Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
-Jaké bude vaše 'herní zaměření' první postavy ?
Válečník Válečník 34%[13 Hlasy]
Mág Mág 5%[2 Hlasy]
Zloděj Zloděj 5%[2 Hlasy]
Válečník + Mág Válečník + Mág 18%[7 Hlasy]
Mág + Zloděj Mág + Zloděj 11%[4 Hlasy]
Zloděj + Válečník Zloděj + Válečník 13%[5 Hlasy]
Pokusím se o všechny 3 dohromady Pokusím se o všechny 3 dohromady 13%[5 Hlasy]
Počet hlasů : 38
 Tisk diskuze
Týdenní Anketa #2
Honzas4400
(Omlouvám se za "znovu-vytvoření" vlákna, nastaly malé potíže...)
Někteří z vás asi již z názvu pochopili, že se jedná o týdenní anketu, ti kteří ne tak... - se jedná o týdenní anketu Smile
Každý týden se budu snažit vymýšlet nové ankety, podobnou věc zavedl skyrimblog, a mě se to velmi líbí, tak zkusíme to samé ne ? Smile

Pravidla:
1. Hlasovat můžete jen jednou na jednu anketu
2. Nepište své odpovědi, diskutujte pouze o anketě, nebo nějaké debaty o odpovědi otázky - nějaké podbrobnější
3. Jakékoliv dotazy, nebo nápady na nové otázky mi pište do SZ (Soukromých Zpráv)
2-dodatek >
Já budu hrát za orka - Maže se
Já budu hrát za orka protože je hnusnej jak opice a smrdí jako já, má ty a ty schopnosti a to ke mně nejvíc sedí... - Ponechává se

Doufám že se vám ankety budou líbit Smile
ZMĚNA:: Budou se vytvářet nová vlákna pro každou anketu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anketa #2
Otázka: Jaké bude vaše 'herní zaměření' první postavy ?
Nejvíce hlasů: Válečník (9 hlasů)
- Do ankety lze stále hlasovat, ale toto je konečné "skóre".

Anketa #1
Otázka: Za jakou rasu budete poprvé hrát ?
Nejvíce hlasů: Za Seveřana (10 hlasů)
Upravil/a Honzas4400 dne 21.10.2011 08:28
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
fregont
Samozjeme že warrior- 100 kilový orc v 200 kilovom brnení a 50 kilovou sekerou ktorý bude mat na jedálnicku každý den nejakého toho mága Ork
 
nagasadowcz
tak diky dobre resenemu systemu levelovani postavy se na skyrim tesim a budu se snazit tu postavu rovnomerne rozvijet, pricemz nejvetsi duraz bude urcite na velecnictvi a magii. stealth je takovy vedlejsi, ale leckdy se hodi. u oblu me stvalo, jak jsem porad dokola zacinal, abych si udelal jinou postavu, nez jsem si nasel svoji idealni a musel jsem si to dopredu promyslet, co si tam navolit, abych byl takovy ten univerzal jako jsem popsal vys. ve skyrimu by to mel byt prirozeny vyvoj, na coz se hoooodne tesim. bude to takove realistictejsi, jako s tou postavou opravdu zit.
 
Karlos
už od morrowindu jsem kombinoval válečníka s mágem. pokud to jde tak v každém takto podobném rpg (např neverwinter nights) volím tuhle možnost. přijde mi to zábavnější než třeba zaměření na zloděje
 
StixxyCZ
Já určitě zloděj, Stealt styl hraní miluju od Assassin´s Creeed, takže určitě zloděj. Je to pro mě největší zábava Wink
Noční hlídka, Denní hlídka, Šerá hlídka, Poslední hlídka. CoolWink
 
Rakicz
Já chci bejt hlavně mág protože ten mi byvil už v oblivionu a teď vypadá ještě stokrát zajímavějš s tim že kouzla držim v ruce.Možná si to lehce okořenim stealth a jednoručníma zbraněma ale to bude tak vše
 
trinax
Lidi myslíte, že bude dobrej takovej Assasin (swordy) + ničení?
Ale jenom fakt nevim jakou rasu Grin prosim o radu Pfft
 
http://www.youtube.com/user/Trinax11?feature=mhum
Mamutos
Já budu mít zloděje (spíše vraha) se špetkou mága (budu mít ke klasickým zlodějským schopnostem i ničení a možná ještě něco) a bude hodně, hodně zlý Šaman.
 
Whirt
Já osobně miluju tu variantu Mág-Zloděj... U mě je to tedy spíš vrah, ale to je jedno. Ve hře jsem to povolání vždycky nazval "Mstitel" a taky jsem se podle toho choval... Vždycky NPCéčka litovaly toho, že mě něco provedly Grin
 
M@rk
Já si udělám klasického bojovníka s jednoručním mečem a štítem
 
Kresuky
Já tank se štítem a nějakým tím hýlemGrinGrinOrc!Orc!Orc!Ork
Ork
 
Sigee
první postava byla něco jako assasin něco mezi válečníkem a zlodějem akorát jsem používal jen dýky a luk moc dobře jsem se bavil ale už mě to omrzelo moje nová postava je nyní zaměřena jen na Válečníka a zatím mě to docela baví Smile
 
Lunthatcoss
Ze zásady válečník. Mág by mi nikdy nejspíš nesedl
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Sigee
u mága jen čekám na manu.
 
BadWolf
Mágové jsou strašně zajímavý, ale zlodějina je větší dobrodružství. Určitě ale zkuste mága. Odstřelovat lidi fireballem je prdel Grin A můžete si hrát na génia a mystika a archeologa a boha atd.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Anketa - výskyt draků ve hře Skyrim - obecně 28 30.10.2012 16:01
Kterou hru si vybrat + anketa. Archív fóra 36 24.08.2012 12:38
Anketa:Za jaky class/chracter hrajete ? Skyrim - obecně 47 01.02.2012 14:00
Týdenní Anketa #5 Archív fóra 13 06.11.2011 17:34
Týdenní Anketa #3 Archív fóra 55 28.10.2011 18:30
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5470 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist