov a pod.

Čo sa týka drakov tak mne lietanie na nich k tejto hre nejak nepasuje (a v originály to nebude ani možné, len možno potom pomocou módu tak ako v oblivione)
 
sankuri
Hlavne doufam ze si oblibene zbrane/kouzla pujde bindovat na klavesy, tech mam vzdycky dost:-)
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist