Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim - obavy
deXter
jak jako s optimalizací?
co jsem se dočetl tak skyrim bude dx11, jen nebude využívat žádný technologie DX11, pouze na něm poběží protože je rychlejší než dx9
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Honzas4400
DirectX není Engine, hra jako taková na něm běžet nemůže, a pokud nebude využívat jeho technologii nemůže ho tedy podporovat.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
deXter
Neber mě za slovo Grin jasně že to neni engine, ale ten creation engine poběží na dx11 API, nebo teda spíš na DX9 a bude podporovat po patchi i DX11 kterej má rychlejší instrukce laicky řečeno, tak to pod dx11 poběží rychleji ale nebude používat efekty DX11 jako je teselace atd. Aspoň já to takhle pochopil teda. Hodně dnešních her co podporujou DX11 vypadaj uplně stejně i v dx9 režimu akorát pod dx11 máš víc fps.
viz. http://www.neosee...ome-later/

edit: když to čtu znova tak jsem to předtim fakt blbě asi pochopil nebo nevim.. Skyrim tedy vyjde jako DX9 a DX11 patch možná vyjde později se kterym implentujou i nový efekty nebo jen dostane podporu DX11 pod kterym poběží rychleji Grin jsem z toho blbej Smile
Upravil/a deXter dne 16.10.2011 19:41
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Gabres
Castle: Evidentně nevíš o čem mluvíš a jen obhajuješ konzole.. Prostě grafiku brzdí a basta. Ale na druhou stranu sou určený primárně na hry. Ať si každý hraje na čem chce, já konzole v žádném případě neodsuzuju, ale už jim odzvonilo a proto se těším na novou generaci Smile
Jsem jako nenažraný pes, když má vyjít nový TES!
 
Honzas4400
Ok, ale to už je mimo téma, zpět k obavám!
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Gabres
A k těm obavám, mám strach toho že to bude opravdu nalajnované a že nebudeme moc chodit kam se nám zachce Sad
Upravil/a Honzas4400 dne 16.10.2011 21:06
Jsem jako nenažraný pes, když má vyjít nový TES!
 
Tib3rian
Tak tohle je jedina vec, ktere se obavat nemusis. Kdyby byla narusena svoboda, to by nebyl TES.
 
Cimmeran
Já se bojim hodně bugu a toho lavelovacího systému, jak už jsem tady psal, snad to nepohnojej.
 
nagasadowcz
@Cimmeran: jo, tak bugu bych se taky trochu bal, ale verim ze velmi brzy po vydani vyjde i patch a doufam v kvalitni optimalizaci.
 
KillerKony
Ještě nevíte jestli jich tam bude tolik aby na to byl potřeba patch Grin
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist