Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Úvaha o Thalmorech
Ligos
Víte, co mě opravdu mrzí? Že Altmerové, chcete-li Vznešení elfové, jsou ve Skyrimu degradováni na zpolitikařené, trvddohlavé figurky, které jsou s až do nebe volající namyšleností přesvědčení o své nadřazenosti. Ano, vznešení elfové byli vždycky namyšlení a považovali se za nadřazené bytosti, ale tito Thalmorové tomu nasadili korunu. A mrzí mě, že se už zapomělo na původní prvky bytí této rasy. Vždyť Altmerové se zajímali o umění, poezii, hudbu, milovali přírodu a krásu světa. Odtud název vznešení, neboť se nezajímali o "obyčejné" věci, ale o vznešené. Ale teď? Samá politika a téměř nikdo je nemá rád, což je opravdu škoda... Tak si říkám, jaké by to bylo krásné, kdyby se ve Skyrimu objevilo nějaké území, patřící Altmerům, kteří by se nezajímali o politiku, ale o umění, skládali by básně, večer by se bavili hudbou a pozorováním hvězd... Něco jako Roklinka z Pána prstenů... Thalmory skoro nikdo nemá rád, ale tito elfové by byli vážení a vyhledávaní pro svá moudra a rady... Ach jo, jenže je to jen moje představa Sad
 
StupidFan
Pokud chceš meditovat nad krásou přírody, zajdi si k Praotci stromů. Smile Je tam krásná příroda a nebudeš tam sám, což mě velmi překvapilo.
 
Ligos
StupidFan napsal:
Pokud chceš meditovat nad krásou přírody, zajdi si k Praotci stromů. Smile Je tam krásná příroda a nebudeš tam sám, což mě velmi překvapilo.


Jo, tam jsem už byl, je tam krásně, ale tady nejde o mě, ale o Altmery a jejich úlohu ve hře. Prostě byl bych rád, kdyby ve hře bylo něco jako elfové J.R.R Tolkiena...
 
martin228
StupidFan napsal:
Pokud chceš meditovat nad krásou přírody, zajdi si k Praotci stromů. Smile Je tam krásná příroda a nebudeš tam sám, což mě velmi překvapilo.


jj je to tam dobre spracované Grin
 
Parrot
Myslíš, že je nenávidí pouze z politických důvodů ?
Souhlasím, ale musíš vzít také v potaz čistky ve Valenwoodu a Elsweyru !
A co třeba to, že vyvraždili půlku Cyrodillu a Bravil nebo Leyawiin už nejsou ani na mapě !
Redguardům zabrali jižní území a ti co tam žili, popravili !

Jsou to bestie !
 
Whirt
Parrot: Tady ale nejde o to proč je nenávidí (navíc tohle vlastně POLITICKÉ důvody jsou), ale jde o to, co se z nich za těch 200 let stalo... Taky bych bral nějaké místečko, kde by se Altmeři dělily o svá moudra, rozvíjeli svá umění - jak poezii, tak malířství či magii... Naprosto s Ligosem souhlasím a je mi smutno, že rasa za, kterou hraju se vyvinula v takové (s prominutím) svinstvo.
 
Parrot
Naprosto souhlasím...
 
Ligos
Whirt napsal:
Parrot: Tady ale nejde o to proč je nenávidí (navíc tohle vlastně POLITICKÉ důvody jsou), ale jde o to, co se z nich za těch 200 let stalo... Taky bych bral nějaké místečko, kde by se Altmeři dělily o svá moudra, rozvíjeli svá umění - jak poezii, tak malířství či magii... Naprosto s Ligosem souhlasím a je mi smutno, že rasa za, kterou hraju se vyvinula v takové (s prominutím) svinstvo.


No sláva! Už jsem myslel, že to nikdo nepochopí! Přesně tak jsem to myslel!!!Wink
 
Parrot
Fakt je, že jsem ještě nepotkal Elfa ( krom Temnejch a lesních ), kterej by se nehlásil nějak k Thalmorům, nebo kterej by nebyl namyšlenej :-///
 
Janek
StupidFan napsal:
Pokud chceš meditovat nad krásou přírody, zajdi si k Praotci stromů. Smile Je tam krásná příroda a nebudeš tam sám, což mě velmi překvapilo.


Kde ho muzu potkat?
 
martin228
ja zabijam každého Thalmora čo stretnem Grin
 
Savocecky
Já hraju za vznešeného elfa a jedinej člověk kterej mi to dal najevo byl hned ten cápek v Helgenu kterej se mi řek že doufá že nepatřim k Thalmorům jinak ve hře ani ťuk! Tohle mě štve že to neni pořádně vychytaný že když jsem arcimág tak že mě tak lidi nezdravěj napotkání prostě ještě je toho dost co vylepšit! Smile
 
Ligos
Janek napsal:

Kde ho muzu potkat?


Zajdi do chrámu v Bílém Průsmyku, tamní kněžka ti zadá úkol, který se Praotce stromů týká....
 
Janek
No ten ukol mam hotovej, byl dobry, ale kratky. To ma jeste pokracovani?
 
martin228
Savocecky napsal:
Já hraju za vznešeného elfa a jedinej člověk kterej mi to dal najevo byl hned ten cápek v Helgenu kterej se mi řek že doufá že nepatřim k Thalmorům jinak ve hře ani ťuk! Tohle mě štve že to neni pořádně vychytaný že když jsem arcimág tak že mě tak lidi nezdravěj napotkání prostě ještě je toho dost co vylepšit! Smile


ja mam Redguarda a namna stale rozrávajú že : Daváj pozor Redguarde Grin
 
Ligos
Janek napsal:
No ten ukol mam hotovej, byl dobry, ale kratky. To ma jeste pokracovani?


Pokud vím, tak ne...
 
Ambushc
Mě taky dřív nevadily ale teďka se mi zdá že se nad všechny povyšujou že musí být vše jejich a docela mě štvalo že sem se kůli nim ani nepřidal k císařskejm dyž sou spolčený takže ikdyž sem začínal znovu tak jedině bouřné hávy Grin
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Buena
Savocecky napsal:
Já hraju za vznešeného elfa a jedinej člověk kterej mi to dal najevo byl hned ten cápek v Helgenu kterej se mi řek že doufá že nepatřim k Thalmorům jinak ve hře ani ťuk! Tohle mě štve že to neni pořádně vychytaný že když jsem arcimág tak že mě tak lidi nezdravěj napotkání prostě ještě je toho dost co vylepšit! Smile

Omlouvám se za trochu OT a vím, že je řeč o elfech.
Jen mě tak napadlo, že po všech těch chválách, co na všechny strany provolávám o Skyrimu mezi přáteli a známými..., že ta neúcta k hlavní postavě, k hrdinovi ve hře je opravdu... ehmm, no děsně nelogická.. Někdy to člověka může i urazit a pak třeba i rozzlobit.
Stanete se kupříkladu arcimágem univerzity v Ledohradu, sejdete dolů do města a první strážný co ho potkate vám řekne abyste dali pryč ty vaše slizký zlodějský ruce... a vzápětí vás další dorazí ztracenýma buchtama.
Tedy ty náhodné hlášky strážných jsou vážně věcí, které hochům od Bethesdy hrubě unikly.
Z mého pohledu stačila malinkatá funkce co testuje vaši oblíbenost ve hře a několik úrovní hlášek, které se pak k oblíbenosti uztahují a bylo by vymalováno. Plus třeba i krajová oblíbenost, což ja taky uplná drobnost k vychytání.

Sry, vím, že se ve starším příspěvku o tomto někdo už zmiňoval ale nedalo mi to prostě.
Upravil/a Buena dne 08.01.2012 07:44
 
Whirt
Buena napsal:
Stanete se kupříkladu arcimágem univerzity v Ledohradu, sejdete dolů do města a první strážný co ho potkate vám řekne abyste dali pryč ty vaše slizký zlodějský ruce... a vzápětí vás další dorazí ztracenýma buchtama.


Tak zrovna v Ledohradu mi to jako v jednom z mála měst nepříjde vůbec divné - přeci jen tamější univerzitu nikdo moc nemá v lásce... Ale je pravda, že ty ohlasy strážných by mohli být lepší... Frown
 
Ligos
Buena, Whirt: Jo, ty hlášky fakt někdy dost naštvou. Obzlvášť když se stanu arcimágem a strážnej mi pak řekne: "Drž se dál od univerzity a nedělej problémy!" To pak není divu, že mám sto chudí ho usmažit kouzlem sežehnutí...
Upravil/a Ligos dne 08.01.2012 15:34
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Úvaha o Čepelích Skyrim - obecně 21 27.09.2013 15:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist