Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zase škola
Nerevar
nás je ve třídě 31 kluků Grin Grin Grin Grin Grin
 
castle
To je HODNĚ.ShockShockShock
 
Sharie
Tak první 2 dny školy byly děsně nudný, 1 a další den 4 třídnický hodiny a celou dobu poslouchat jen kecy o školním řádu, biologických s chemických zbraních a terorismu Grin. U nás ve třídě je stejně kluků a holek, ale kámoška je ve třídě, kde sou 2 kluci a 28 holek Grin
 
castle
U nás ve škole kecali o školním řádu 1 hodinu.GrinGrinNUDA!!!PfftPfft
 
Nerevar
a kam vůbec kdo chodíte lidi? já nastoupil na:Ústí nad Labem, Stříbrníky, Střední Průmyslová Škola Elektrotechniky a Spojů, obor IT Grin co vy?
 
Mara
ja Okres usti nad orlici ..mesto Letohrad SOU zámečník
Mááára
 
Gabres
Gympl Vsetín...
 
Zarath
Střední umělecká škola grafická Jihlava.
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
MortuusDominus
Hmmm, umělecká grafická, to zní solidně. Wink
 
Gabres
jo grafikou se taky zabývám Smile
 
Vojta
na stredni je leharko uvidime jak to bude na vysce ... ae slysel jsem ze vyska ma jeste lepsi zivot nez stredni (nemluve o tom ze ja jsem zrovna nenarazil na dobre lidi na stredni) jiank nastupuju do ostravy na Banskou
 
Trimax
Studuju technický obor a teď bych chtěl jít na vysokou studovat počítačovou grafiku.
Co si myslíte o takovým nápadu? Smile
 
Strasak
Je to dost hloupej nápad, za předpokladu že nejsi výjimečně talentovanej. Trh je v tomhle absolutně nasycenej a horko těžko se grafikou živí i lidé jenž už mají něco za sebou a na jejich portfoliu bys pracoval deset let.
 
Gabres
Přesně jak říká Strasak, musel bys být absolutní špička, dnes je to tak třeba i u architektury a designu... max si grafikou přivydělávat, taky to dělám, ale teď je docela zájem o filmový grafiky atd, pač je to docela těžký a málo komu se to chce dělat
 
Hamby
niekee roermond Art and media.... iank by som ani nechcela (:
 
Trimax
Strasak napsal:
Je to dost hloupej nápad, za předpokladu že nejsi výjimečně talentovanej. Trh je v tomhle absolutně nasycenej a horko těžko se grafikou živí i lidé jenž už mají něco za sebou a na jejich portfoliu bys pracoval deset let.

No o tom to je. O uplatnění.
 
Trimax
Není to jedno. Když můžu nakonec dělat i něco jiného. Teď už není studovaný obor tolik spjat s budoucí prací.
 
Nerevar
Hééj lidi vy steš sice psali že jako střední škola je leháro že tobyly prázdniny a maturitou ste prošli jako nic ale já byl dneska venku s kámošem a ten řikal že střední neni žádná prdel tak i to řekněte upřímně a pravdivě: je to těžký nebo ne? mám totiž strach Sad Sad
 
Trimax
Nerevar napsal:
Hééj lidi vy steš sice psali že jako střední škola je leháro že tobyly prázdniny a maturitou ste prošli jako nic ale já byl dneska venku s kámošem a ten řikal že střední neni žádná prdel tak i to řekněte upřímně a pravdivě: je to těžký nebo ne? mám totiž strach Sad Sad

Na to je jednoduchá odpověď. Záleží případ od případu, záleží na konkrétní škole jak je těžká, jaké má učitele a v neposlední řadě taky na tom jaký máš předpoklady to zvládnout.
 
Zarath
Nerevar: Myslím, že je to jednoduchý. Pokud is flákač, bude to pro tebe leháro, ale budeš to mít těžký. Jestli se učíš, leháro mít nebudeš ale škola ti problémy dělat nebude. Je na tobě co si vybereš Smile

Ale je pravda, že každá škola je jinak těžká a pokud rozumíš a baví tě to o čem se učíš je to pak snadný. Každopádně neměj strach. Střední je sice jiná než základka, ale já si ji užívám. Záleží na tvé přístupu.
Upravil/a Zarath dne 04.09.2011 00:27
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Skyrim LE..... zase Skyrim - dotazy, návody,.. 9 13.11.2016 17:41
Zase další problémy... :/ Skyrim - dotazy, návody,.. 19 04.03.2015 19:58
Lavander House - zase ty mody xD Archív zodpovězených dotazů 8 28.02.2014 00:22
Dragonborn-Miraak už zase mizí ze scény ... Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 10 28.04.2013 21:31
Warez zase vyhrál Archív fóra 96 12.04.2012 11:50
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist