Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim
Ligos
No jo, jsou lidi, kteří Skyrim dokrve milují, lidi, co ho dokrve nesnáší a pak lidi jako já, kteří Skyrim prostě hrají a pokud možno to hraní si užívají...
 
StupidFan
Ligos napsal:
No jo, jsou lidi, kteří Skyrim dokrve milují, lidi, co ho dokrve nesnáší a pak lidi jako já, kteří Skyrim prostě hrají a pokud možno to hraní si užívají...

Jsou taky lidí co Skyrim milují, ale díky jeho zasrané zabugovanosti ho nemohou hrát Sad((
 
Dovi
Osobně mám Skyrim rád, ale objektvně vidím tu ošizenost. Užívám si grafiku, ale nejvíce si užívám hledání modů k napravení nedodělanosti. Bohužel okrouhané dialogy a neiterakci prostředí žádnej mod neopraví. Zásadně se vyhýbám jít dva dungeony posobě, protože to pak mám pocit že jdu pěšky tunelem metra z Hájů až do Letňan :-)
Upravil/a Dovi dne 06.01.2012 22:45
 
Petos
No přečetl jsem si článek pana Vávry a docela mě to nudilo. Vypadá to jako kdyby se mu ku*vila manželka(za nevhodná slova se předem omlouvám) a on si tu agresi vyřádil na článku. Ale to(bohužel) neznamená, že nemá pravdu!Smile Právě naopak, spíš mi to připadá občasně logický. Samozřejmě k tomu ten přiostřenej slovník, nesmyslný body a shazování hry kde to je jako pěst na oko moc nepřispívá.
Kurevsky naštve, když dělaj jednu a tu samou nelogickou chybu po sobě už tolik letAngry (všichni víme, že těch chyb je o dost víc)
No musim bohužel souhlasit s Elesem, který tady někde v diskuzi napsal velmi obsáhlý článek, který doporučuju přečíst takže bych se jenom opakovalSmile. Stejně jak tady někdo psal, že Skyrim je jednookej král mezi slepejma, což je pravda, protože kde seženete tak obsáhlou (i když s nedostatkama) dobrou hru jako Skyrim? Kde? Zatím ještě nevyšla. Jednou tudle hru trumfne jiná, ale teď je ještě pořád na výsluní. No může nás alespoň trochu uklidnit Creation Kit až vyjde.Wink
 
Eles
Ligos napsal:
Hele, nejsi náhodou Vávra, píšící pod přezdívkou Eles, že ne?


Kupodivu nejsem, ale dokázat to nemůžu.
Jsem jenom fascinovanej tim, jak Bethesda dokonale zvládá marketing a de facto donutí hráče milovat hru ještě před tim, než v ní stráví první minutu. Všichni skládají oslavné písně už před vydáním, a pak už z toho vlaku nedokážou vyskočit a přehlížejí desítky zbytečných chyb a nedodělků.

Skyrim nezaslouženě vyhrává ceny za nejlepší hru roky a já jsem tedy aspoň příjemně překvapen, že zdaleka nejsem kritický sám, jak mi z počátku připadalo. Že plno lidí má stejné pocity.

Přitom to není tak, že bych Skyrim nenáviděl. Je to rozhodně nadprůměrná hra. Na začátku mě bavila nesmírně a já si říkal, že to je až zázrak. Ale s postupem času, s každou další úrovní, začne vše vylézat na povrch. Člověk začne chápat, jak udělali level scaling, jak funguje respawn, že jsou náhodně generovány předměty, že umělá inteligence NPC znamená pár scriptů... a hra začně ztrácet šťávu - což je přesný opak toho, jak by RPG mělo fungovat.

Nejlepší hry by měly být znovuhratelné a to Skyrim není ani náhodou. Když mě poměrně znechutily ty herní mechanismy, a zjistil jsem, že nemám žádnou motivaci pokračovat, přemýšlel jsem, jestli nezačít s nějakými módy znovu. Jenže i když módy sice můžou nějak upravit ten level scaling, odstranit nevyváženost skillů a přidat nové textury - nikdy nezmění fakt, že většina questů není moc zábavných, dungeony jsou většinou zbytečně dlouhé, aby na konci proběhl poměrně lehký souboj a systém povyšování skillů je až na pár, které opravdu neustálé používáte, dost frustrující.

Je to velká škoda a jenom chci sdílet to svoje rozčarování...jak jinak než s lidma, kteří ví přesně o čem mluvím...na Skyrim fóru.
 
martin228
Eles napsal:
Ligos napsal:
Hele, nejsi náhodou Vávra, píšící pod přezdívkou Eles, že ne?


Kupodivu nejsem, ale dokázat to nemůžu.
Jsem jenom fascinovanej tim, jak Bethesda dokonale zvládá marketing a de facto donutí hráče milovat hru ještě před tim, než v ní stráví první minutu. Všichni skládají oslavné písně už před vydáním, a pak už z toho vlaku nedokážou vyskočit a přehlížejí desítky zbytečných chyb a nedodělků.

Skyrim nezaslouženě vyhrává ceny za nejlepší hru roky a já jsem tedy aspoň příjemně překvapen, že zdaleka nejsem kritický sám, jak mi z počátku připadalo. Že plno lidí má stejné pocity.

Přitom to není tak, že bych Skyrim nenáviděl. Je to rozhodně nadprůměrná hra. Na začátku mě bavila nesmírně a já si říkal, že to je až zázrak. Ale s postupem času, s každou další úrovní, začne vše vylézat na povrch. Člověk začne chápat, jak udělali level scaling, jak funguje respawn, že jsou náhodně generovány předměty, že umělá inteligence NPC znamená pár scriptů... a hra začně ztrácet šťávu - což je přesný opak toho, jak by RPG mělo fungovat.

Nejlepší hry by měly být znovuhratelné a to Skyrim není ani náhodou. Když mě poměrně znechutily ty herní mechanismy, a zjistil jsem, že nemám žádnou motivaci pokračovat, přemýšlel jsem, jestli nezačít s nějakými módy znovu. Jenže i když módy sice můžou nějak upravit ten level scaling, odstranit nevyváženost skillů a přidat nové textury - nikdy nezmění fakt, že většina questů není moc zábavných, dungeony jsou většinou zbytečně dlouhé, aby na konci proběhl poměrně lehký souboj a systém povyšování skillů je až na pár, které opravdu neustálé používáte, dost frustrující.

Je to velká škoda a jenom chci sdílet to svoje rozčarování...jak jinak než s lidma, kteří ví přesně o čem mluvím...na Skyrim fóru.



To že donútia hráča aby si hru kúpil to je pre nich bonus ,že vedia predávať svoje produkty ,ale samozrejme nikto nie je tak presvedčivý aby donútil niekoho kúpiť ich produkt a nemá v skutočnosti oň záujem myslím že je to na pevnej vôly človeka a ak si si tu hru kúpil tak potom je to tvoja chyba ,že si si najskôr nepočkal na recenziu samozrejme Skyrim sa im veľmi podaril až na pár bugov ktoré som opravil
s patchmi.

PS: Zatiaľ som ešte nevidel dokonalú hru bez jedného bugu ľudia robia chyby a vždy aj robili a robiť aj budú netreba sa zato na nich hnevať
 
Parrot
Chtělo by to 100+ důvodů, proč nesnášet Dana Vávru...
 
Dovi
Hoďte přes něj deku (myšleno papouška), nebo ho zabiju! to je klasická hláška z Cimrmanů a koukám že stále platná :-)
 
Dawery

PS: Zatiaľ som ešte nevidel dokonalú hru bez jedného bugu ľudia robia chyby a vždy aj robili a robiť aj budú netreba sa zato na nich hnevať


Jenže když to právě porovnáš s jinými hry tak si v nich nevšimnech jediného bugu oproti Skyrimu kde narazíš na bug ve spoustě questů ,v mnoha dalších věcech a v hlavní linii a co budeš dělat dál?koupíš si hru a pak zjistíš že je nemožné ji dohrát v hlavní linii?Ano já musím říct že je Skyrim z mých nejoblíbenějších her ale o tom jak je to zabugovaný se mlčet nedá.Řekněme to tak že každou chvíli hledáš(myslím i pro ostatní kterým se snažíme pomáhat) na internetu návod na opravení toho bugu přes konzoli(což někdo bere jako cheatování,já teda ne pokud si něco nepřilepšujete).
 
Dawery
Parrot napsal:
Chtělo by to 100+ důvodů, proč nesnášet Dana Vávru...


Neodsuzuj tady člověka kterýho neznáš jen proto že napsal něco o hře a zřejmě pravdivě.
Jak by jsi se ktomu stavěl kdyby jsi to sepsal ty a někdo ti pořád nadával?
A proč?Protože napsal 100 důvodů ve kterej má skyrim chybu?a možno by se toho našlo víc.Toho co napsal musím se spoustou věcí souhlasit.
 
taker666
Dawery napsal:
Parrot napsal:
Chtělo by to 100+ důvodů, proč nesnášet Dana Vávru...


Neodsuzuj tady člověka kterýho neznáš jen proto že napsal něco o hře a zřejmě pravdivě.
Jak by jsi se ktomu stavěl kdyby jsi to sepsal ty a někdo ti pořád nadával?
A proč?Protože napsal 100 důvodů ve kterej má skyrim chybu?a možno by se toho našlo víc.Toho co napsal musím se spoustou věcí souhlasit.

Ciastocne nesuhlasim.Mozno v niecom ma pravdu ale z tych 100 dovodov je tak 70 zbytecnych a smiesnych dovodov co si On vsugeroval(su to absurdne dovody)Tak to vidim ja.
 
martin228
taker666 napsal:
Dawery napsal:
Parrot napsal:
Chtělo by to 100+ důvodů, proč nesnášet Dana Vávru...


Neodsuzuj tady člověka kterýho neznáš jen proto že napsal něco o hře a zřejmě pravdivě.
Jak by jsi se ktomu stavěl kdyby jsi to sepsal ty a někdo ti pořád nadával?
A proč?Protože napsal 100 důvodů ve kterej má skyrim chybu?a možno by se toho našlo víc.Toho co napsal musím se spoustou věcí souhlasit.

Ciastocne nesuhlasim.Mozno v niecom ma pravdu ale z tych 100 dovodov je tak 70 zbytecnych a smiesnych dovodov co si On vsugeroval(su to absurdne dovody)Tak to vidim ja.


jj to je pravda
 
Parrot
martin228 napsal:
taker666 napsal:
Dawery napsal:
Parrot napsal:
Chtělo by to 100+ důvodů, proč nesnášet Dana Vávru...


Neodsuzuj tady člověka kterýho neznáš jen proto že napsal něco o hře a zřejmě pravdivě.
Jak by jsi se ktomu stavěl kdyby jsi to sepsal ty a někdo ti pořád nadával?
A proč?Protože napsal 100 důvodů ve kterej má skyrim chybu?a možno by se toho našlo víc.Toho co napsal musím se spoustou věcí souhlasit.

Ciastocne nesuhlasim.Mozno v niecom ma pravdu ale z tych 100 dovodov je tak 70 zbytecnych a smiesnych dovodov co si On vsugeroval(su to absurdne dovody)Tak to vidim ja.


jj to je pravda


Jo, ale to měl být vtip. Lidi Grin Proč všechno berete tak vážně ?
A taky souhlasím, že tak 80% z toho jsou bláboly !
 
anakon4
Takhle vymaštěný hovado se nevidí často.sice vzácný exemplář ale stejně nechápu proč se o něj vlastně zajímáte.Tuhle diskuzi by měli vymazat
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Parrot
To myslíš mě, nebo Dana Vávru ? Grin Grin
 
martin228
Parrot napsal:
To myslíš mě, nebo Dana Vávru ? Grin Grin


toho dana vávru myslel asi
 
skeve
Je zajímavé, jak jeden článek dokáže rozhádat lidi. Jsme na tomto foru snad proto, protože hrajeme jednu úžasnou hru a netvrdím, že úplně bezchybnou, ale hrajeme ji a navzájem si pomáháme jak na hru a jak na její chyby. Článek co napsal pan Vávra upřímě hážu za hlavu.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Petos
anakon4 napsal:
Takhle vymaštěný hovado se nevidí často.sice vzácný exemplář ale stejně nechápu proč se o něj vlastně zajímáte.Tuhle diskuzi by měli vymazat


Souhlasim. Když se všichni kouknete co zde lidi napsali tak uvidite proč je hra dobrá a proč ne a to jsme si už vyříkali. Všechno důležité bylo vyřčeno. Stačí se jen podívat.
 
goonies
Já jsem začínal na Atari ST (rok 1992), dostal se mi do ruk Dungeon Master! absolutní bomba na tu dobu! trávil jsem hraním X dní! pak přišel Chaos Strike Back, špička mezi dungeony a taky za ty roky co mám odehrané asi ten nejtěžší dungeon RPG co jsem kdy hrál a to jsem pokořil Eye Of Beolder všechny díly, Might And Magic I - VI, Lands Of lore, Black Crypt, Ultimy atd. pak to šlo z kopce co se týče obtížnosti, hry byly graficky čím dál krásnější, ale obtížnost šla rapidně dolů a to tím, že bohužel nová mladší generace nemá ráda složité hry! ve starých dungeonech byly někdy proklatě těžké hádanky, které jsem miloval, ve Skyrimu není ani jedna! přesto Skyrim pařím a kochám se úžasnou grafikou! jo kéž by někdo zkusil předělat, nebo napodobit dungeon master do moderní podoby Smile .......přesto je Skyrim super oddechové RPG! které mě zatím baví. Mám level 46, zkoumám každé zákoutí, prostě si to chci vychutnat a pořád doufám, že mě ještě něco překvapí....
 
METTALIC
Vávra je nenormál. Dřív jsem hrál mafiu ale sérii TES se to nevyrovná.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist