Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Obtížnost hry
Martin156
Já jsem hlasoval pro velmistra, protože ve většině případů jse to dá zvládnout ( lv34 )
Ale jakmile stojím proti více protivníkům, kteří jsou na vyším levelu, tak jsi to snížím buď na znalce nebo na mistra
začínám novicem, učedníkem, znalcem a končí to že to máte na mistra a velmistra
Jó znalec je takový střed ke kterému jsem se v jednom dungeonu vrátil Smile
LichFireStorm
 
Ouee
nosgoth napsal:
Hmm,ja mám level 53,a väčšinu problémou zo špásu riesim pravačkou,či je to mamut , obor alebo drak,zbiť ho jednou rukou je sranda.Skoda,že už tu nieje čo robiť,rád by som si vylepšil nejaké dovednosti,ale zvýšiť si level postavy je už veľmi ťažké.


Jo mamuti a obři mi dělal pěkné problémy. Ty jejich HP vůbec nepadali dolu. Jsem se musel schovat v jakémsi přístřešku u nějaké měsíční studny, kam na mě nemohli a ja je střílel lukem, ale stejně práce na hodně dlouho. Od té doby je ignoruji.
 
Ouee
Martin156 napsal:
Já jsem hlasoval pro velmistra, protože ve většině případů jse to dá zvládnout ( lv34 )
Ale jakmile stojím proti více protivníkům, kteří jsou na vyším levelu, tak jsi to snížím buď na znalce nebo na mistra
začínám novicem, učedníkem, znalcem a končí to že to máte na mistra a velmistra
Jó znalec je takový střed ke kterému jsem se v jednom dungeonu vrátil Smile


Teď co hraji za zloděje s lehkou zbrojí, tak už to mám převážně na úrovni znalec.
 
Dteam
já mám lvl 75 a obtížnost mám standartně na znalec a někdy na mistr ale jde o situaci
 
Ouee
Dteam napsal:
já mám lvl 75 a obtížnost mám standartně na znalec a někdy na mistr ale jde o situaci


To jo. Teď s tím zlodějem a lehkou zbrojí jsem na tom stejně jako ty.
 
Kefir
Tak do 15lvl čistej mág s hadrama na Znalce,pak jsem se začal věnovat kovařině,očarování,takže tedkom běhám v daedrickej komplet zbroji,v jedné ruce destrukční kouzlo,ve druhé daedrickej meč,jedu na velmistra,draky dávám kouzlama na dálku a pak si vychutnávám te jakoby dodělávací udery mečem..
 
Akim
No, nevim nevim co je pravda na tom ze za tanka je to moc jednoduche. ja si udelal tanka Norda, vlezl jsem hned zkraje k "valecnikum" a dostal asi 3ti q sundat falmera v dungu. Nebylo to daleko, takze na nejakem lvl 6 si to tam kosim a naraz tu vidim divnou potvoru co vypada jak prerostly svab. Si rikam - pohoda to bude maslicko a 2 rany na znalce a lezim. Jsem cumel jak s praku, ze me hra poslala do dungu na obtiznosti znalec, lvl 6 kde je tak silnej protivnik. Nakonec za touto potvorou za rohem tam byli nasackovani jeste 4, no potes koste, tak jsem sebral nejakou "ochranku" navedl ji na ne, utekl - ona samozdrejme skoro umrela , nebo jakoze umrela, ale toto NPC neumira, proste chvili kleci a pak vstane - a takhle to opakoval asi 5-7x. Pote na 3 - 4 rany zabijim toho co mam a vyletel na me Trpaslici Centurion. takze nevim jak kdo, ale me se za tanka a to na obtiznosti Znalec hralo velice obtizne. A to dodam, tezkej armor full ocelovy + mec a stit,luk je Elfi a vse jedenkrat vylepseno a umiral jsme tam jak na bezicim pase.

Akim
Upravil/a Akim dne 09.01.2012 16:26
 
Martin156
Reakce na Akim:
To počkej až narazíš na přerostlího, obrovského - To je mazec Grin
Upravil/a Whirt dne 09.01.2012 22:17
LichFireStorm
 
Whirt
Nemám moc v oblibě měnění obtížnosti hry a tak jsem se obtížnost snažil vyladit už na začátku a skončil jsem na mistrovi.
Hraju za mága a dle mého názoru je to pro mágy výborná obtížnost - nepřátelé jsou těžcí i lehcí, taktéž záleží na tom, jaký druh potkáte... Každopádně si myslím, že mistr je taková nejpříznivější obtížnost - v Oblivionu jsem to vlastně teoreticky taky hrál na "mistra" (třičtvrtina v nastavení) a je dle mého snad v každém Elder Scrolls nejlepší nastavení - od Daggerfallu až po Skyrim...
 
hRDLA
Akim napsal:
No, nevim nevim co je pravda na tom ze za tanka je to moc jednoduche. ja si udelal tanka Norda, vlezl jsem hned zkraje k "valecnikum" a dostal asi 3ti q sundat falmera v dungu. Nebylo to daleko, takze na nejakem lvl 6 si to tam kosim a naraz tu vidim divnou potvoru co vypada jak prerostly svab. Si rikam - pohoda to bude maslicko a 2 rany na znalce a lezim. Jsem cumel jak s praku, ze me hra poslala do dungu na obtiznosti znalec, lvl 6 kde je tak silnej protivnik. Nakonec za touto potvorou za rohem tam byli nasackovani jeste 4, no potes koste, tak jsem sebral nejakou "ochranku" navedl ji na ne, utekl - ona samozdrejme skoro umrela , nebo jakoze umrela, ale toto NPC neumira, proste chvili kleci a pak vstane - a takhle to opakoval asi 5-7x. Pote na 3 - 4 rany zabijim toho co mam a vyletel na me Trpaslici Centurion. takze nevim jak kdo, ale me se za tanka a to na obtiznosti Znalec hralo velice obtizne. A to dodam, tezkej armor full ocelovy + mec a stit,luk je Elfi a vse jedenkrat vylepseno a umiral jsme tam jak na bezicim pase.

Akim


Nějak tak, s kámošem sme o silvestra dali závod kdo dřív dohraje dějovou linii, on těžké brnění palcát a štít, já těžké brnění a obouruční sekera - obtížnost apprentice
ze začátku pohoda, ale v blackreachy(černota) sme docela dostávali od falmerů, ale hlaně víc od těch jejich brouků, já sem umřel asi 3x a kámoš to 10 smrti vzdal (tak sem vyhrál, děkuji všem za podporu Grin) takže vono to za wara tak jednoduché není :X

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Ouee
hRDLA napsal:
Nějak tak, s kámošem sme o silvestra dali závod kdo dřív dohraje dějovou linii,...


To je dobrá inspirace, taky uspořádám s kámošem závod. Smile
 
koniaash
já hraju jak u jaké postavy. Svojí hlavní na velmistra, ty co si chci zahrát a vyskoušet na znalce až mistra a sranda postavy, které chci mít rychle vylevlené, střihnu klidně na začátečníka. Jinak s tou jednoduchostí je to pravda. zvlášť v RPG jako Skyrim, které zrovna o dialozích není, je ta snadnost spíš na škodu.
 
Seip
Tak já hraju na nejvyšší obtížnost a je to celkem v pohodě, ale dnes jsem v Karthwastenu narazil na 3 draky najednou (zatím vždycky byl jen jeden) a měl jsem co dělat.
 
Ouee
Seip napsal:
Tak já hraju na nejvyšší obtížnost a je to celkem v pohodě, ale dnes jsem v Karthwastenu narazil na 3 draky najednou (zatím vždycky byl jen jeden) a měl jsem co dělat.


To já zatím potkávám pouze po jednom draku. Jsem zvědavý kdy to přijde Grin
Nevíte někdo zda-li více draků pohromadě je spíše bug nebo prostě algoritmická náhoda?
Upravil/a Ouee dne 12.01.2012 00:13
 
Dteam
no já začal za mága ale potom jsem přešel plinule Grin na lučištníka a jednoruční meče příjde mi že za mága je jednoduchej začátek ale od lvl 35 je to jechčí za lukaře při obtížnosti znalec-mistr umře většina protivníků dříve než mne spatří Grin luk deadrickej dmg 900, meče jednoruční deadrické dmg 450 nejsilnější kouzlo dgm 150-250 Sad
 
looudal
Dteam napsal:
no já začal za mága ale potom jsem přešel plinule Grin na lučištníka a jednoruční meče příjde mi že za mága je jednoduchej začátek ale od lvl 35 je to jechčí za lukaře při obtížnosti znalec-mistr umře většina protivníků dříve než mne spatří Grin luk deadrickej dmg 900, meče jednoruční deadrické dmg 450 nejsilnější kouzlo dgm 150-250 Sad




tak jestli jsi přešel z tvrdého na měkké, tak se ti ani nedivím Wink
Upravil/a looudal dne 12.01.2012 04:36
 
Martin156
Martin156 napsal:
Já jsem hlasoval pro velmistra, protože ve většině případů jse to dá zvládnout ( lv34 )
Ale jakmile stojím proti více protivníkům, kteří jsou na vyším levelu, tak jsi to snížím buď na znalce nebo na mistra
začínám novicem, učedníkem, znalcem a končí to že to máte na mistra a velmistra
Jó znalec je takový střed ke kterému jsem se v jednom dungeonu vrátil Smile


Poznámka: Když mluvíme o dracích tak na mistra mě připadá moc lehkej a proto už je větší pařba na velmistra ( ten se je tak nedá Smile
LichFireStorm
 
Thuban
Čauky,hraju s novou postavou za velmistra, konkrétně s bretonkou a hlavní dovedností magie a zvládám to v poho.Zatím podle perků ze všech dovedností (válečník,zloděj,mág),mi nejvice vyhovuje perk v ničení, kdy obouruční kouzla ničení způsobují zavrávorání.Takže v jedné ruce hůl blesků,ohně nebo ledu a v druhé ruce ohivá koule nebo řetězový blesk a nemá šanci ani drak,kterého to ochromí, navíc se to výborně hodí proti přesile.Draugiři,banditi atd se můžou jít zahrabat.
 
Vetinary
Já momentálně hraju za učedníka, protože mě štve když něco musím zkoušet víc než na 3x teprve pořádně objevuju děj a jsem zvědavej, navíc mě deprimuje, že bosy si zloděj s 2 dýkama moc nedává.
 
StupidFan
Vetinary napsal:
Já momentálně hraju za učedníka, protože mě štve když něco musím zkoušet víc než na 3x teprve pořádně objevuju děj a jsem zvědavej, navíc mě deprimuje, že bosy si zloděj s 2 dýkama moc nedává.

Konečně někdo kdo se přizná Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Optížnost hry Archív zodpovězených dotazů 4 11.09.2014 22:28
Obtížnost Skyrim - obecně 23 10.05.2014 22:39
Obtížnost Skyrim - obecně 23 12.07.2012 09:36
Na jakou obtížnost budete hrát? Archív fóra 19 07.11.2011 09:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist