Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jakou používáte zbran ?
Hollowfun
Založil jsem toto téma,jelikož by mě zajímalo,co používáte za zbraně,a které jsou vaše nejoblíbenější. Smile
The Elder Scrolls V:Skyrim
Nejlepší hra !
 
Dteam
já jsem bojový mág tak používám kulový blesk, daedrickej luk a dva daedrické jednoruční meče
 
scorpioncz
moje nejoblíbenější zbraň je magie Grin jinak elfský meč Wink
 
Hollowfun
Já teda taky magie a nebo palcáty,čím silnější,tím lepší.
Líbí se mi ta animace,jak palcátem můžete urazit hlavu Grin
The Elder Scrolls V:Skyrim
Nejlepší hra !
 
scorpioncz
to je dobrá animace a taky se mi líbí když jsou 2 meče Wink to nabodnutí Wink
 
BigNord
Ocelová válečná sekera z nebeské oceli+ohnivý enchant
 
Gandalf
Moje nejoblíbenější zbraně Luk a Obouruční mečGrin

Jinak používám očarované zbraně ,Obouruční meč ,mam v něm upoutané Bleskové poškození a luk mam očarovanej na Mrazivé poškození Grin
Upravil/a Gandalf dne 01.01.2012 00:16
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
vojta123
Njejvíc se mi líbí Greatswordy ale používám warhammer je silnější. Ale zase těžší.
Fus Ro Dah!!!
 
xxxJOHNYxxx
ebonitová válečná sekyra. zbraň s větším poškozením sem zatím nenašel. (krom eb. palcátu, ale je pomalej). vylepšení v kovárně + očarování ohněm a očarování na sbírání důši Smile pak ještě ebonitový luk vylepšený v kovárně a očarovaný bleskem (dobré proti mágům) a mrazivé poškození.
Fus..Ro..Dah
 
GaliaHent
Ja vacsinou sneakujem lukom a dikou Smile
 
arnysimilar
Do levelu 50 som hral s dýkami. Teraz som prešiel na tú katanu od Čepelí + štít Čarolam.
 
http://blog.podhajska1.sk
Krwell
já mám deadrický legendární štít a deadrický legendární palcát, palcáty jedu už od té chvíle co jsem na nějakým nižším lvlu našel trpasličí a jsem spokojenej. zkoušel jsem i obouručky ale moc mi to nevyhovovalo, štít je štít
 
Dawery
Magie je moje hlavní zbraň.jinak mám hůl Tlachoplach a je to smrtící Grin třeba Draugira to přemění na kraba Grin začínam si ji oblibovat.
 
Jkerry
Mehrunova břitva + ebonitový mač ( je pěkný když je kolem vás spousta nepřátel a dva padnou jen tak po první ráně)
Upravil/a Jkerry dne 02.01.2012 10:27
 
Mukuro Aiken
Asi nejvíc se mi líbí Jitřní čepel od Meridie (ale spíš jako hezky svítící ozdoba na stěnu). Potom akavirské katany (Meč Čepelí, Drakozhouba), ty si beru na obřadnější události. Wink Mehrunova břitva má fajnový futrál, ale na zdi bez něj vypadá dost blbě Sad

Jinak se svou současnou postavou v boji používám výhradně vyvolávané zbraně – nic neváží, automaticky pohlcují duše a vrací vyvolané kamarády do Oblivionu.
 
Wolf5cz
Já nejvíc používám Skleněný luk vylepšený na legendární a když dojde k boji tělo na tělo, tak mám jednoruční meč z nebeské ocele, taky na legendární a dračí štít. Jinak jedu bez jakéhokoli očarování.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
nosgoth
Ja mam najradsej obojrucny mec ebonitovy s mag vylepsenim level 98.a luk ,a ebonitovy mail legendary.
 
Johny
Kromě Jaysusových zbraní mám nejradši obouruční meč z nebeské oceli a pak kombinaci Jitřní čepele od Meridie a Čarolam. Ale stejně používám Jaysusův Fine Bastard Sword popř. Heavy Crusader Sword a jako jednoručku Fine Knight sword či Norse Sword a k tomu Puklíř krvácení.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
koniaash
používám Jajsusův ancient nord sword+ jajsusácký dagger a k tomu iperiální luk. Vše legendární.
 
Qasar
Levačka = Elven Mace (Damage: 31)
Pravačka = Orcish Mace (Damage: 24)

PS: Hodně mlátim a tak hodně perkuju Ork
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Používání kovářstí a očarování, nové postavy... Skyrim - obecně 5 07.07.2016 20:25
Za jakou rasu budete hrát ? Pokec - TES:O 29 03.02.2014 18:12
Používání Dřačího řevu - varování Archív fóra 13 14.06.2013 20:51
Jakou si nejradši vytvaříte v oblivionu postavu The Elder Scrolls IV : Oblivion 90 09.02.2013 01:01
Jakou zbran pouzivate? Skyrim - obecně 58 09.04.2012 02:03
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist