Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
brko zdvojovani
Davidian I
zdravim nevite nekdo kde je to jezero Honrich pod kterym by se mel ten brk nachazet diky
 
grepik
Jezero u Riftenu, jak jsou uprostřed Zlatice. Brk je v utopeném vraku, docela mi trvalo ho najít.
 
Davidian I
dik prave tam smejdim v te casti,bo jsem myslel ze by tam mohlo byt tak jeste jednou diky za radu
 
Davidian I
dik nalezeno
 
skeve
Lidi kde ten vrak je? prošmejdil jsem celé jezero a vrak nikde. A ještě jsem se chtěl zeptat, jak se dostanu na ten ostrov, kde sídlí Zlatice? V rámci nějakého úkolu?
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Davidian I
skeve napsal:
Lidi kde ten vrak je? prošmejdil jsem celé jezero a vrak nikde. A ještě jsem se chtěl zeptat, jak se dostanu na ten ostrov, kde sídlí Zlatice? V rámci nějakého úkolu?



potapej se mezi zlaticemi a riftenem ,to je mala lodka,necekej cernou perlu,dovnitr do zlatic se da vyskocit okolo hradeb kdyz najdes vhodne misto(zrejme naka chyba),te nechcou pusit dovnitr co ?Knight
 
Savocecky
Můžu se zeptat co je to za qvest s tim perem? Nikde ve hře jsem na to nenarazil

Díky
 
Algirion
Dostaneš jej od hraběnky Riftenu. Je to brk, který umožní totožně přepsat jakýkoli text. Což se hodí hlavně u podpisů obchodních smluv...
 
Srandista
Mimochodem, ten quest dostanes jako dobrovolny doplnkovy v ramci linie za cech zlodeju.

spoiler

Upravil/a Srandista dne 05.01.2012 12:18
 
Savocecky
Aha tak díky. No já ho zabil takže mám smůlu Sad
 
Error
Lodičky kouká ze dna jen kousek. Je kousek od Riftenského přístavu. V Riftenu kotví loď a na protější straně také jedna. Špičky obou lodí míří na ten vrak lodičky.
 
fandab1
Hromotluk? Grin Na jednu ranu spadl k zemi... Grin
 
Witcher1234
Díky Error s tvojou pomocou to bola hračka fakt sa mi stim nechcelo zaoberať hodiny Grin takze este raz dik Smile
 
KinimodLP
Super dik za pomoc Grin Smile
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist