Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Minecraft 1.8.1.
nagasadowcz
Zdravim - mám menší problém s touhle hrou. Jak jsem se o ní doslechl, docela mě to nadchlo a hned jsem si ji stáhnul. Jenže mám problém - nehledě na to, kterou verzi jsem si obstaral, pořád se děje to samé. Nevim, jestli to tu někdo znáte, ale pokud jo, popíšu vám svůj problém.
Mlátim do stromu jako blázen, ale nikdy z něho nedostanu dřevo. Mláceni zvířat funguje, dostávám maso, ňáké rostliny a houby taky můžu rozbít a ziskat z nich plody, ale stavebni material nic. Koukal jsem na Youtube na let's play a všem to jde, tak by mě zajímalo, kde je u mě chyba. Jestli někoho něco napadne, budu moc věčný. Mám Win7 64-bit, hru jsem měl vždy spuštěnou 'jako správce', ale i bez toho, v režimu kompatibility s Win XP i bez toho a nic nepomáhá. Verzi mam 1.8.1.
Upravil/a SkyrimAdmin dne 29.10.2011 22:32
 
Kresuky
potřebuješ javu
Ork
 
SkyrimAdmin
no do stromu musis mlatit jen sekerou abys neco dostal.. stejne tak jako do kamene krumpacem apod.
i kdyz vlastne asi ne.. do stromu ne, to by bylo docela tezky si obstarat tu sekeru :/ tak to nevím
Upravil/a SkyrimAdmin dne 29.10.2011 17:55
 
http://skyrim.4fan.cz/
Honzas4400
Kresuky: Bez ní by to ani nepustil.
SkyrimAdmin: Práve že může i rukou. Dřevo je první material který musí mít aby přežil.

První co udělej... Obstarej si verzi 1.9. Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Kresuky
ne,do stromu můžeš mlátit i rukou,na horniny potřebuješ krumpáč.
musíš držet levý tlačítko myši
Upravil/a Kresuky dne 29.10.2011 17:56
Ork
 
ADalNic
a zkoušel si jit někam pryč? Grin Mě to dělalo to samé dříve, ale jen v respawnovací oblasti...cca 15 polí od respawnu. Skus popojít, u mě to zabralo Grin
 
nagasadowcz
ADalNic napsal:
a zkoušel si jit někam pryč? Grin Mě to dělalo to samé dříve, ale jen v respawnovací oblasti...cca 15 polí od respawnu. Skus popojít, u mě to zabralo Grin


ok, vyzkouším to
 
nagasadowcz
Honzas4400 napsal:
Kresuky: Bez ní by to ani nepustil.
SkyrimAdmin: Práve že může i rukou. Dřevo je první material který musí mít aby přežil.

První co udělej... Obstarej si verzi 1.9. Grin


tahle verze už je venku? mam tu verzi s forced download, takže kdyby už byla, nestáhlo by se to samo?
 
Honzas4400
Ona je to neoficiální verze myslim Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
ADalNic
Ne ne uplně neoficiální, jen ještě není oficiálně vypuštěna Grin
 
nagasadowcz
jo taaak, jakože pre-release? co už, počkám si. teď mám rozestavěný hezký domeček v tom neomezeném módu, takže se na chvíli zabavím. už plánuju i druhou pevnost Grin dokonce mě napadlo, že si vytvořím celé město jako z podivné fantasy říše, ale to by mi asi zabralo tolik času, že bych to stejně nedokončil Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 29.10.2011 20:23
 
ADalNic
Založ server s fantasy tématikou Grin
No ono to prý ješte chvíli potrvá než to vyjde
 
nagasadowcz
tak už jsem zjistil, čím to bylo. já blbec! musím to myšítko DRŽET, přesně jak píše Kresuky - DÍKY MOC, já bych na to snad nepřišel xD
 
ADalNic
Grin aha no tak to překvapí Grin
 
Kresuky
nagasadowcz: dobrýWink
ADAlNic:já se teď v creative modu pokouším o hezkej server,ale jenom asi pro 9 hráčů,jinak se za to myslim platíSmile
Upravil/a Kresuky dne 29.10.2011 20:52
Ork
 
ADalNic
Pro devět lidí přes zato vážně platit nemusíš Grin Přes hamachi to v tomhle počtu jde skvěle a je to i snadné na vytvoření wow
teda podle toho jak moc jsi náročný když chceš nějaký náročnější na ovládání je to už trošku složitější
Upravil/a Honzas4400 dne 29.10.2011 22:32
 
Kresuky
ne,nějakej divnej člověk mi řek že limit je 10 a že přes hamachi bych to dělat nemělGrinGrin

a můžu ten server dát na nějakej creative,co sem si vytvořil?
Ork
 
ADalNic
No nvm jestli to tam jde vložit, až tak do podrobna jsme to nezkoušel, ale přes to hamachi to v takhle malém počtu šlape dobře. A co vim tak se muselo na serveru začínat od 0. Ale nvm třeba to tam vložit jde
 
Honzas4400
Server si zezacatku vygeneruje mapu na kterou se lidi připojej, pokud tu mapu nahradíš vlastnim světem bude vše OK.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
ADalNic
A kdyby ses chtěl držet tématu stáhni si do minecraftu Oblibion textury..docela povedené GrinWink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Minecraft PvP + factions Hry 5 21.01.2013 16:06
Minecraft TP Hry 20 21.01.2013 14:36
MINECRAFT Pokec 176 11.08.2012 21:22
Mahoneyho minecraft skiny Pokec 4 09.08.2012 12:55
MINECRAFT Creations Hry 32 24.06.2012 12:42
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist