Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Úvaha o Thalmorech
hRDLA
navrhuji (jakožto Dovakhiin) zasednout k mírovému směmu na High Hrothgaru a domluvit se jak je porazit

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Korty15
spravně
 
METTALIC
hRDLA napsal:
navrhuji (jakožto Dovakhiin) zasednout k mírovému směmu na High Hrothgaru a domluvit se jak je porazit


Very good nápad
 
Johny
No zkrátka jednou nadějí, je uzavřít spojenectví Skyrimského království (Long live to Ulfric) se zbytkem říše. Zlikvidovat Thalmor a až budou špičatý uši v lajně tak se můžem porubat mezi sebou :-D Ovšem jak porubat Thalmory to je druhá věc. Docela velkou pomocí by v tomto bylo spojenectví s draky :-D No a když to nevýjde a špičatý uši se nám rozlezou po celém Tamrielu, mám plán B. Balím kufry a vracím se na Atmoru :-D
Upravil/a Johny dne 10.02.2012 15:59
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Johny
Ale nebojte, já se vrátím. Tak jako Ysgramor ;-)
Victory or Sovngarde ! ! !
 
METTALIC
Johny napsal:
No zkrátka jednou nadějí, je uzavřít spojenectví Skyrimského království (Long live to Ulfric) se zbytkem říše. Zlikvidovat Thalmor a až budou špičatý uši v lajně tak se můžem porubat mezi sebou :-D Ovšem jak porubat Thalmory to je druhá věc. Docela velkou pomocí by v tomto bylo spojenectví s draky :-D No a když to nevýjde a špičatý uši se nám rozlezou po celém Tamrielu, mám plán B. Balím kufry a vracím se na Atmoru :-D


jj sbal si
 
koniaash
Johny napsal:
Ale nebojte, já se vrátím. Tak jako Ysgramor ;-)


to už říkal Arnold a jak dopad Grin Jinak souhlasím Thalmor porazí pouze aliance SAMOSTATNÝCH a silných království, ne polorozpadlé Impérium. Nejde jít proti semknuté síle rozdrobenou. Ulfrika se zástavou do čela... a řezat je tak až by špičatý uši lítaly....
 
hRDLA
V jednotě je síla, samostatná království padnou jedno po druhém.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
hRDLA napsal:
V jednotě je síla, samostatná království padnou jedno po druhém.


ano v jednotě. Nikoliv v rozdrobenosti a slabosti- a to je právě impérium. Lidi vždycky radši půjdou za svým králem/ chánem/ sultánem/ faraonem a bůhví co ještě, než za nějakým polomytickým císařem, který sedí v Imperial city
 
Parrot
Souhlasím s hRDLOU...

Myslíš, že se třeba Skyrim ( jakožto samostatná diktatura ) dokáže s někým spojit ? Když Ulfric opovrhuje ostatními ? Vdyť opovrhuje i Císařskými a Bretonci. A to jsou stejná rasa !

Pokud se nesjednotí Císařství, sjednotí to Thalmoři.
 
koniaash
Parrot napsal:
Souhlasím s hRDLOU...

Myslíš, že se třeba Skyrim ( jakožto samostatná diktatura ) dokáže s někým spojit ? Když Ulfric opovrhuje ostatními ? Vdyť opovrhuje i Císařskými a Bretonci. A to jsou stejná rasa !

Pokud se nesjednotí Císařství, sjednotí to Thalmoři.


Ulfrik používá nacionalistickou rétoriku, protože mu pomáhá sjednotit Nordy proti Imperiálům. Když vyhraje, MUSÍ jí zanechat. Skyrim jakožto neúrodná provincie v izolaci chcípne hladem. A Ulfrik je všechno jen ne tupec. Stejně jako Skyrim potřebuje obilí z nibenayské nížiny, cyrodiil potřebuje suroviny ze Skyrimu. to, že se válka hodí Thalmorům do krámu, je jiná věc. Ale Věk Říše skončil. Přežila se a jako přetloustlého pažravce jí zachvátila mrtvice. Jedibnou možností by byl nový, silný císař- něco na způsob Caesara nebo Vespasiána.
 
hRDLA
Myslíš že se mezi sebou někdy ostatní králové (či co) dohodnou, každý se bude chtít předvést - to nebude jednota, ale chaos

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
Toť otázka. Přesvědčili jste mě, že v případě války s Thalmorem by bylo výhodnější zachovat centrální velení, ale beztak to bude znamenat konec Impéria. A nebo jeho novou éru. Ale spíš konec.
 
hRDLA
Dohodneme se tedy, že se nedohodneme a budeme dělat, že v tomto omhledu je u každého po jeho a teď šup na Thalmory Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Parrot
Vožerem se u Mrkajícího kolčaváka jdem vyrabovat jejich ambasádu !!!
Grin
 
koniaash
Já bych řek, že Thalmoři musí mít relativně malou armádu+ žoldnéře a vítězství dosáhli spíš několika drtivými vítězstvími, kterého se Říše zalekla ( ano opět jsem u slabosti Impéria Grin ), než dlouhodobým tažením. Tehdy se dali zničit mnohem snáz než teď, kdy mají celou říši prolezlou špehy a vlastní hrady, konzuláty atp. Teď by bylo potřeba hlavně zlikvidovat tuhle síť.
 
Parrot
Celá armáda Letních Ostrovů + Celá armáda Valenwoodu + celá armáda Elsweyru + drtivá většina Temných elfů, jenž uprchli na jih + žoldáci + daedry.

zhruba přes 500 000 vojáků...

A ano, znovu jsme se dostali k Penitus Oculatus alias Říšské Tajné Policii.
Upravil/a Parrot dne 10.02.2012 17:50
 
koniaash
pochybuju že by si elfouni pustili do zad legie z podrobených provincií Grin Co jsem čet tak se tam necovají zrovna jako osvoboditelé. Takže možná pár kolaborantů, rozhodně ne armády ( speecielně bych chtěl vidět kočičáky jak se jim chce válčit za Ostrovy ). Jinak dunmeři jsou dobří vojclové, těch bych se bál.
 
koniaash
nic mažu na šipky a na beer. Ale pokusím se ještě večer stavit, tak se na mě pak nezlobte co budu mlít za případné perly Grin
 
Parrot
Khajiiti jsou jim nadosmrti věrní, díky tomu, že Elfové vrátili ty měsíce ! Zbožňují je.

Ale to je jedno.

Další věc je Generál Tullius.
Tenhle týpek vyhrál tolik bitev proti Thalmorům a vy ho zabijete ? Říše pořebuje schopné generály a to Tullius rozhodně je !

Edit : Jo, měj se
Upravil/a Parrot dne 10.02.2012 17:56
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Úvaha o Čepelích Skyrim - obecně 21 27.09.2013 15:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist