Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Jaké vám vyhovuje brnění
Oblečení(roucha atd...) Oblečení(roucha atd...) 9%[8 Hlasy]
Lehké Lehké 43%[37 Hlasy]
Težké Težké 48%[42 Hlasy]
Počet hlasů : 87
 Tisk diskuze
Vaše oblíbene brnění ;)
Mollocr0
Zajímalo by mě jake brneni se používa nejčastěji....třeba to nemoku pomůže třeba v rozhodování Grin.Já rád používám Lehké protože raju za Hide Character a nejak me nezatěžuje a rychleji se vnem beham...
 
taker666
To zalezi za aku postavu prave hram, ale dal som lahke..
 
Krwell
tak to je logický, že to záleží na postavě ne ? dost pochybuju, že někdo jede orka válečníka a nosí na něm nějaký látkový slipy
 
Mollocr0
no já nevim jsou ruzne tipy lidi a mnohe kmbinace napřklídat když si tu rozkousl orka ten ma velky dmg a proc si na nej nedat lehky Armor to bych daval vysoky dmg a byl bych rychlí..
 
Milwa
těžké daidří, paráda - ale jsem bojovnice
 
StupidFan
Lehká zbroj, ještě lépe zbroj z Cechu zlodějů, nebo Slavičí zbroj. Smile
 
Rimsy
před chvílí sem dostal slavičí, fakt nádhera Wink
 
Parrot
Imperiální kroužkové, ach jo, mě se tááááááááááák líbí !! ale je na prd :-/
 
Ouee
Mě se zas moc libí to Trpasličí. Tak to jsem měl nejraději.
Viz můj avatar.
Upravil/a Ouee dne 08.01.2012 23:25
 
arnysimilar
Ľahké brnenie je moje naj. Neobmedzuje v pohybe. Defence je postačujúca (momentálne mám na Slávičej sete dokopy cca 650). Namodovaná vyzerá bezkonkurenčne. A proste sa to k mojej postave zlodeja hodí. Ťažká zbroj je dosť neohrabaná, ale plánujem aj tú vyskúšať na postave orca z obojručknou sekerou.
 
http://blog.podhajska1.sk
MortuusDominus
Roucho Smile Nejhezčí, nejpohodlnější ... není co dodat. Ale zrovna ted na cas používám lehké brnění, protože aktualně vylepšuji boj s dvěma dýkama.
Upravil/a MortuusDominus dne 09.01.2012 10:27
 
tomypson
lehké dračí(šupinové) ochrana cca 1400 bez štítu, luk dýka daedr, lvl 83 obtížnost 5 - hupCool mezi 5 draughirských pánů smrti a bum bum bum a odchází, pardon plížím se dál
 
Ouee
tomypson napsal:
...lvl 83 obtížnost 5


Level 83 Grin
Děláš si srandu? A máš ve Skyrimu ještě něco živého? Grin Potuluji se ti tam vůbec nějaká zvířata Grin
To si vymlátil i města ne? Grin A schopnosti všechny na 100 ne? Grin

Mě štve že když cokoli zabiji, tak se tam ty mrtvoly valí už pořád. O to víc když je to vysoká zvěř nebo ty vlci.
To musíš mít ten svět plný mrtvol ne? Grin
 
skeve
Jedině těžké a k tomu kámen hřebce a máte vystaráno. Nic mě neomezuje, nosnost mám navýšenou o 100 a jsem obrněn jako tank.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Wolf5cz
Já používám těžké dračí brnění i se štítem. Sem takovej těžkej lučišník Cool, ale mám už skil, že brnění nic neváží a je to v pohodě, jináč na blízko zmiňovanej štít a meč z nebezký ocele, jo a vše vylepšeno na legendární Wink.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Akim
Nebezka ocel - nevim kde sehnat, ale ja radsi pouzivam Slavici, podle me jak vzhledove tak ocarovanim, mi sedi nejlip. Lidii jsem po case ( radsi chodim sam ) navlik do Daedricke a sam beham v Slavici lehke zbroji.

Akim
 
milosko_b
ono je to tak, keď už mám ťažké na 100, tak teraz ľahké, aby sa levelovalo, to isté zbrane, keď mám obojručné na 100, aj ští na 100, tak mám 2 jednoručné - inak sa asi nedá ísť levelom vyšiie...
 
Wolf5cz
Ten meč z nebeský mám od Družiníků, jinde se snad sehnat a ani udělat nedá. (pokud se pletu, opravte mě).
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Janek
Draci tezke - jedina volba pro meho valecnika. Ale rad jsem nosival i brneni pridelene od Zlodeju...
 
tomypson
Ouee napsal:
tomypson napsal:
...lvl 83 obtížnost 5


Level 83 Grin
Děláš si srandu? A máš ve Skyrimu ještě něco živého? Grin Potuluji se ti tam vůbec nějaká zvířata Grin
To si vymlátil i města ne? Grin A schopnosti všechny na 100 ne? Grin

Mě štve že když cokoli zabiji, tak se tam ty mrtvoly valí už pořád. O to víc když je to vysoká zvěř nebo ty vlci.
To musíš mít ten svět plný mrtvol ne? Grin


no už těch míst moc není, kde jsem nebyl. Ale ještě mi chybí pár slov řevů, a nevím kde je sehnat, ale potřebuju dorazit pár questů, tak mě to k nim snad zavede.

a asi tak do 60 lvl jsem šel poctivě používáním, pak už jsem začal blbnout, takže jsem to vzal přes konzoli. Mrtvoly zodpovědně mizí, takže ve světě je pořád stejně plno. Grin akorát je blbý, že se nějak málo zaplňují vyčištěné dungy.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Assassinské brnění :) Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 3 09.06.2015 23:10
Kůň, modifikace koně, brnění, nosnost koně Skyrim - dotazy, návody,.. 5 03.11.2014 16:16
Bindování oblíbených věcí pomocí čísel Skyrim - dotazy, návody,.. 9 22.08.2014 16:51
Oblíbení/neoblíbení nepřátelé The Elder Scrolls III: Morrowind 23 15.07.2014 19:07
Oblíbené Knihy Skyrim - obecně 24 28.06.2014 13:51
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist