Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vytunění PC
MJ95
Ahoj lidi chtěl bych si vytunit PC pro větší výkon investuju tak 2000 až 3000 Kč .... Nemohli by jste mi poradit ???

MŮJ PC :

Intel Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz, 6,0GB RAM, NVIDIA GeForce GT 220
 
sankuri
MJ95 napsal:
Ahoj lidi chtěl bych si vytunit PC pro větší výkon investuju tak 2000 až 3000 Kč .... Nemohli by jste mi poradit ???

MŮJ PC :

Intel Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz, 6,0GB RAM, NVIDIA GeForce GT 220


Jednoznacne grafiku, ta se na tom zda suverene nejslabsi. Otazka je jestli za ty penize koupis neco vyrazne lepsiho
 
MJ95
Já klidně investuju víc ... A jakou bys mi doporučil grafickou kartu ?
 
ADalNic
No podle toho co to investuju víc znamená Grin Čím lepší si koupíš tím déle ti vydrží, a tím lépe si zahraješ. Takže záleží jak moc si za to ochoten dát...
 
MJ95
Grin OK dík ... A jinak zbytek sestavy je v pohodě ne ???
 
ADalNic
Grin jasan
 
anakon4
lol kde ty prachy furt berete?
 
Sharie
anakon4 napsal:
lol kde ty prachy furt berete?

taky si říkám, já mám sotva na Skyrim Grin
 
sankuri
Sharie napsal:
anakon4 napsal:
lol kde ty prachy furt berete?

taky si říkám, já mám sotva na Skyrim Grin


Ja pul roku poctive odkladal z vyplaty a ted si koupil na Skyrim zbrusu novou masinu za 50k:-) Zivot je otazkou priorit:-P
 
ADalNic
No, docela zapálení... Grin To já s tímhle mám vcelku jiné problémy, jelikož jsem spíš přes notebooky....
 
Karlos
sestava za 50k je dnes zbytečnost
 
sankuri
Karlos napsal:
sestava za 50k je dnes zbytečnost

Pred lety bych hovoril stejne, tehdy jsem si treba taky myslel ze je totalni blbost mit jinou mys nez tu nejobycejnejsi za 2 stovky a dneska kdybych nemel Razer Naga, tak vubec nevim jak by se mi hralo:-)
 
MJ95
Já ted myslím hlavně na to jakou grafickou kartu si mám koupit jakou mám myš budu řešit až pak Grin
 
Nerevar
grafickou kartu doporučuju NVidia GeForce 9800 nebo lepší Smile
a sankuri: doufám že když už máš mašinu za 50K že to je aspoň Mac...?? O_O
 
Gothrin
je to opravdu otázkou priorit, já dos sváho kompu napral taky hodně, ale zase mi vyhovuje že na co śáhnu to jede na max, tyky sem míval klávesnici na za 100,- a potkana za 100,- dneska když mam na takový klávesnici psát bych jí rozšlapal, o myši nemluvě, a stejný je to s kompem, pokud u toho seš hodně a chceš to, tak si utrhneś jinde .. prostě otázka priorit.

k tý grafárně, za 1500 koupíš např jetou GTX 295. je za hubičku a výkon tam ňákej je .. otázkou pak je aby ti to utáhl zdroj .. Smile
 
clasius
Já jsem před dvěma lety zainvestoval do PC 18 tisíc a jsem naprosto spokojen.

Q9550 @3.8GHz, 2x 2GB RAM, Seasonic SS500ET, GTS 250, kterou jsem nahradil GTX 560 Ti OC

Celkem mě tato sranda stála 24 tisíc, a ještě nějaký ten rok mi vydrží spokojenost při maximálních detailech ve všech hrách.
Ono je nejlepší si PC sestavu složit sám, protože pak neplatíte za zbytečnosti.

Ohledně toho zdroje - je pravda, že hodně lidí to podceňuje ( já nejsem výjimkou), chtěl jsem ušetřit a koupil jsem 500W, ale teď když jsem upgradoval grafiku, tak bych potřeboval alespoň 600W. Je lepší mít mašinu pod větším výkonem.

Občas se mi stává, že spadne grafický ovladač. Nevím zda je to chybou výrobce (Gigabyte), či neoptimalizovaných ovladačů, a nebo je to tím slabým zdrojem. U graf. karty výrobce udává minimální výkon zdroje 500W, tudíž dostačující by to mělo být. Každopádně nejsem sám, kdo má s touto kartou problémy. Jedná se totiž o verzi OverClocked z 800MHz na 900MHz.

Kdyby někoho napadlo co s tím, budu rád za odpověď.
Upravil/a clasius dne 10.11.2011 13:31
 
deXter
Nerevar: proboha proč MAC ? hodně peněz za málo muziky.. za cenu MACu máš 3x výkonnější PC Grin MAC je pro pozéry nebo pro boháče..
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Gothrin
http://extreme.ou...orlite.jsp
spočti si jakej zdroj budeš potřebovat Smile spousta lidi se pak diví .. že jim to utáhne mnohem slabší zdroj, ale ten pak jde pod kytky daleko rychlejc, a občas sebou veme i něco jinýho .. což nepotěší .. proto s bezpečnou jistotou, to spočítat na 100% zatěže, a vzít v potaz i stárnutí komponent.
 
deXter
hlavně taky záleží na kvalitě zdroje a jak má silný větve.. třeba takovej seasonic S12 520W je lepší než nějakej LC Power 650W Smile
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Gothrin
nepředpokládám že někdo kdo bude seriózně řešit zdroj do herní mašiny tak se bude zabajevat "noname" zdrojema dodávanýma snad už jen v obdobně kvalitních skříních Grin a pokud ano tak za výsledek si může sám ..
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist