Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Jakym stylem budete hrát ?
Budu plnit pouze hlavní questy Budu plnit pouze hlavní questy 0%[0 Hlasy]
Budu plnit hlavní questy a potom vedlejší Budu plnit hlavní questy a potom vedlejší 13%[4 Hlasy]
Budu plnit jenom vedlejší questy Budu plnit jenom vedlejší questy 13%[4 Hlasy]
Budu plnit hlavní questy potom vedlejší a v neposlední řadě questy gild Budu plnit hlavní questy potom vedlejší a v neposlední řadě questy gild 27%[8 Hlasy]
Budu plnit jen achievmenty a questy s nimi spojené Budu plnit jen achievmenty a questy s nimi spojené 3%[1 Hlas]
Budu se jen poflakovat po Skyrimu Budu se jen poflakovat po Skyrimu 43%[13 Hlasy]
Skyrim hrát nebudu Skyrim hrát nebudu 0%[0 Hlasy]
Počet hlasů : 30
 Tisk diskuze
Týdenní Anketa #4
Honzas4400
Někteří z vás asi již z názvu pochopili, že se jedná o týdenní anketu, ti kteří ne tak... - se jedná o týdenní anketu Smile
Každý týden se budu snažit vymýšlet nové ankety, podobnou věc zavedl skyrimblog, a mě se to velmi líbí, tak zkusíme to samé ne ? Smile

Pravidla:
1. Hlasovat můžete jen jednou na jednu anketu
2. Nepište své odpovědi, diskutujte pouze o anketě, nebo nějaké debaty o odpovědi otázky - nějaké podbrobnější
3. Jakékoliv dotazy, nebo nápady na nové otázky mi pište do SZ (Soukromých Zpráv)
2-dodatek >
Já budu hrát za orka - Maže se
Já budu hrát za orka protože je hnusnej jak opice a smrdí jako já, má ty a ty schopnosti a to ke mně nejvíc sedí... - Ponechává se

Doufám že se vám ankety budou líbit Smile
ZMĚNA:: Budou se vytvářet nová vlákna pro každou anketu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nejčastější odpověď: Budu se jen tak poflakovat po Skyrimu
Hlasů: 12
Upravil/a Honzas4400 dne 06.11.2011 03:20
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Kresuky
já budu hrát napřed vedlejší gildový,který maj super příběhWinkWink
a pak se vrhnu na hlavní liniiWink
Upravil/a Kresuky dne 27.10.2011 22:18
Ork
 
castle
Já se budu jen tak poflakovat po Skyrimu a až se dost vinadívám tak začnu plnit vedlejší a pak až hlavní linii a pak zbytek vedlejších.Grin Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
KillerKony
Já budu dělat všechno najednou, ale taková možnost tady není Grin
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Rakicz
Já se budu z části poflakovat plnit vedlejší úkoly a po čase se vrhnu na hlavní linii protože sem si skoro jistej že sní nedokážu jen tak přestat jako v oblivionu kde mě vtáhla a nepustila
 
Andrew
Ze zacatku splnim tak 3,4 hlavni ukoly a pak se vrhnu na prohledavani sveta,kazdopadne na dungy,mesta,usedlosti proste vse a pak postupne na ty vedlejsi a obcas treba si mezitim splnim nejaky hlavni qest.
Upravil/a Andrew dne 28.10.2011 10:56
 
Faye
Přesně tak všechno zaráz, prostě půjdu tam a udělám to co se mi bude zrovna líbit. No ale asi udělám prvně pár questů z hlavní linie a pak když se dostanu k vedlejším tak budu dělat vedlejší a cechy atd. Vyvrcholení hlavní linie si nechám na konec Smile
 
Mamutos
Tak já budu nejprve prozkoumávat Skyrim a plnit vedlejší i cechové questy a až na konec budu dělat hlavní linii, bohužel tu není možnost Vedlejší a guild questy a až potom questy hlavní Knight
 
Ondrex
Já budu dělat vedlejší úkoly a až naženu nějakej ten vyšší level, budu prozkoumávat svět.
 
Gandalf
Vidím to asi takhle ,trochu zamakám na postavě,pak asi se vypracuju v gildě+ dotoho Hlavní příběh
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Anketa - výskyt draků ve hře Skyrim - obecně 28 30.10.2012 16:01
Kterou hru si vybrat + anketa. Archív fóra 36 24.08.2012 12:38
Týdenní Anketa #2 Archív fóra 15 09.04.2012 10:21
Anketa:Za jaky class/chracter hrajete ? Skyrim - obecně 47 01.02.2012 14:00
Týdenní Anketa #5 Archív fóra 13 06.11.2011 17:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist