Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Na jakou obtížnost hrejete hru.
Novic Novic 3%[2 Hlasy]
Učedník Učedník 4%[3 Hlasy]
Znalec Znalec 40%[30 Hlasy]
Mistr Mistr 23%[17 Hlasy]
Velmistr Velmistr 31%[23 Hlasy]
Počet hlasů : 75
 Tisk diskuze
Obtížnost hry
Ouee
Ahoj.
Na jakou úroveň obtížnosti máte nastavenou hru? Dodejte prosím platformu Skyrimu.

Já to hraji na PC a musím to mít nastavené na nejtěžší úrověň "VELMISTR" a i tak se mi hra zdá velmi lehká. Tak si říkám jestli to u mě není nějaký bug.
Udělal jsem si tzv. Paladina (těžká zbroj(trpasličí), jedno ruční meč(elfský, vyháčkovaný z vitríny v dračí síni) a rychlé léčení v levé ruce).
A s touto postavou jsem šel pouze po hlavní dějové linii jako slepice po flusu, a tak při finálním zabití Alduina v Sovngardu jsem měl level 21 a za celou dobu jsem neměl s ničím problém. Jediný tvor který mi dělal problémy byl ledový drak, který mě přepadl před vchodem Alduinově zdi a samozřejmě a obři s těmi jejich mamuty, které jsem ale jen tak zkoušel na začátku hry.

Ale jinak mohu říci, že se mi to zdá celkově velmi snadné a to jsem neměl nijak závratnou úroveň postavy oproti tomu co psali lidé zde na fóru (levely postav 40, 45 a podobně). To si říkám, že pak musí vše padat na jednu ránu.

Jak jste na tom vy?
Pro nepříspěvkaře jsme dal anketu.
 
Dawery
Ahoj,
Tak když je to snadný hraješ s nadupanými věci a nejlepšími?nebo jen prostě základní co jsou a nevylepšené?
 
Ouee
Jenom ten meč mám udělaný v na tom brousku. Mám za názvem napsáno "LEPŠÍ" jinak jsou to original věci.
 
Vildas
Jelikož hraju za kouzelníka a mám "jen" arcimágovo roucho (zbroj 0), tak mi každá větší potvora nebo boss dává pěkně zabrat i na nižší obtížnosti.
 
Rimsy
Taky jsem hrál za pláťáka s 2h, semtam léčení a taky strašně lehký, obtížnost mistr.. Teď sem rozehrál dýky+luk+leather, je to uplně něco jinýho, to je výzva.. V boji 1v1 nemám šanci ani s banditou skoro, musim se proplížit a zabíjet ty svině ze zadu (15x dmg) nebo lukem, to většinu dávám na 1-2 šípy z plížení jako kradmej útok.. mám asi 16lvl a hlavní linku jsem ještě ani nezačal, dělám q pro zlodějskej cech.. Jinak, fakt paráda Wink
Upravil/a Rimsy dne 08.01.2012 12:47
 
Ouee
Rimsy napsal:
Taky jsem hrál za pláťáka s 2h, semtam léčení a taky strašně lehký, obtížnost mistr.. Teď sem rozehrál dýky+luk+leather, je to uplně něco jinýho, to je výzva.. V boji 1v1 nemám šanci ani s banditou skoro, musim se proplížit a zabíjet ty svině ze zadu (15x dmg) nebo lukem, to většinu dávám na 1-2 šípy z plížení jako kradmej útok.. mám asi 16lvl a hlavní linku jsem ještě ani nezačal, dělám q pro zlodějskej cech.. Jinak, fakt paráda Wink


Tak to taky zkusím.
Nebaví mě hry když jsou moc lehké, právě proto mě to štvalo. Skyrim mě fakt baví, ale ta snadnost mě nudila a zklamávala.

Teď právě přemýšlím, že si udělám novou postavu, tak zkusím taky vraha/zloděje. Ty jsi šel z Helgenu po tom útoku Alduina rovnou do Riftenu?
 
redlik
Jak čtu tady na foru tak to má každej hrozně jednoduchý a od 25 lvl už zabijí vše na jednu ránu. Já mám 35 lvl a mám s nějakýma někdy i trochu problém, největší problém mi samozřejmě dělají draci. Na postavě mám lehké brnění, v ruce palcát a štít, občas ho vyměním za léčení a není to tak lehký. Hlavně starý a prastarý draci jsou fakt výzva, na ně se člověk musí připravit, mít dost lektvarů, ale jak se mu postavím před tlamu tak mě hned sežere. Tohle mě dost štve, ale zase to není tak jednoduchý.
 
Ouee
Vildas napsal:
Jelikož hraju za kouzelníka a mám "jen" arcimágovo roucho (zbroj 0), tak mi každá větší potvora nebo boss dává pěkně zabrat i na nižší obtížnosti.


Také jsem uvažoval o kouzelníkovy/mágovi, že by to bez toho težkého brnění mohla být sranda. Grin
 
Rimsy
Ouee napsal:
Rimsy napsal:
Taky jsem hrál za pláťáka s 2h, semtam léčení a taky strašně lehký, obtížnost mistr.. Teď sem rozehrál dýky+luk+leather, je to uplně něco jinýho, to je výzva.. V boji 1v1 nemám šanci ani s banditou skoro, musim se proplížit a zabíjet ty svině ze zadu (15x dmg) nebo lukem, to většinu dávám na 1-2 šípy z plížení jako kradmej útok.. mám asi 16lvl a hlavní linku jsem ještě ani nezačal, dělám q pro zlodějskej cech.. Jinak, fakt paráda Wink


Tak to taky zkusím.
Nebaví mě hry když jsou moc lehké, právě proto mě to štvalo. Skyrim mě fakt baví, ale ta snadnost mě nudila a zklamávala.

Teď právě přemýšlím, že si udělám novou postavu, tak zkusím taky vraha/zloděje. Ty jsi šel z Helgenu po tom útoku Alduina rovnou do Riftenu?


z helgenu jsem šel do přírody, tam jsem udělal pár levlů, pak sem náhodou narazil na bílej průsmyk, udělal pár questů tam (za družníky sem zatim nedělal nic) a pak jsem šel pěšky do Riftenu a cestou jsem nakoukl do každýho dungu, zabil co se dalo a pak riften a tam q pro zloděje no.. většinu času jsem v nějakym dungu a přemejšlim jak zabít ty silný moby tam Grin někdy to de..
 
Petos
Ouee napsal:
[quote]Rimsy napsal:
Taky jsem hrál za pláťáka s 2h, semtam léčení a taky strašně lehký, obtížnost mistr.. Teď sem rozehrál dýky+luk+leather, je to uplně něco jinýho, to je výzva.. V boji 1v1 nemám šanci ani s banditou skoro, musim se proplížit a zabíjet ty svině ze zadu (15x dmg) nebo lukem, to většinu dávám na 1-2 šípy z plížení jako kradmej útok.. mám asi 16lvl a hlavní linku jsem ještě ani nezačal, dělám q pro zlodějskej cech.. Jinak, fakt paráda Wink


V tom je právě to kouzlo. Za rambiče si prostě tolik neužiješ. Já hrál do 15 lvl ještě s tim kusem hadru na těle co máte na začátku.Grin Pak jsem začal stupňovat výbavu.
Upravil/a Petos dne 08.01.2012 13:16
 
Ouee
Petos napsal:
... s tim kusem hadru na těle co máte na začátku...


Tak to mě dostalo. Grin xD Uklizečka s hadrem Grin
 
Buena
Mám dva avatary (breton) a oba nastavené na průměrnou obtížnost.
První avatar má lvl kolem 45+ a od počátku to nebyla žádná sranda.
Bez flašek bych mnohdy neměl šance. A většinou sólo bez podpory společníka.

Druhej má teď lvl 30 a ten šel ve stopách prvního. Ovšem s tímto jsou minimální problémy.
Ovšem často chodím s nějakou tou kumpačkou.

Přitom oba jedu na max snake a luk, heavy armor co najdu nebo u vendora.
Nosím jen luk (co koupím nebo najdu) a kladivo na dorážení.

Je dost zvláštní, že lvl 45+ měl větší potíže (už ho nehraju) než ten lvl 30 a to už jsem s 30kou mnohem dále s questama a mám prozkoumáno cca 90% mapy.
 
Mollocr0
Ouee napsal:
Rimsy napsal:
Taky jsem hrál za pláťáka s 2h, semtam léčení a taky strašně lehký, obtížnost mistr.. Teď sem rozehrál dýky+luk+leather, je to uplně něco jinýho, to je výzva.. V boji 1v1 nemám šanci ani s banditou skoro, musim se proplížit a zabíjet ty svině ze zadu (15x dmg) nebo lukem, to většinu dávám na 1-2 šípy z plížení jako kradmej útok.. mám asi 16lvl a hlavní linku jsem ještě ani nezačal, dělám q pro zlodějskej cech.. Jinak, fakt paráda Wink


Tak to taky zkusím.
Nebaví mě hry když jsou moc lehké, právě proto mě to štvalo. Skyrim mě fakt baví, ale ta snadnost mě nudila a zklamávala.

Teď právě přemýšlím, že si udělám novou postavu, tak zkusím taky vraha/zloděje. Ty jsi šel z Helgenu po tom útoku Alduina rovnou do Riftenu?


Toho vraha zlodeje doporučuju!ja mam sneak skoro všechny body (chybí mi jen dva) používám luk a diky s dikami dávam 30xvetší dmg ze sneaku jedniy problem je když me ohalí dřív než ho zabiju to už da trochu pracicku ale je jinak skvelej Wink
 
Mollocr0
Tak já hraju na obtížnosti mistra a hraju za sneak character dávám si to celkem v poho problem nastane tehdy jen když me odhlí dřív než ho zabiju až budu víší lvl tak planuju hrát na velemistrovi Wink
 
StupidFan
Buena napsal:
Mám dva avatary (breton) a oba nastavené na průměrnou obtížnost.
První avatar má lvl kolem 45+ a od počátku to nebyla žádná sranda.
Bez flašek bych mnohdy neměl šance. A většinou sólo bez podpory společníka.

Druhej má teď lvl 30 a ten šel ve stopách prvního. Ovšem s tímto jsou minimální problémy.
Ovšem často chodím s nějakou tou kumpačkou.

Přitom oba jedu na max snake a luk, heavy armor co najdu nebo u vendora.
Nosím jen luk (co koupím nebo najdu) a kladivo na dorážení.

Je dost zvláštní, že lvl 45+ měl větší potíže (už ho nehraju) než ten lvl 30 a to už jsem s 30kou mnohem dále s questama a mám prozkoumáno cca 90% mapy.

Díky bohu, že je tady jediný normální uživatel, který to tady píše po pravdě, a nepíše jak to bylo všechno "lehký".

Popravdě já se musím přiznat, že to mám nastavené "pouze" na znalce, a docela mi to dává zabrat. Naštěstí hraju za zloděje, kde je docela lehký se schovat. Jinak ale, rozhodně to není lehký!
 
martin228
ja to mam na velmistra a zrovna lahké mi to nepripadalo ked ma niektorý Archery dali na 2 rany
 
arnysimilar
Obtiažnosť sa odvíja od štýlu hrania. Ja som hral prvú postavu za kúzelníčku - čistá deštrukcia a bolo to na obtiažnosť master tak akurát. Zomieral som priemerne 2-3 x za hodinu. Potom som si rozohral zlodeja na tej istej obtiažnosti. Na začiatku to bolo ešte ťažšie, ale po dosiahnutí sneak 100 a dmg s dýkou x30 sa to stalo ľahké. Preto som zvýšil na najvyššiu obtiažnosť a bolo to tak akurát. Od 45 levelu som však nemal prakticky nepriateľa okrem ancient dragon, tak som si stiahol Pluto mod + Deadly dragon a teraz sa dobre zapotím, hra nabrala opäť grády.
Nemôžem sa nikomu plížiť popred oči, zbadá ma ja keď mám snaek na cca 200 (100 +100 gear). Na drakov si sám ani netrúfnem. Keby som nemal ten daedrický štít, tak som mrtvý na jednu ranu (a to mám def. na brnení cca 800 - ešte som sa nedostal k dračiemu, používam len koženú zbroj vrahov).
Takto ma to začalo zas baviť, boj s ancient drakom trvá cca 30-40 min. a keď si nedám pozor tak 2-3x nahrávam. Pritom idem neustále na fľaškách, zbrane a zbroj max. legendárky (nie super enchanting, to neuznávam).
Chápem, že pre niekoho môže byť hra ťažká aj na strednú obtiažnosť. Keď sa nevenuje kováčstvu, očarovaniu, nerobí si svoje fľaštičky. Ťažké to majú hlavne bojovníci, čo idú na kontaktný boj. Proti čarodejníkom si to na vyššej obtiažnosti neviem predstaviť. Buď použijem sneak a padnú na jednu ranu, alebo z diaľky luk, príp. ten odrážací štít, inak som na 1-2 kúzla mŕtvy a to sa k ním ani nedostanem.
 
http://blog.podhajska1.sk
Ouee
StupidFan napsal:
Díky bohu, že je tady jediný normální uživatel, který to tady píše po pravdě, a nepíše jak to bylo všechno "lehký".


Nevím o co ti jde. Ale topic jsem nezakládal jen tak pro nic za nic. Měl jsem pro to asi důvod.
A to ten, že se mi hra zdála příliš lehká a proto jsem to založil, abych zjistil zda-li se nejdná o bug.

Ono když si uděláš těžkooděnce a s 1H mečem a v druhé ruce léčení, tak je to opravdu snadné.

Jak tu lidi radili abych si zkusil zloděje, tak jsem si dnes tuto postavu udělal. Zatím běhám jen po lesích kolem Vorařova a mám level 6. A mám sakra co dělat abych se ubránil dvou banditům. Už to opravdu není sranda. A to jsem si to musel také snížit na obtížnost ZNALEC

Toto jsem ale zjistil až po ozkoušení tohoto stylu hry a když jsem topic zakládal tak jsem to nevěděl.
Netvrdil jsem že hra je lehká, ale že MĚ SE ZDÁ LEHKÁ. Ale to tehdy když jsem hrál za těžkooděnce.
 
Ouee
martin228 napsal:
ja to mam na velmistra a zrovna lahké mi to nepripadalo ked ma niektorý Archery dali na 2 rany


Tak to se mi nestávalo. Ale jak říkám:

Když jsem měl vytasené zbraně, tak jsem měl v levé ruce léčení a tudíž jsem se léčil okamžitě.
 
nosgoth
Hmm,ja mám level 53,a väčšinu problémou zo špásu riesim pravačkou,či je to mamut , obor alebo drak,zbiť ho jednou rukou je sranda.Skoda,že už tu nieje čo robiť,rád by som si vylepšil nejaké dovednosti,ale zvýšiť si level postavy je už veľmi ťažké.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Optížnost hry Archív zodpovězených dotazů 4 11.09.2014 22:28
Obtížnost Skyrim - obecně 23 10.05.2014 22:39
Obtížnost Skyrim - obecně 23 12.07.2012 09:36
Na jakou obtížnost budete hrát? Archív fóra 19 07.11.2011 09:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5465 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4643 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12476 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7321 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist