Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim - obavy
Honzas4400
Skyrim bude generovat vlastní questy, nezapomeňte Wink
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Kresuky
to v oblu nebylo a mělo by to bejt dobrýGrinGrin
Ork
 
deXter
no uvidíme v jakym rozsahu to "bude generovat" vlastní questy..
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
deXter
a taky mám obavy z toho jak tam bude udělanej sníh.. sice řikali že tam bude dynamickej sníh, jenže to nejspíš bude jen že třeba nebude snežit pod střechou jako v oblivionu Grin Podle screenů a videí to nevypadá že by tam napadla vrstva sněhu Sad bohužel to ani nevypadá že by tam byl efekt jako v lost planet kde se nohy zabořili do sněhu a pak byly šlápoty udělaný opravdu díry (ikdyž jen přes parallax maping) .. tady to vypadá stejně jak v oblivionu co jsem tak koukal na videa Sad škoda, taková severská hra a sníh asi bude odfláknutej.. a nebo je taky možnost že na xboxu to neni ale na PC by to mohlo být, přece jen zatim všechny videa jsou z xboxu
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
MortuusDominus
Jó jó - generovat, podle mě jsou to až moc silná slova - prostě jistý guesty tě minou, protože budou nastavený podle nějaký tý "pověsti " a tak. Doufám, že udělali mnohem větší počet těch guestů. V Oblu šlo snad všechno, tady půjde tak většina => bojím se toho, že Skyrim budu mít až moc rychle dohranej
 
Trimax
MortuusDominus napsal:
Jó jó - generovat, podle mě jsou to až moc silná slova - prostě jistý guesty tě minou, protože budou nastavený podle nějaký tý "pověsti " a tak. Doufám, že udělali mnohem větší počet těch guestů. V Oblu šlo snad všechno, tady půjde tak většina => bojím se toho, že Skyrim budu mít až moc rychle dohranej

Oproti Oblivionu 10 hodin herního času hlavní příběh 100 hodin vedlejší by měl Skyrim obsahovat 30 hodin hlavního příběhu a 300 hodin vedlejšího. To už by přeháněli moc, když tvrdí, že bude Skyrim bude na 3x delší dobu a nakonec by jsi ho dohrála moc rychle, rychleji než Oblivion.
Upravil/a Trimax dne 14.10.2011 14:50
 
StixxyCZ
Whirt napsal:
No tak ale to by snad jinak nešlo... Ne?
To máš jako ve Falloutu - nemůžou lidem dopřát pokračovat ve volnosti a pokračování ve hře vůbec, protože problém, který se řešil se už dořešil, ale neúspěšně, tak hráče nenechají hrát dál, protože by musel dál hledat řešení problému...
A v Oblivionu je to nastejno - o co si se snažil celou sobu? Zavřít brány Oblivionu. Tak ti tam přeci vyskakovat ze země další...
A ve Skyrimu - chceš vyhnat draky, pak najednou z ničeho nic až je vyženeš, tak je chceš zpátky...

Právě proto si nejspíš nechám hlavní dějovou linku až na konec. Hrdina nejdříve potulující se světem, který pak jednou zachránil svět Wink Bez draků by to nebylo ono Grin tak ať mě tam otravují po celou hru.
Noční hlídka, Denní hlídka, Šerá hlídka, Poslední hlídka. CoolWink
 
Scarcz
Taky se bojím, že to bude, stejně jako Oblivion, působit jako polotovar a pořádně hratelný to bude až s kopou pluginů.
A jen takový off-topic, StixxiCZ, máš dobrý vkus na knížky Wink
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
nagasadowcz
tak já měl strach z hw naroku taky, ale kdyz jsem videl gameplay na xbox360, ktera (na muj vkus teda) vypada krasne a je plne dostacujici, tak opravdu nemam strach, ze by to moje pc na takove urovni nerozjelo. plus, bylo by fajn, kdyby hw naroky na pc trochu posunuli a ted to treba rozjedu na konzolove urovni a za 2 roky s novym compem to dam na max a porad to bude uzasne, ponevadz se tim ta vizualni stranka posili, takova spetka nadcasovosti. no a ted se bojim jedine toho, ze ta hra "zblbne", jako to bylo treba u mafie 2, kterou se snazili prodat sirsim masam. proste se bojim, ze to ovladnou prachy. to same mela metallica, jestli to tu nekomu neco rika... ani zaklinac 2 se mi oproti 1. dilu moc nelibil (co do hratelnosti), takze vizual sice krasa (rozjel jsem ho tesne pod max), ale po asi 4-5 hodinach hrani uz jsem na to nesahl. ale verim Bethesde, ze Skyrim vyladila a ze to bude takovy zlaty stred mezi TES3 a 4 (i kdyz jsem Morrowind nehral; soudim podle ohlasu). treba Oblivion je kouzelny, ale vubec to neni vyzva, coz mi chvilkama vadilo. ale jen chvilkama Smile
 
StixxyCZ
Scarcz napsal:
Taky se bojím, že to bude, stejně jako Oblivion, působit jako polotovar a pořádně hratelný to bude až s kopou pluginů.
A jen takový off-topic, StixxiCZ, máš dobrý vkus na knížky Wink

Jo, autor je prostě borec, nejdříve jsem přečetl Lord z planety Země a tak se mi to zalíbilo, že teď hltám hlídky a nemyslím, že bych jen u nich skončil Grin Prostě paráda. Wink
Noční hlídka, Denní hlídka, Šerá hlídka, Poslední hlídka. CoolWink
 
Scarcz
taky se bojim, že se bude tráva objevovat několik metrů přede mnoum jako tomu je u Oblivionu. Dokonce myslím, že jsem to viděl v nějakém gameplayi :-(
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
corvik
a já se bojím že to na mě bude působit jako fallout Sad hlavně zpomalené záběry. a ještě něčeho se bojím, ale to si nemůžu teď vzpomenout .)
 
Scarcz
jó ty dodělávky se mi taky dost příčí, vyloženě je tam nechci.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
StixxyCZ
zpomalení času je skvělý efekt, ten mi rozhodně vadit nebude, jako kouzlo a ani jako zpomalená animace Wink
Noční hlídka, Denní hlídka, Šerá hlídka, Poslední hlídka. CoolWink
 
Rakicz
ta tráva byla dost otravná a taky doufam že udělaj líp načítání oblastí aby se nestávalo že sem došel na kraj a až pak začal načítat
 
Doomex
No načítaní oblastí tam snad nebude ne?to už je vidět i z videí
Upravil/a Doomex dne 15.10.2011 20:43
 
Scarcz
No já si myslím, že tam bude a upřímně v to i doufám. Jediná podobně velká hra, která nebyla rozdělena na části, ale načetla se hned celá říše byl Gothic 3 a dopadlo to dost hrozně. Hlavně se to podepsalo na HW narocích.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
castle
Doomex: No psaly že se to budou snažit omezit takže tam bude méně načítání.Grin GrinJá obavy ze Skyrimu nemám až na jednu, že si neužiji příběh když tam nebudou české titulky.Sad Sad Sad Sad
 
nagasadowcz
@scarcz: tak trava by byla dost otravna, to je pravda, ale snad uz se technologie za ty roky dost posunula, ne? jinak ja to v obivionu nakonec vyresil prostym vypnutim travy. ale to byla ta hra tak hola, ze jsem to zas zapnul a ignoroval to xD

@corvik: zpomaleni casu vypadalo v gameplay podle me docela dobre Wink
 
Scarcz
No tak ta trava, co by se nerostla par metru prede mnou byla i v Morrowindu s graphic extenderem, tak by snad ve Skyrimu mohla být taky, ale mám pocit, že jsme na jednom gameplayi viděl jak "dorůstá"
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist