Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim beta?
MortuusDominus
Na nějakým anglickým foru, jsem našla příspěvek o Skyrim Beta verzi - prý funkční - No nevím.
- nechce to někdo prubnout? Přinejhorším formát HDD. Smile
Bohužel to chce snad potvrdit Facebookem, že se ti stránka líbí a pak tě to pustí stáhnout. (denně to je omezený na 300 ldownloadů nebo co
http://www.skyrim...eta_2.html
 
Honzas4400
No nevim, mě se to zdá jako fake, a to s tim Facebookem to jen dokazuje, chtějí prostě větší návštěvnost.
Já osobně bych to nezkoušel, ale kdo nemá co ztratit Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Mara
i kdyby to slo na betu kaslu a pockam si na plnou verzi
Mááára
 
castle
Mara:Taky si radši počkám na plnou verzi navíc moje PC to bohužel nezvládlo na to je starý.GrinGrin
 
Mara
xD oufam ze tamoje shitka to da x)
Mááára
 
SkyrimAdmin
no jelikož i když nedáte like, tak vás to pustí na další stránku, kde je statický obrázek jakože "55/300 downloads" a na dalším kroku stránka, která vás ke stahování nepustí, dokud neuděláte nějakou anketu (ale i přesto vás to k tomu nepustí) a nakonec, jelikož se název downloadu jmenuje SecretsOfSkateboardingPerfectKickFlips.rar a zabírá 165.79 KB tak to asi s největší pravděpodobností bude fake :-)
Navíc beta, kdyby přišla (což nepřijde), tak by se to dalo čekat maximálně z oficiální stránky
 
http://skyrim.4fan.cz/
castle
Takže jim to pravděpodobně nepude.GrinGrin
 
MortuusDominus
Ne nepůjde, já vůl si udělala kvůli tomu FB a stejně to nejde. Pff! muahhhh
 
castle
MortuusDominus:Hodně lidí kůli tomu asi dělá muahhhh Pff! .GrinGrin
Upravil/a castle dne 04.09.2011 21:09
 
MortuusDominus
castle napsal:
MortuusDominus:Hodně lidí kůli tomu asi dělá muahhhh Pff! .GrinGrin

Aspoň nejsem sama Grin
 
castle
MortuusDominus:Kámoš mě ted poslal mail a taky si to stáh a taky dělal muahhhh Pff! .GrinGrin
 
Honzas4400
Takže se to jednoduše dá označit za FAKE jak kráva
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Honzas4400:Jo.GrinGrin
 
Gabres
Je to jen další reklama jak natáhnout lidi, maj z toho prachy šmejdi na FB. Jinak na to už sem narazil na nějakým fórku před prázdninama Grin taková blbost...
 
castle
Gabres:Trefa.GrinGrin
 
Uriel Septim
Je to FAKE...
Kryštof Plachta
 
Agrael
Kdyby unikla beta tak o tom píšou všechny herní weby.
Takových forků bude ještě hodně. Smile
 
castle
Agrael:Mmmm pravda.SmileSmileTěch fórků mám už plný zuby.Pff! Pff!
Upravil/a castle dne 06.09.2011 18:16
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist