Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Vávra je jen ubohej člověk toužící po upoutávání pozornisti na sebeWink


Hlavně že jeho mafii jsem si koupil za 4stovky a do večera jsem ji dohrál Grin


1 jsem nedohrál.. nelíbíla se mě ( ted mě možna budete kamenovat Grin ) ale 2 jsem dohrál několikrát


No já taky myslím 2 Smile není špatná, ale na to jak je drahá je kraťoučká..
Upravil/a Mahoney dne 11.04.2012 18:19
 
Lunthatcoss
Hlavně blbý konec M2 měla.. datáče sem nehrál prej nestáli zanic
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
amatervserii
Já snim ve většině souhlasím ale SKYRIM je jedna z mejch nej her a ani tahle kritika mě neodradí.
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Lunthatcoss
Chtěl bych vidět někoho koho kritika odradila od Skyrimu.. takovej člověk musí snad bejt uplně blbej
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
anakon4
Hm super ted tuhle hru kritizuje už i moderátor fan stránky.
mě nezajímá že nějakej blbeček co před 12 lety pracoval na akční adventuře hodnotí nový RPG.Ten člověk tu hru vůbec nehrál a já v ní doted našel snad jen 3-4 bugy.
Souhlasím se sharalem.
Nic,absolutně nic mu nedává právo tuhle hru hodnotit takhle na věřejnosti a ještě to dělat jako kdyby to byl nějaký český přední kritik.
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Nerevar
Vivi napsal:
Pánové, předtím, než na Vávru vykydáte kopu hnoje (aha, vy už jste to udělali), byste se měli pořádně kouknout na to, co je na jeho straně 1) Mafia 1 - Bezesporu výborná hra 2) Na Mafii 2 měl mnohem menší podíl, než na Mafii 1, protože druhý díl dělali převážně amíci s tím, že chtějí vydělat co nejvíc peněz a podle toho to dopadlo, Mafia 2 nikdy pořádně nebyla "Vávrova". 3) To pověstné RPG, co kutí Warhorse studios podle mě bude pecka. Minimálně po grafické stránce (CryEngine 3) se máme na co těšit. 4) V úvodu článku (jak kdyby ho někdo z vás nedejbože četl, než by spěšně prolétl pár bodů a článek označil na nehorázně urážlivý a Vávru za namyšleného idiota) popisuje ten hlavní problém, který dává smysl tomu, co následuje. Tím problémem je nedostatek jakékoli konkurence, která by mohla vývojáře z Bethesdy donutit udělat hru lepší (hezké přirovnání Skyrimu k blondýně s křivýma zubama, tahem z úst a kapavkou, která s vámi sdílí opuštěný ostrov). To znamená, že když začnete vykřikovat do světa že Skyrim je nejlepší a nic ho nikdy nepřekoná, není to pravda. Není nejlepší, ale je jediný a kdyby se našel někdo, kdo by ho dokázal trumfnout, vývojáři by dali pomyslné blondýně rovnátka, vyčistili by jí zuby a začali léčit kapavku, jenže nikdo takový zatím nepřišel. To je snad jediná věc, kterou se snaží článek sdělit. Zbytek je už jenom taková omáčka, která má podpořit jeho teorii. 5) Proboha, lidi, je to kritik a recenzent, samozřejmě, že má právo najít na hře chyby, kdybyste natočili film, který by schytal špatnou známku od jednoho kritika, šli byste mu říct "natoč si sám film a pak mi říkej, jak je můj špatnej?". Bethesda měla na odstranění bugů času dost. A i kdyby neměla, mohla si vyhradit další rok na jejich odstranění a přidat něco navíc, ale vypustit do světa nedodělanou hru je tristní.


Tos napsal moc hezky Vivi Smile Já s tebou naprosto souhlasim a to ve všech bodech. Wink
 
Vitek222
No s pár věcmi s tim Vávrou souhlasím( v životě jsem o něm neslyšel)grafiku by mohli nějak zlepšit,a bugů tam není tolik,jo to kritik, chápu ale nějaké věci teda rozhodně nejsou pravda,je to ŠPATNÝ kritik.A proč takovimhle způsobem kritizuje hru,kterou v životě nehrál?Je to D*b*l (prominte za ten výraz)
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Hlavně blbý konec M2 měla.. datáče sem nehrál prej nestáli zanic


Tak nad tím koncem se může polemizovat... buď Joeho zabijí nebo je to krok do dalšího dílu.. uvidíme Smile
Pardon za menší odbočení od tématu..
Upravil/a Mahoney dne 14.04.2012 21:22
 
Mahoney
Vitek222 napsal:
No s pár věcmi s tim Vávrou souhlasím( v životě jsem o něm neslyšel)grafiku by mohli nějak zlepšit,a bugů tam není tolik,jo to kritik, chápu ale nějaké věci teda rozhodně nejsou pravda,je to ŠPATNÝ kritik.A proč takovimhle způsobem kritizuje hru,kterou v životě nehrál?Je to D*b*l (prominte za ten výraz)


Bugů tam není tolik jo?Grin Děkuji za pobavení Grin Grin Grin Grin
 
hRDLA
Reject napsal:
Vitek222 napsal:
No s pár věcmi s tim Vávrou souhlasím( v životě jsem o něm neslyšel)grafiku by mohli nějak zlepšit,a bugů tam není tolik,jo to kritik, chápu ale nějaké věci teda rozhodně nejsou pravda,je to ŠPATNÝ kritik.A proč takovimhle způsobem kritizuje hru,kterou v životě nehrál?Je to D*b*l (prominte za ten výraz)


Bugů tam není tolik jo?Grin Děkuji za pobavení Grin Grin Grin Grin


Já třeba jsem narazil zatím jen asi na 2, a to mám nahráno asi 500 hodin.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
hRDLA napsal:
Reject napsal:
[quote]Vitek222 napsal:
No s pár věcmi s tim Vávrou souhlasím( v životě jsem o něm neslyšel)grafiku by mohli nějak zlepšit,a bugů tam není tolik,jo to kritik, chápu ale nějaké věci teda rozhodně nejsou pravda,je to ŠPATNÝ kritik.A proč takovimhle způsobem kritizuje hru,kterou v životě nehrál?Je to D*b*l (prominte za ten výraz)


Bugů tam není tolik jo?Grin Děkuji za pobavení Grin Grin Grin Grin


Já třeba jsem narazil zatím jen asi na 2, a to mám nahráno asi 500 hodin.[/quote

No tak ty jsi narazil na dva, já na tři, někdo na pět, někdo na deset.. ale dohromady jich je tam hodně.. an to že je to poměrně drahá hra..
 
hRDLA
Tak si vem kolik je tam obsahu... Spíš by bylo divné kdyby tam žádnej bug nebyl.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
hRDLA napsal:
Tak si vem kolik je tam obsahu... Spíš by bylo divné kdyby tam žádnej bug nebyl.


To je pravda, to si uvědomuji Smile Ale je třeba bug bez kterého bych bez konzole nemohl dohrát cech zlodějů.. ta konzole naštěstí celou hru zastavuje
 
Nerevar
hRDLA napsal:
Tak si vem kolik je tam obsahu... Spíš by bylo divné kdyby tam žádnej bug nebyl.

Ale musim uznat že má se spoustou věcí pravdu... Ale ať de ku*** do pr**** s tim, že zabugovaný nehratelný paskvily byli i Morrowind a Oblivion!

P.S: Omlouvám se za ty výrazy, musim s něčim souhlasit, s něčim ne, ale pak sou tam body u kterejch koušu vzteky do klávesnice! Angry Pff!

A to ani nemluvim o tom, že mám Skyrim z warezu(ano, stydim se za to ale nebyly prachy) a ani jeden bug. Přísahám!
 
BadWolf
Nerevar napsal:
Ale musim uznat že má se spoustou věcí pravdu... Ale ať de ku*** do pr**** s tim, že zabugovaný nehratelný paskvily byli i Morrowind a Oblivion!

P.S: Omlouvám se za ty výrazy, musim s něčim souhlasit, s něčim ne, ale pak sou tam body u kterejch koušu vzteky do klávesnice! Angry Pff!

A to ani nemluvim o tom, že mám Skyrim z warezu(ano, stydim se za to ale nebyly prachy) a ani jeden bug. Přísahám!


Přesně. Morrowind - jediný bug a to kvůli amatérské češtině. Oblivion - žádný. No, ve Skyrimu jsem narazil asi na 5, to je pravda.

Jako já si myslím že Skyrim je úžasná hra. Ale pro mě je trochu suchá. Morrowind má úžasnou atmosféru, Oblivion už jí má méně a ve Skyrimu mají pro mě atmosféru jen ty ledovce. Je tu mnohem méně RPG prvků, chvílemi mám pocit že hraji mlátičku s postavou: poslíček. Proto už ho moc nehraji, a sáhnu po něm asi až před TES VI. Přesto tu hru mám rád, vydržel jsem u ní zatím 420 hodin a je to má asi 6. nejoblíbenější hra. A souhlasím s Vivim Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mahoney
BadWolf napsal:
Nerevar napsal:
Ale musim uznat že má se spoustou věcí pravdu... Ale ať de ku*** do pr**** s tim, že zabugovaný nehratelný paskvily byli i Morrowind a Oblivion!

P.S: Omlouvám se za ty výrazy, musim s něčim souhlasit, s něčim ne, ale pak sou tam body u kterejch koušu vzteky do klávesnice! Angry Pff!

A to ani nemluvim o tom, že mám Skyrim z warezu(ano, stydim se za to ale nebyly prachy) a ani jeden bug. Přísahám!


Přesně. Morrowind - jediný bug a to kvůli amatérské češtině. Oblivion - žádný. No, ve Skyrimu jsem narazil asi na 5, to je pravda.

Jako já si myslím že Skyrim je úžasná hra. Ale pro mě je trochu suchá. Morrowind má úžasnou atmosféru, Oblivion už jí má méně a ve Skyrimu mají pro mě atmosféru jen ty ledovce. Je tu mnohem méně RPG prvků, chvílemi mám pocit že hraji mlátičku s postavou: poslíček. Proto už ho moc nehraji, a sáhnu po něm asi až před TES VI. Přesto tu hru mám rád, vydržel jsem u ní zatím 420 hodin a je to má asi 6. nejoblíbenější hra. A souhlasím s Vivim Wink


Kde zjistím kolik mám nahráno prosím?
 
BadWolf
Když zapneš Steam tak v Knihovně v Skyrim máš vedle tlačítka hrát (někde nahoře) kolik si odehrál hodin Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
skeve
Komentářů na článek od pana Vávry je tu nepočítaně a musím uznat, že ano v něčem má a měl pravdu. Ale hodně věcí se díky patchum už změnilo a komunita Skyrimáků vytváří požehnaně modů, které tuto hru posouvá zase o kus dál. Vím někdo by mohl namítat, že by to měla dělat Bethesda, ale právě toto je na této hře úžasné. To že má takovou komunitu, která tuto hru neustále vyvíjí a to se dá říci jen o málo hrách. A pak, hrál jsem v životě dost her, ale abych hrál hru bezmála 400 hodin a neustále měl co v té hře dělat, tak to se mi povedlo jen u Falloutů a Oblivionu. Tato hra je a dovolte mi toto přirovnání, tak trochu živý organismus. Narodí se, a postupem času se vyvíjí a zdokonaluje. Ne pro každého to je přínos a někdo chce dokonalou hru už na začátku a docela ho chápu, ale takové hry, jako je celá serie The Elder Scrolls, jsou prostě tak obsáhlé, že udělat je hned na začátku uplně dokonalý, mě připadne docela nereálné. Tohle není 20 hodinová střílečka, tohle je opravdu hodně, ale hodně dlouhá hra. Toť můj názor, buďme velkorysí a dám vám radu. Na nějakou recenzi neberte ohled a užívejte Skyrim takový jaký je a nebo ho prostě nehrajte. Máte možnost volby. S pozdravem válečník nord Skeve, 65 úroveň. P.S. Víte co je zajímavý, že už kolikrát jsem si řekl, že po těch odehraných hodinách, se na Skyrim asi vykašlu a dám nějaký časek oddych a stejně pokaždý skončín na pláních a jdu vstříc dlaším dobrodružstvím. Skyrim je prostě sakra návykovej a konec a tečka.
Upravil/a skeve dne 16.04.2012 10:58
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
BadWolf
skeve: Rád jsem si přečetl tvůj názor a máš pravdu. Ale co třeba konzolisti? Těm módy nepomůžou a patche nestačí.

Jinak já mám návykový Morrowind - ani nemůžu pomyslet na to že bych ho nehrál. Oblivion bych nedal z ruky, ale Skyrim bych klidně daroval do charity. Chci si ho ovšem zatím nechat, čekám na Andoran - prý ho vyžaduje...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
hRDLA
Ať si každej říká co chce! Skyrim je moje nejoblíbenější hra! A to hraju na PS3 bez módů, je na ní opravdu vidět, že si dali autoři záležet a když náhodou narazím na nějaký ten bug, tak to prostě s úsměvem přejdu. Přeci jenom jsou autoři také lidi a né dokonalé stroje. ,,Miluju" Skyrim a nestydím se za to, ba jsem na to hrdý.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5477 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4651 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12490 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7330 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6224 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7420 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist