Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim - obavy
gysilmr
Zatím se všude píše pouze o tom, na co se člověk těší, ale z čeho máte největší obavy? Zatím to vypadá vše dobře, jen mi nějak nesedí HUD. Vím sice, že se má dát vypnout, ale obávám se toho, aby to nebylo podobné jako ve Fallout New Vegas, kde když se vypnul HUD, tak se vyply také titulky. Na mů vkus je vše moc posunuto od kraje obrazovky do středu a je to dost velké. (nejvíc mi vadí asi health, magicka, stamina bar, snesl bych ho poloviční a více posunutý dolů). Jinak doufám, že hru začnou prodávat pro nedočkavce už 10.11., ale obávám, se, že aktivovat půjde stejně až 11.11.
 
Scarcz
Já se bojím toho zjednodušování a taky toho, že když jsem takhle natěšenej, tak abych pak nebyl zklamanej.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Rakicz
Já mam strach z tý ekonomiky aby se nestávali kraviny nebo aby to nebyly jenom sliby
 
Doomex
Já se bojím hw nároků,i když si myslím že to něják rozjedu...ale kdo ví
 
StixxyCZ
Já se bojím, že PC verzi nedají dostatečnou péči a to po všech stránkách. No, snad tomu tak nebude a když jo, tak to mody zachrání Wink
Noční hlídka, Denní hlídka, Šerá hlídka, Poslední hlídka. CoolWink
 
gysilmr
Doomex napsal:
Já se bojím hw nároků,i když si myslím že to něják rozjedu...ale kdo ví

Uklidňuji se tím, že když to jede hodně dobře na xboxu, tak by to snad na PC nemělo být horší. Zaklínač 2 mi jel, snad Skyrim nebude moc náročnější.
 
deXter
gysilmr napsal:
Doomex napsal:
Já se bojím hw nároků,i když si myslím že to něják rozjedu...ale kdo ví

Uklidňuji se tím, že když to jede hodně dobře na xboxu, tak by to snad na PC nemělo být horší. Zaklínač 2 mi jel, snad Skyrim nebude moc náročnější.

skyrim určitě nebude náročnější než zaklínač 2 Wink stačí se podívat jak to vypadá.. zaklínač 2 je grafikou o generaci dál..
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Honzas4400
Já se obávám jen toho že to bude strašně jednoduchý...
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Scarcz
deXter napsal:
gysilmr napsal:
Doomex napsal:
Já se bojím hw nároků,i když si myslím že to něják rozjedu...ale kdo ví

Uklidňuji se tím, že když to jede hodně dobře na xboxu, tak by to snad na PC nemělo být horší. Zaklínač 2 mi jel, snad Skyrim nebude moc náročnější.

skyrim určitě nebude náročnější než zaklínač 2 Wink stačí se podívat jak to vypadá.. zaklínač 2 je grafikou o generaci dál..


No mě teda nepřijde grafika zaklínače nějak extrémně lepší než Skyrimu
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
gysilmr
deXter napsal:
gysilmr napsal:
Doomex napsal:
Já se bojím hw nároků,i když si myslím že to něják rozjedu...ale kdo ví

Uklidňuji se tím, že když to jede hodně dobře na xboxu, tak by to snad na PC nemělo být horší. Zaklínač 2 mi jel, snad Skyrim nebude moc náročnější.

skyrim určitě nebude náročnější než zaklínač 2 Wink stačí se podívat jak to vypadá.. zaklínač 2 je grafikou o generaci dál..

Přece jen byl Zaklínač 2 více koridovitý. Nebylo tam žádné místo s dalekým dohledem.
 
StixxyCZ
Scarcz napsal:
deXter napsal:
gysilmr napsal:
Doomex napsal:
Já se bojím hw nároků,i když si myslím že to něják rozjedu...ale kdo ví

Uklidňuji se tím, že když to jede hodně dobře na xboxu, tak by to snad na PC nemělo být horší. Zaklínač 2 mi jel, snad Skyrim nebude moc náročnější.

skyrim určitě nebude náročnější než zaklínač 2 Wink stačí se podívat jak to vypadá.. zaklínač 2 je grafikou o generaci dál..


No mě teda nepřijde grafika zaklínače nějak extrémně lepší než Skyrimu

On je hlavně Zaklínač 2 strašně detailní, jako fotorealistika jako Crysis 2 to není, spíše takové nakreslené to je a těch detailů je tam tolik Grin
Noční hlídka, Denní hlídka, Šerá hlídka, Poslední hlídka. CoolWink
 
Doomex
a hlavně má přehnané hw nároky :/
 
Whirt
Scarcz napsal:
Já se bojím toho zjednodušování a taky toho, že když jsem takhle natěšenej, tak abych pak nebyl zklamanej.


Já mám taky obavy jenom z tohodle... Zjednodušování už v Oblivionu bylo taky kritizované a abych upřímně řekl, byl bych rád, kdyby Skyrim byl na to s "voděním za ručičku" podobně jako Morrowind - nijak Grin...
No a o tom natěšení mám taky nepříjemný zkušenosti Wink
 
deXter
já se nejvíc bojim že tam zas bude autoleveling jak v oblivionu = všichni protivníci levelujou se mnou, takže ikdyž jsem měl nabušenou postavu jak prase tak všichni ostatní byli taky nabušený.. a všichni nosili dedrický brnění a zbraně.. fail
mohlo by tam bejt víc unikátních věcí ze kterejch budu mít radost když je najdu, ne jak v oblivionu.. tam jich bylo jen malinko
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Nerevar
deXter:
souhlasim Smile
Upravil/a Honzas4400 dne 13.10.2011 23:35
 
Whirt
To už se někde psalo - Auto leveling zde nebude, tedy protivníci budou levelovat jen někdy a budou zde oblasti, kde si prostě člověk řekne "Tak na tohle ještě nemám." a bude se muset otočit. Myslím, že dokonce budou mít omezení levelingu (ty příšery)...
 
deXter
tak to rád čtu, tahle informace mi unikla Smile
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
KillerKony
Já mám obavy z toho že po dohrání příběhu to bude podobný jako v Oblu- Zavření všech bran do Oblivionu (vyhnání draků pryč ze Skyrimu)Frown
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Whirt
No tak ale to by snad jinak nešlo... Ne?
To máš jako ve Falloutu - nemůžou lidem dopřát pokračovat ve volnosti a pokračování ve hře vůbec, protože problém, který se řešil se už dořešil, ale neúspěšně, tak hráče nenechají hrát dál, protože by musel dál hledat řešení problému...
A v Oblivionu je to nastejno - o co si se snažil celou sobu? Zavřít brány Oblivionu. Tak ti tam přeci vyskakovat ze země další...
A ve Skyrimu - chceš vyhnat draky, pak najednou z ničeho nic až je vyženeš, tak je chceš zpátky...
 
Kresuky
a pak bude další díl Elsveyr!!za 6 letGrinGrin
Ork
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist