Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim
Kyuubi
s něčím souhlasit musím, ale položme si ruku an srdce a řekněte mi, kolik z vás si těchto věcí všimla, my jsme hráči oddaní The elder Scrolls sáze a prostě takovejch kravin si nevšímáme. On tam okomentoval snad vše co se dalo, nic nevynechal. Jako by celá hra byla uplně nahovno. Pán asi chce dokázat že je někdo a že hra která není od něj tak je špatná. já to přečetl celé a musím říct že sem dlouho nebyl tak na***nej. Např když komentoval stromy, co je nanich špatnýho, prý vypadají jako kulisy do dětské hry- haha. Zato v Mafii když je tam 20 stromů nikoho ne**re. Skyrim je prostě luxusní hra, a prostě žádná hra není bez bugů. Nekoupil jsem si Skyri mabych čuměl po stropech, z čeho jsou udělaný a počítal, jestli se zřítí nebo ne. Když paříte, tak přemejšlíte, koho zachráníte, kam se vydáte atd ale nehledáte v každém coulu hry něco špatného.
Upravil/a Kyuubi dne 15.04.2012 00:03
 
anakon4
souhlasím s Kyuubim.Kolik opravdových fanoušků si těch bugů všimne?
To je prostě o tom že někdo je na akční někdo na RPG,někdo na strategie ale navzájem se do toho fanoušci nemaj míchat.
To je jako ten vávra dělá akční hodnotí RPG.
Všechny hry maj bugy ale proto že je skyrim ve předu tak o nich hodně lidí mluví.
Třeba ten Battlefield na ten si pan vávra nestěžuje co?A co ta debilní AI ve hře a nebo ty přehnaně rozlehlý mapy?
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
hRDLA
anakon4 napsal:
souhlasím s Kyuubim.Kolik opravdových fanoušků si těch bugů všimne?
To je prostě o tom že někdo je na akční někdo na RPG,někdo na strategie ale navzájem se do toho fanoušci nemaj míchat.
To je jako ten vávra dělá akční hodnotí RPG.
Všechny hry maj bugy ale proto že je skyrim ve předu tak o nich hodně lidí mluví.
Třeba ten Battlefield na ten si pan vávra nestěžuje co?A co ta debilní AI ve hře a nebo ty přehnaně rozlehlý mapy?


Hele na BF mi nenádavej, je to skvélá hra! A je dělaná na Multiplayer, tak nevím proč ti jde o AI, když je tam singl vlastně jenom jako tutoriál

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
anakon4
Tutorial?A to jsi vzal kde?
Ještě jsem neviděl tutorail kterej by byl zhruba na 6 hodiny a clověk tam jel jednou s tankem a jednou střilel ze stíhačky a už tomu říká tutorial.
Navíc oni neslibovali toturial ale normlní singl víš?
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
hRDLA
Kdyby si znal sérii Battlefield, tak víš že se specializuje už od počátku na multiplayer. Možná to říkali, ale každej ví, že to tak není. Chceš SP di si zahrát COD, chceš MP di si zahrát BF. Toť můj názor.

EDIT: Raději toho nechme, a držme sé tématu. OK?
Upravil/a hRDLA dne 15.04.2012 11:51

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
anakon4
OK ale stejně já hral battlefieldky i codka a system multi mi přijde steny az na to že v battlefieldu jsou stroje a větší mapy.To je všechno zpět k tématu Smile
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Mahoney
Ježiš lidi, neřešte nějakýho Vávru. On dělá akční hry a hodnotí RPGčka, už to není moc v pořádku. Ten vztah ke Skyrimu si člověk prostě musí udělat sám. Já se přiznám, že než jsem si koupil Skyrim, vůbec jsem nevěděl o čem to bude. Až když jsem si ho zahrál, zjistil jsem že budu nějaký "drakorozený". Ta hra mě prostě začala bavit, oslovila mě. Někoho osloví já nevim, třeba ta nová Alenka v říši divů a někoho prostě osloví tenhle Skyrim. Je to prostě o tom co člověka baví. Mě se třeba hrozně líbí že i když už mám pár těch hodin nahráno, pořád mě dokáže Skyrim něčím překvapit. Přiznám se že na Mafii 2 od pana Vávry jsem se vyřádil, opravdu mě bavila.. škoda že nebyla ještě tak o 60 hodin delší. No, takže jak už jsem řekl, neřešte nějakýho Vávru, jestli vás Skyrim baví, tak ho hrajte. A pokud vás nebaví, tak ho nehrajte.. jednoduchý..
Upravil/a Mahoney dne 15.04.2012 13:10
 
Mopidu
Bez urážky, ale je ten chlap duševně v pořádku? Je to jen dětinské hnidopišství a většina těch věcí mi nevadí, nebo jsem si jich nevšimla. Nechápu např tenhle bod:
108. Zase zde chybí humor. V Bethesde prostě nemají humor rádi. Za to všude najdete rozházené mrtvoly, lebky, kosti a kusy masa. Přijdete do hradu a tam na stole leží mrtvá holka. Ve vedlejší místnosti chlastají ženské banditky a všude se povalují lebky. V jakém světě to do prdele lidé z Bethesdy žijí? Co to jako má znamenat?
Chybí humor? Vždyť je to zničená země které hrozí zkáza, v té chvíli je určitě nejlepší začít vtipkovat. Navíc při rozhovoru s guardama nebo Sheogorathem padám smíchy takže nevím co si stěžuje
a jestl Skyrimubpáchne z pusy? Znají snad nordi zubní pastu?
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Chell
aj keď aj ja sa niekedy zvyknem pýtať kto z bethesede je taký úchil na kosty a lebky
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
czudik26
Lidi Vávra trošku pofilozofoval Grin bylo to podané opravdu hezky, a já ze 116 bodů souhlasím z 85 body, což nám dává 73,2% shody. Jasně mohl ty body tak moc nerozdělovat, hodně bylo společných navazujících bodů, ale o to nejde. Jde o to, že v drtivé většině má pravdu. A souhlasím ,,jen,, s 85 body i díky tomu, že existují mody, které to napravují apod., bez nich by to byla shoda tak v 95. bodech.Frown Ale zaručeně nejvíce je fail tento ,,krásný,, bod 110 (ten mi pije doslova krev), dále pak tyto.... bod 91, 89, 73, 71, 60. Tyto ,,bugy,, mě tak neskutečně vytáčí, že mám sto chutí poslat Bethesdě dopis. A to se dušovali, jak bude radiant AI super. A luky ani nemluvím včetně zbraní. Ne jak v oblivionu, že švihy berou staminu taky, Zde jen velké švihy a u luku jen perky, Proč luk nežere staminu samo o sobě nechápu také.

A proč ho také hraji? Je to přesně jak napsal přirovnání s tou blondýnou na pustém ostrově. Nic lepšího nikdo (bohužel) nestvořil. Smutné no. u mě skyrim tak 7/10 ale stejně ho hraji. Ale jen s mody, bez nich vůbec.

Pro rejpaly apod. Mám patch 1.6
Upravil/a czudik26 dne 04.07.2012 16:06
 
hRDLA
czudik26 napsal:
A luky ani nemluvím včetně zbraní. Ne jak v oblivionu, že švihy berou staminu taky, Zde jen velké švihy a u luku jen perky, Proč luk nežere staminu samo o sobě nechápu také.


Cože? Můžeš mi to vysvětlit? Nějak jsem vůbec nepochopil co nám chceš říct...

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
Že v Oblu ti každá rána i luk brali Staminu a ve Skyrimu jen powershoty
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
czudik26
Prostě takto, zbraní sekáš nepřítele, ale staminá neubývá do té doby pokud nepoužiješ mocný úder. V oblivionu bylo, že i obyčejné švihy zbraní berou mírně staminu. Luky v oblivionu nevím, ale ve Skyrimu jsem myslel že luky budou při napínání tětivy sosat staminu a ono nic. Až když máš perky v lukostřelbě, tak ti staminu užírá, přibližení a zadržení dechu atd. Vzhledem k tomu, že mi je 26, z luku jsem střílel a vím jaké to je a síly mám dost (posilovna) tak je luk ve Skyrimu nereálný.
 
hRDLA
Draci jsou taky nereálný Grin. Co ty víš, je to fantasy svět na jiný planetě. Může tam být nižší gravitace nebo větší koncentrace kyslíku.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
A lidi (a nejen oni) co se narodili se stejnýma hlasivkama Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
czudik26
Vzhledem k tomu, že hraji za lukostřelce, nelíbí se mi ani trajektorie (křivka) střely. Ti draci taky mazec no. Podobná blbost jako v mass effect 3. stroj od cerbera (ten robot) má málo hit points a ty ho dorazíš obyčejnou pěstí.Grin

Pokud někdo ví o nějakém modu pro luky, tak budu rád. (já si potrpím na reálných základech fyziky atd)
Upravil/a czudik26 dne 04.07.2012 16:18
 
Vitek222
Proč toho duševně nenormálního VávroTydýta pořád ještě řešíteGrin.
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Nerevar
Protože je to idiot... Grin
 
Vitek222
To dává smyslGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
czudik26
Tydýt.Grin nečum tolik na reklamy od Tmobile.Grin Ale duševně chorý neníAngry Já se ho teda musím zastat. I s Fallout 3 má pravdu co psal.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist