Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Neoficiální manželky - manželé
Buena
mnflag napsal:
ja si vzal Ysoldu je casto videt v Bílym prusmyku ba trzisti bydlime v Samote v tom baraku velkym a ona chodi spat do sklepa je tohle normalní???xD

No ja si barák v Samotě taky koupil ale je to podle mne nanic. To abys partnerku pak hledal kde je. A taky mi tehdejší manželka chodila spát do sklepa.
V Bílém průsmyku pohoda. Všechno po ruce a i venku jaksi příjemněji.

* * *

Konečně(!) se mi podařilo přijít na to jak si vzít Zapřísáhlou plenitelku za manželku. Bylo to trošku náročnější to vyřešit, ale vydařilo se. Dalo to tolik práce s vymýšlením, že už se ji jen tak brzy nevzdám... jedině vyměním za nějakou Zapřísáhlou nájezdnici.
Ty baby jsou předtím hodně nezkrotné, nepřístupné a nevyzpytatelné a to se mi líbí.

Doma pak jak beránek.
http://www.kalibutan.com/skyrim/svatba_zaprisahla_plenitelka.jpg

A svatba s prstem na spoušti.
http://www.kalibutan.com/skyrim/zaprisahla_plenitelka-02.jpg
 
Gandalf
Ja si zase chtěl vzít Ysoldu ale když mělo dojít na samotnej obřad tak mi zdrhla,s tim at za ní už nelezu

Pač já používám dva očarovaný palcáty tak sem byl na dobyvatelský návštěvě ve Dvemerským městě a ta mrcha Lydia mi zrovna vlezla před protivníka když sem ho chtěl trefit.
Upravil/a Gandalf dne 27.12.2011 23:10
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Buena
Gandalf napsal:
Ja si zase chtěl vzít Ysoldu ale když mělo dojít na samotnej obřad tak mi zdrhla,s tim at za ní už nelezu

Pač já používám dva očarovaný palcáty tak sem byl na dobyvatelský návštěvě ve Dvemerským městě a ta mrcha Lydia mi zrovna vlezla před protivníka když sem ho chtěl trefit.


Je to dívné. Řekl bych ža nejspíš bug. Protože pokud jsu udělal Q na mamutí kel pro Ysoldu tak by měla vlízt pod čepec jedna dvě. Je to ofik adeptka na manželství takže by v tom závada neměla být. Možná jsi ale kilnul někoho kdo je v její ally Smile
Příkazový řádek (na PC) ale vše jistí. Dost pádný důvod na rozbití prasátka s úsporama.
 
martin228
mnflag napsal:
ja si vzal Ysoldu je casto videt v Bílym prusmyku ba trzisti bydlime v Samote v tom baraku velkym a ona chodi spat do sklepa je tohle normalní???xD


ony ty manželky často neposlúchajú a nedali ani zlato za ten barak tak si zaslúžia iba v sklepe spať CoolKnight
 
Buena
Musím se tady podělit pár řádky o zkušenost s mojí Zapřísáhlou plenitelkou - manželkou/follow.
Už s ní hrají několik dnů a přiznám se, že ikdyž jsem se jí několikrát pokusil zbavit (skript rozvod) a vyměnit za jinou postavu ze hry... tak jsem se k ní nakonec vždy vrátil se sklopenou hlavou Smile
A i přes potíže s předsvatebním skriptem jsem podstoupil znovu strasti spojené s touto NPC postavou.
Nemůžu si pomoci, ale toto NPC je skutečně nejvíc podobné svým chováním některým skutečným ženám.
Pokud se někteří rozhodnete pro potetovanou a budete-li se s ní rozvádět nebo se ji pokoušet znovu získat tak uvidíte sami. Bylo milé od tvůrců hry, že mysleli i na takové věci, jako je o znovu ucházení se zavrhlých partnerů : )
* * *
A teď hledám způsob jak z druhé Zapřísáhlé (tentokrát class melee) udělat druhou Lydii - NPC co odmítá odejít z domu. Zatím bez úspěchu ale já na to jednu snad i příjdu.
Upravil/a Buena dne 02.01.2012 13:09
 
betr
Já jsem si vzal mladou Černošípkovou, bydlíme v Riftenu a jelikož je stará Marven Černošípková teď Jarl Riftenu tak si pteď připadám strašně důležitej:-)
ps: když dojdu domů tak pořát jenom něco žere:-) jak bude tlustá tak vyměním:-)
[url]http://steamcommunity.com/profiles/76561198013176203/screenshot/612720649986879387/?[/url]
http://steamcommu...86904599/?
Upravil/a betr dne 03.01.2012 11:10
 
Buena
betr napsal:
Já jsem si vzal mladou Černošípkovou, bydlíme v Riftenu a jelikož je stará Marven Černošípková teď Jarl Riftenu tak si pteď připadám strašně důležitej:-)
ps: když dojdu domů tak pořát jenom něco žere:-) jak bude tlustá tak vyměním:-)


Na a já už přišel na to jak si do baráku natahat víc NPC tak jsme si tu založil malý, ale rozrůstající se klub fanynek Dragorozeného Smile
Ještě by to chtělo takovou nějakou chatku jakou měli Černošípkovi. Ale spokojil bych se s podstatně menší ale ve stylovém provedení... a někde na útesu s výhledem do dálky. Inu počkám si na Creation Kit. Plac na chatku už mám vybraný Smile

Mimochodem u mě doma už černošípkovi nejsou v Riftenu žádný problém. Smile Hned po Temném bratrstvu jsem je ehm ehm... trochu zklidnil.
A začalo to (jak vždy) tak nevinně... stará Marven mě neodpověděla na slušný pozdrav... no ale to mě tedy dožralo Smile
Upravil/a Buena dne 04.01.2012 13:52
 
Opitz
Buena napsal:

Konečně(!) se mi podařilo přijít na to jak si vzít Zapřísáhlou plenitelku za manželku. Bylo to trošku náročnější to vyřešit, ale vydařilo se. Dalo to tolik práce s vymýšlením, že už se ji jen tak brzy nevzdám... jedině vyměním za nějakou Zapřísáhlou nájezdnici.
Ty baby jsou předtím hodně nezkrotné, nepřístupné a nevyzpytatelné a to se mi líbí.

A svatba s prstem na spoušti.
http://www.kalibutan.com/skyrim/zaprisahla_plenitelka-02.jpg


Teda ale mohl jsi se na tu svatbu trošku líp oháknout. Takhle v pracovním, to je krajně nevhodný.
Upravil/a Opitz dne 04.01.2012 16:30
 
Buena
@Opitz
Máš recht. To už byla asi 25tá co jsem zkoušel uhnat tak jsem v tom fofru už nějak rezignoval na svatební převlek.
Já vím, blbě to vypadá - ovšem věř mi, že jsem to já Wink
 
Opitz
Buena napsal:
@Opitz
Máš recht. To už byla asi 25tá co jsem zkoušel uhnat tak jsem v tom fofru už nějak rezignoval na svatební převlek.
Já vím, blbě to vypadá - ovšem věř mi, že jsem to já Wink


Já tě s tím sklopeným hledím prvně nepoznal Smile
 
koniaash
v brnění na svatbě? teda. to já si jel pro hadry až do hóch nóbl švadlenárny v Samotě. K tomu kordík a šik baret. To sem byl king! Grin
 
Buena
Tak takhle vypadá poslušná Astrid.
Právě jsme se vrátili z menšího výletu... já jen tak stál a ona to vždycky sama vydrtila. Hustá baba.
http://www.kalibutan.com/skyrim/astrid-u-mne-doma-01.jpg
Škoda že to neumí i se dvěma dýkama jako rogue z wowka.

Vlevo sedí Lisette ze Samoty a za Astrid v křesle Aela The Huntress.
Upravil/a Buena dne 06.01.2012 21:01
 
Dteam
napadlo mně neexistuje nějakej mod nebo jiná možnost jak mít manželek víc?? Grin to by byla docela sranda mít jich doma třeba 10
 
Buena
Dteam napsal:
napadlo mně neexistuje nějakej mod nebo jiná možnost jak mít manželek víc?? Grin to by byla docela sranda mít jich doma třeba 10

Teď už věřím téměř všemu.
Ale zase na druhé straně... když si každá teď mele to svoje tak to neni takové nuda... slyšet ale od každé miláčku sem a lásko zase tam... hm to bych asi utekl.

A i ta Lisette kdyby zapěla o mě, Dragorozeném... to by bodlo... u mě doma. Chjo Smile
Upravil/a Buena dne 06.01.2012 21:21
 
StupidFan
Buena napsal:
Tak takhle vypadá poslušná Astrid.
Právě jsme se vrátili z menšího výletu... já jen tak stál a ona to vždycky sama vydrtila. Hustá baba.
http://www.kalibutan.com/skyrim/astrid-u-mne-doma-01.jpg
Škoda že to neumí i se dvěma dýkama jako rogue z wowka.

Vlevo sedí Lisette ze Samoty a za Astrid v křesle Aela The Huntress.

Nepřipadá ti, že v tom malinkém domečku je vás nějak moc? Grin Nechceš si je přestěhovat třeba do Žlebu?
btw: Máš tam nahoře ještě Lydii? Grin
 
Mollocr0
Ona jde i Astrid jo??Ale ta přece zemře když budu plnit Questy Bratrstva tak se bohuže upálí ne ? :/ jestli si ji nepletu
 
Buena
- je to Astrid. Někde jsem už psal, že jsem ji sejmul čistě náhodou. Ale líbila se mi, tak jsem si ji pro sebe oživil. Bratrstvo už u mne neexistuje, ale je to šikovná baba. A dost silný společník.
- Lydie jsem se nedokázal už hned zpočátku hraní normálně zbavit, tak jsem ji dal pod nohu sekerku, když šla ze schodů. Cizí lidi v baráku nesnáším Smile
- větší barák zatím nechci. Jsem rád, že je mám všechny takříkajíc pospolu. Čekám na Creation Kit a pak si udělám na odlehlém místě chatku a tam už se nedám příliš omezovat.
Upravil/a Buena dne 07.01.2012 10:49
 
DynastyMan
Olfina Šedovlasá z Bílého průsmyku je taky dobrá
 
martin228
StupidFan napsal:
Buena napsal:
Tak takhle vypadá poslušná Astrid.
Právě jsme se vrátili z menšího výletu... já jen tak stál a ona to vždycky sama vydrtila. Hustá baba.
http://www.kalibutan.com/skyrim/astrid-u-mne-doma-01.jpg
Škoda že to neumí i se dvěma dýkama jako rogue z wowka.

Vlevo sedí Lisette ze Samoty a za Astrid v křesle Aela The Huntress.

Nepřipadá ti, že v tom malinkém domečku je vás nějak moc? Grin Nechceš si je přestěhovat třeba do Žlebu?
btw: Máš tam nahoře ještě Lydii? Grin


ty si môžeš urobiť normálnu armádu poslušných ženských wow Grin
 
Buena
martin228 napsal:

...
ty si môžeš urobiť normálnu armádu poslušných ženských wow Grin

Ale to můžeš každý Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Skyrim-Výběr Manželky(la) Skyrim - obecně 44 02.09.2014 15:33
Manželky ve Skyrin V Skyrim - dotazy, návody,.. 4 01.06.2014 14:04
Přestěhování manžela Archív zodpovězených dotazů 3 04.03.2014 10:08
Jde převléci manželku/manžela Archív zodpovězených dotazů 29 27.02.2014 16:05
Přestěhování manželky Archív zodpovězených dotazů 8 18.01.2013 16:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist