Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vzpomínky na Morrowind
Nerevar_Bazz
Taky Vás hřejí u srdce odkazy na Morrowind? Nebo při čtení knih nacházení svých činů v minulosti...
To jsou chlupy, co ti roste z uší?
 
Traymer
Jasně, na morrowind se nedá zapomenout Grin stejně jako na oblivion, hlavně miluju když někdo nadává do zapomění Grin
 
Ligos
Celkem mě potěšila kniha (sakra, zapomněl jsem, jak se jmenuje) - byla v ní zmínka o obnovení řádu Rytířů Devítky, nebo o návratu Nerevara....
 
eFox
jo to mate dobre Grin ja hral jen oblivion a to asi jen 30 minut Grin taže když něco čtuv ve skyrimu tak nevím vo čem to melou tak to ani nečtu Grin
 
Akim
Tak Morrowind je takova moje sdrcovinka. Dostal jsem jej od kamose a pri hrani si uvedomil, ze RPG je asi nej zanr.
Morrowind me totalne pohltil, sice s druhym kolegou jsme se smali levlovani ( ci jak to napsat )treba skilu tezka zbroj. Treba se soupnout pred krysu ,nechat se mlatit a pak jen sledovat " tva dovednost TEZKA ZBROJ se zvetsila z 1 na 2" jsme chcali smichy. Ted uz to nikomu ani neprijde a bere to tak jak to je. Nikdy nezapomenu na svuj prvni daedricky obourucak a pote jak jsem se naucil ho ocalovat, zbirat nejvetsi kameny dusi a do nich chytat dude daeder,nebo setkani s Azurou, atd atd atdSmile

Akim
 
Thuban
Mě se při slově Morrowind vybaví nádherná obourční deadrická dai-katana.
 
wir3r
Me se pri slove Morrowind vybavi to nesnesitelne mnozstvi bugu...i presto jsem v nem stravil neuveritelne mnozstvi casu
 
eFox
no pro mě elder začal až skyrimem oblivion mě moc nechytnul Grin a ty předchozí sem ani nezkoušel ale jako vidím jak je to pěkně propojene i vtom skyrimu a jako docela smekam fakt si na tom zakladaj ikdyž v kadem dílu je jen jenda země tak je nezapomenou propojit už třeba jen takovou maličkosti když ti khait vypravy o domově nejvíc ale žasnu nad tím počtem ukolu a hlavně nad těma knížkama Grin je tam tolik knižek a většina znich je jen tak pro pobave jako todle sepisovat jen tak pro nic zanic nechtělo by se mi Grin ty ktere vam zvedaj perky jsou fajn jo ale jen ty na čteni fakt nad tím smekam že napsali tolik kih jen tak Grin
 
Dovi
morrowind je zatím vrcholem serie a jakýkoliv odkaz na něj mě zahřeje u duše. A hlavně Morrowind 2011 u mě pomalu odsouvá Skyrim pomalu do pozadí
Upravil/a Dovi dne 10.01.2012 22:15
 
Yemeth
Nedávno jsem si nainstaloval Morrowind s oběma datadisky, ale po chvíli hraní jsem toho nechal. Nevím, já prostě tu grafiku nějak nemůžu skousnout, v porovnání i s oblivionem je to o tolik pozadu...ale starý hry mám rád to jako jo, na grafice mi nesejde. Třeba zbožňuju 1. Deus Ex, nebo hry z Forgotten Realms jako Baldurs gate 2 nebo Planescape Torment.
 
BEGYcz
Dovi napsal:
morrowind je zatím vrcholem serie a jakýkoliv odkaz na něj mě zahřeje u duše. A hlavně Morrowind 2011 u mě pomalu odsouvá Skyrim pomalu do pozadí


Morrowind 2011 - to je co?
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
Whirt
BEGYcz napsal:
Dovi napsal:
morrowind je zatím vrcholem serie a jakýkoliv odkaz na něj mě zahřeje u duše. A hlavně Morrowind 2011 u mě pomalu odsouvá Skyrim pomalu do pozadí


Morrowind 2011 - to je co?


Je to modifikovaná verze Morrowindu, která grafiku zlepšuje na velice vysokou úroveň - možná tak vysokou jako třeba u Oblivionu. Rozhodně doporučuju, ikdyž to občas kazí dojem toho "listopadového" Vvanderfellu Wink
 
Ligos
Whirt napsal:

Je to modifikovaná verze Morrowindu, která grafiku zlepšuje na velice vysokou úroveň - možná tak vysokou jako třeba u Oblivionu. Rozhodně doporučuju, ikdyž to občas kazí dojem toho "listopadového" Vvanderfellu Wink


Máte na mysli Morroblivion? Nebo není náhodou k dispozici nějaký odkaz?
 
Yemeth
je-tady:http://www.ulozto.cz/7837103/morrowind-2011-7z

ještě jsem to nezkoušel, ale už to stahuju.
 
Ligos
Yemeth napsal:
je-tady:http://www.ulozto.cz/7837103/morrowind-2011-7z

ještě jsem to nezkoušel, ale už to stahuju.


Tak až vyzkoušíš, dáš vědět, prosím?
 
koniaash
Ligos napsal:
Yemeth napsal:
je-tady:http://www.ulozto.cz/7837103/morrowind-2011-7z

ještě jsem to nezkoušel, ale už to stahuju.


Tak až vyzkoušíš, dáš vědět, prosím?


také to chci zkusit. Jinak asi čeština na morrovind fungovat nebude, že?
 
Dovi
čeština funguje, pokud teda máš českou verzi Morrowindu. Postup je: nainstalovat anglickou verzi a spustit hru. Ukončit a z CD s českou lokalizací nainstalovat česťinu, potom naistalovat Morrowind 2011, zaškrtat Datafiles a spustit. Morrowind 2011 upravuje pouze grafiku hry. Příběh atd. zůstává původní. K tomu doporučuju skvělej mod ve kterém vlastníte celej ostrov s pevností, přístavem a obchodníkama. Skvělá základna pro dobrodruhy .-) Na ostrov se lze teleportovat prstenem. Mimochodem teleportace je další věc, která ve Skyrimu chybí...
Upravil/a Dovi dne 11.01.2012 23:08
 
Whirt
Dá se říci, že jsou dvě verze této modifikace
1. Morrowind overhaul
2. Morrowind 2011
Přičemž se jedná téměř o identické modifikace.

Zde jsou články které jsem na našem webu o nich našel:
http://skyrim.4fa...admore=100
http://skyrim.4fa...eadmore=90

Zde záznamy ve fóru:
http://skyrim.4fa...#post_1936

Rozhodně si vyzkoušejte, ale občas vám to opravdu změní pohled na Morrowind Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Morrowind fansite The Elder Scrolls III: Morrowind 3 14.02.2018 10:52
Morrowind.bonusweb.cz Pokec 6 03.10.2017 21:01
Morrowind-pár dotazů The Elder Scrolls III: Morrowind 25 24.06.2014 03:38
TES Morrowind Archív zodpovězených dotazů 25 04.03.2014 01:36
Morrowind: Total war Hry 7 13.08.2013 13:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5477 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12491 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7331 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7420 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist