Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Úvaha o Thalmorech
StupidFan
martin228 napsal:
Ja pomáham iperiálom a aj tak thalmorov zabíjam Grin môžte si robiť čo chcete Grin

Císařští jsou s Thalomerama jen pro to, protože v opačném případě, by Thalmor vyvraždil celý Skyrim. Císařští z nich mají prostě strach.
 
koniaash
pozor Thalmoři nejsou jen ve Skyrimu. Dokonce ke své říši přiřadili i dvě jižní provincie. A to ofiko. Jinak jsou rozlezlí po celém impériu- mají tam svá velvyslanectví, hrady, tajné mučírna apod. Navíc dokážu si živě představit tu práci Thalmorských rozvědek... Proto je třeba se odtrhnout od impéria- je už prostě prolezlé Thalmorem od hlavy až k patě. A proto prostě nemá také impérium jako takové ve válce s Thalmorem větší šance. Jedině, že by císařství mělo takový mozek, který by byl schopen provést něco na způsob noci dlouhých nožů- likvidace Thalmorské " nervové sítě " po celém impériu- najednou. A to s dobovými komunikačními možnostmi, rozlohou impéria...nereálné. Mnohem lepší je destrukce Thalmorů v jedné provincii, aby odboj vznikl spontánně jako reakce na zničení Thalmorů ve skyrimu. Bude to dlouhá válka, krutá, ale může být vítězná. Ovšem nemůžete bojovat s nepřítelem, který je infiltrovaný ve vašich vlastních strukturách...
Upravil/a koniaash dne 01.02.2012 17:24
 
Parrot
koniaash napsal:
A proto prostě nemá také impérium jako takové ve válce s Thalmorem větší šance. Jedině, že by císařství mělo takový mozek, který by byl schopen provést něco na způsob noci dlouhých nožů- likvidace Thalmorské " nervové sítě " po celém impériu- najednou..


Penitus Oculatus. Neznáš ? Tihle borci dokázali dostat Temný Bratrstvo na kolena ( skoro ) a jsou oddaní novému císaři ( upřímně doufám, že Titus Mede II měl dědice. :-)

Nevím jak vy, ale tihle týpci ještě udělají nějaký velký zvrat...
Co vy si myslíte ?
 
hRDLA
škoda že se k nim nejde přidat, docela bych bral roli tajného agenta v srdci thalmorského dominia

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
Parrot napsal:
koniaash napsal:
A proto prostě nemá také impérium jako takové ve válce s Thalmorem větší šance. Jedině, že by císařství mělo takový mozek, který by byl schopen provést něco na způsob noci dlouhých nožů- likvidace Thalmorské " nervové sítě " po celém impériu- najednou..


Penitus Oculatus. Neznáš ? Tihle borci dokázali dostat Temný Bratrstvo na kolena ( skoro ) a jsou oddaní novému císaři ( upřímně doufám, že Titus Mede II měl dědice. :-)

Nevím jak vy, ale tihle týpci ještě udělají nějaký velký zvrat...
Co vy si myslíte ?


Jo, ti nejsou špatní. Jen aby měli slušného "C", kterej je dokáža koordinovat. Navíc DB nejsou s Thalmorem moc srovnatelní DB jsou vrazi a ninjové, né lidi schopní vysokých špionážních her.
 
koniaash
hRDLA napsal:
škoda že se k nim nejde přidat, docela bych bral roli tajného agenta v srdci thalmorského dominia


to by bylo DLC pro stealthaře... jak víno...
 
Herroges
Něco zpátky k těmvznešeným elfům a jejich chování. Nezapomeňte na Úchvatné oděvy v Solitudu.
... tamty krávy bych vykosil
Všichni si mysleli, že draci jsou pouze legenda. Až doteď.
 
StupidFan
Penitus Oculatus, no já po nich od začátku hry pátral, čekal jsem nějaké velké sídlo, o to mě více zklamalo a trochu i rozesmálo, když jsem v celém Skyrimu našel 2 vojáky, v jedné malé vesničce a ve staré nenápadné chatce. :/ Grin
 
Parrot
A pročpak si myslíš, že Císařská tajná policie bude mít obrovské sídlo ? Aby ,každý věděl, kde jsou ? NE ! Jsou v co nejstrašnější chatě, kde je jen jeden vchod, málo věcí ( dá se dobře přestěhovávat, atd.)
 
hRDLA
Parrot napsal:
A pročpak si myslíš, že Císařská tajná policie bude mít obrovské sídlo ? Aby ,každý věděl, kde jsou ? NE ! Jsou v co nejstrašnější chatě, kde je jen jeden vchod, málo věcí ( dá se dobře přestěhovávat, atd.)


Jako, já jsem pro císařství, ale oni sou tak trochu blbí (ty penyusové) - schovaj se do nenápadný chajda, ale nechaj si uniformy Grin, to mě rozesmálo

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Collinsss
a dalsi dva vojaci sou v samote pred tim hradem. a jeste kdyz delate Q pro temne bratrstvo tak v poslednim ukolu jich potkate docela dost. ten kdo ten Q delal tak vi Grin me to pripadalo jak uriel septim byl uz s tim smirenej Smile
 
StupidFan
Collinsss napsal:
a dalsi dva vojaci sou v samote pred tim hradem. a jeste kdyz delate Q pro temne bratrstvo tak v poslednim ukolu jich potkate docela dost. ten kdo ten Q delal tak vi Grin me to pripadalo jak uriel septim byl uz s tim smirenej Smile

To musí být super Q, mě to bohužel nejde, protože u Q kdy mám vlézt do hrobky a poslechnout si rozhovor s Cicerem se mi to lagne Sad Takže bohužel nemám takový výborný Q k mání. Sad
 
koniaash
StupidFan napsal:
Penitus Oculatus, no já po nich od začátku hry pátral, čekal jsem nějaké velké sídlo, o to mě více zklamalo a trochu i rozesmálo, když jsem v celém Skyrimu našel 2 vojáky, v jedné malé vesničce a ve staré nenápadné chatce. :/ Grin


" my jsme tajná policie"
" a jak vám to mám věřit?"
" no koukej, máme uniformy"
" ty jste mohli ukrást "
" Pepusi, on nám nevěří..." *brek*
" Neboj, Lojzusi, ukážem mu doklady..."
 
koniaash
Herroges napsal:
Něco zpátky k těmvznešeným elfům a jejich chování. Nezapomeňte na Úchvatné oděvy v Solitudu.
... tamty krávy bych vykosil


taky mi vadí, že uráží můj nedbale elegantní vzhled... Kdyby se tahaly divočinou, bojovaly s medvědy a těžily železo, nejspíš by taky nenosily plesové šaty a nevoněly zrovna po fialkách Grin
 
Herroges
Ještě mě nasralo, jak jsem byl v tom obchodu vedle Uchvatných oděvů, a to mále děcko na mě:"myslel jsem že dobrodzuzi maj vypadat drsně". Myslel jsem, že jim tam z toho udělám kulničku na dříví. Já, ork, v deadrické zbroji s obouručákem a on vypustí něco takového ... Bethesdo, Bethesdo, máš ještě hodně co vylepšovat ...
Všichni si mysleli, že draci jsou pouze legenda. Až doteď.
 
koniaash
vezměme si typického dobrodruha, jak by vypadal v reálu- omlácený meč ( sekera), zbroj ne v zrovna nejlepším stavu, spíš potrhaný osníř, než lesklé pláty, v obličeji čerstvější i staré jizvy, na hlavě nějakou če!@#%§ z kožešin nebo omlácenou helmu, strhaný, oči podlité nevyspáním a nejlevnějším alkoholem, vybité zuby, nadesetkrát zlámaný nos, hemžící se vešmi a blechami... Já bych ho taky nenazval drsňákem... spíš bych ho pozval na polévku a objednal mu lázeň. Dvě lázně. Možná i tři. Kdyby nevypadal jako nejhorší mordýř a loupežník Grin Fantasy moc idealizuje
 
koniaash
cenzore cenzore, co je na slově če-pi-ce, sprostého Grin Grin Grin
 
Herroges
GrinGrin a sekunda funguje? Grin
... no jo, ale když ti to řekně 6-ti leté děcko, tak to naštvě Pff!
Všichni si mysleli, že draci jsou pouze legenda. Až doteď.
 
koniaash
tak takový reálný dobrodruh by ho nakopl, až by zakvičelo. Je totiž okoralý, bezskrupulózní a vůbec sociopatický Grin Ale na mou věru, říct orkovi s velkým mečem, že " vypadá málo drsně" je zhruba stejná blbost, jako to říct Chucku Norrisovi... Grin
 
koniaash
SKORO stejná blbost. Chuck by ho umlátil jeho vlastní mrtvolou a to ork nedokáže Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Úvaha o Čepelích Skyrim - obecně 21 27.09.2013 15:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist