Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim
Leneren
Nerevar napsal:
SuperHunter napsal:
Škoda, že se k tomu nedaj dávat komentáře

Kdyby se tam dali dát komentáře tak bych trhnul světovej rekord za ultraspamování Grin

dalo se tam dát koment ale on to zrušil Sad
 
Mopidu
Docela jsem zvědavá na tu Vávrovu RPG jestli ji fakt udělá Grin Sice bych mu za tenhle článek asi něco udělala, ale Mafia mě opravdu bavila, tak třeba to RPG nebude nejhorší
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
SuperHunter
Asi vim proč zrušil komentáře asi tam bylo něco hodně nevulgárního xD
 
Leneren
SuperHunter napsal:
Asi vim proč zrušil komentáře asi tam bylo něco hodně nevulgárního xD

četl sem dva a sprostější veci sem nikde nevidelGrin
 
SuperHunter
Já se nedivim je někdo tak blbej
 
Tib3rian
Vavra si poradne zavaril Smile
Upravil/a Tib3rian dne 29.07.2012 23:26
 
hRDLA
Kingdom Come: Deliverance, až tahle hra vyjde tak si k ní hezky sednu s tím seznamem Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
METTALIC
hRDLA: Hele taky jsem si říkal něco v podobném smyslu. Určitě alespoň 50 bodů v tom seznamu bude obsahovat Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Pipi94
Musím uznat že Skyrim je opravdu plný nedodělků a bugů, ale je to hra Smile která baví a právě proto že je to hra, tak nemůže být stejná jako realita, to dá rozum. Pokud Vávra udělá hru která bude doslova dokonalá, stejná jako realita se vším všudy, tak smekám klobouk Smile (nebudu muset protože tohle se nikomu nikdy nepodaří, ani panu Vavrovi)
Upravil/a Pipi94 dne 27.01.2014 20:01
http://skyrim-img.kx.cz/images/187dragonborn_by_pipi94_d.jpg

http://media.psu.com/media/articles/post_nuclear_living_in_fallout3/fallout3_04.jpg

KnightJsem žena!!Knight
 
Kolousek001
Zdravím, rád bych taky přispěl do této rozshálé a jistě naplňující debaty.

Předem bych chtěl upozornit hatery a lidi co by se nejradši oženili s Bethesdou, že mám ve Skyrimu nahráno přes 120 hodin a pořád mě baví a pořád tam mám co dělat dál.

To ale neznamená, že je to nejlepší hra na světě a že nemá mouchy a věřte že jich má hodně. Pan Vávra možná dost přehání, navíc článek je psán v době vydání kdy věřím že tam muselo bejt bugů a nedodělků spousta, já to koupil teprv nedávno a na bugy sem prakticky vůbec nenarazil.
Ale i tak s panem Vávrou musím ve spoustě věcí souhlasit.
1) věc, která mě štve naprosto brutálně nejvíc je asi mizení mrtvol. Někoho zabiju a když se na to místo vrátím klidně za pár dní, pořád tam leží tělo. Třeba ve Větrným žlebu mi i po x dnech v paláci pořád leží tělo Ulfrika a všichni tam dělají jakoby nic. Ve Falkerthu sem zase zabil jednoho co seděl na židli. Jeho mrtvola tam sedí doteď a nedávno sem tam přišel a na jeho mrtvolu se sedla správkyně jakoby nic Grin Grin opravdu kvalita
2) souhlasím taky s grafikou a hlavně s animací, která je děsná
3) dungeony, tragédie, jak říká všechny až na ty z hlavního příběhu (jak nečekané) vypadají stejně a fungují na stejným principu navíc většina z nich je opravdu nesnesitelně dlouhá a nudná ...
4) to stejný celej svět kterej je vygenerovanej a na spoustě místech ošklivej - mám rád obrovský světy a klidně bych skousl i větší, ale ať to nějak vypadá
5) jak říká většina měst sou divně vypadající a hlavně jak říká, hospody, většina domů, budovy Jarlů v menších městech vypadají uplně stejně, že respawnout se tam po delší době nepoznáte kde ste. opravdová propracovanost.
6) inventář je debilní to ví snad každej a kdo to nepřizná je vadnej
7) kůň je dement a ve hře hlavně naprosto zbytečnej
8) obtížnost je nevyvážená a souboje dementní
9) dabing postav je asi jasnej spousta stejnejch hlasů, spousta stejnejch frází a nejvíc miluju když s es někým bavím ohledně questu, příde nějaká postava a žačne mlet kraviny
10) strom dovedností je opravdu divně udělanej a nakliknout v něm to co opravdu chcete je umění

No víc toho vypisovat asi nebudu tohle sou věci který mě štvou asi nejvíc, ale koho by to překvapilo, stejně si myslím , že je Skyrim velmi kvalitní a hlavně zábavná hra, ale proč? No protože jiná lepší přece není Smile



Co dál nechápu je ten velkej hate na pana Vávru. Po přečtení pár stránek tady sem nevěřil vlastním očím, že češ dokážou něco takovýho vypustit s pusy. On narozdíl od většiny z vás něco dokázal. Nikdo nikdy nezapomene na legendární Mafii, takovej skvost už nikdy nikdo nevytvoří
A on hlavně když vidí co se dá dělat ve Skyrimu a jak vypadaj dnešní MMO rozhodl se s tím něco udělat a né jenom žvanit o nesmyslech. Jeho novýmu projektu nesmírně fandím a už sem i přispěl na Kickstarteru, protože něco co on chce vyrobit, na to já čekám prakticky od tý doby co sem hráč. Těším se děsně moc ten rok a půl aspon do bety bude utrpení ale doufám že výsledek bude stát za to.
 
EldeR
@Kolousek001: Opravdu je hezký, že se tady vyjadřuješ k něčemu, co vyšumělo už zhruba před rokem, ale chápu, že máš potřebu nám něco sdělit.
P.S. nechápu, jak tě může Skyrim pořád bavit, když je podle tebe většina prvků dementních, nebo debilních. Pokud si chceš založit fanklub pana Vávry, nikdo ti v tom nebrání, ale bohužel nevidím jiný smysl tvého příspěvku.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
1) Náhodou to je super Grin ok, Ulfrica by možná odklidit mohli, ale tobě se snad despawnuje mrtvej křeček? Grin
2) To se mi líbí
3) Dungeony nejsou nejslavnější, pravda
4) .................až na stromy je hezkej, stromy jsou hnusný Grin
5) jo, města se nepovedly, v Oblivionu byly lepší
6) njn, ústupek pro naše milované konzole
7) mě se líbí, je jako Mako z Mass Effectu Grin Grin (tj dokáže vyšplhat na cokoli) ale ok, pádnej argument Grin
8) jo, je to lehký, to je pravda
9) těch voice actorů bylo (cca) 48, to je víc jak ve spoustě her, jen tam je hodně NPC
10) další ústupek pro naše milované konzole

taky k tomu můžu něco říct Grin beru to, že chce udělat svou hru, ale ne jen proto, že vyhateoval Skyrim a rozhodl se stůj co stůj udělat lepší RPG (ne MMO, MMO je Massive Multiplayer Online Game). Ať si vyvíjí třeba simulátor kadění, je mi to jedno, ale ať ho nepropaguje s tím, že bude lepší jak simulátor sekačky Grin (neříkám že ta hra je jako simulátor kadění, může to bejt dobrý Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Mám na to snad jinej pohled než Mopi, ale...
1) V tom souhlasím - ve městech by mohli přeci jen za nějakou dobu zmizet
2) Já s grafikou nemám problém. Nejsem člověk, u kterého je grafika na prvním místě. Podle mě styl, jakým Skyrim vzali odpovídá dané atmosféře, kterou se hra snaží (a daří se jí to) navodit.
3) Dungeony jsou naprosto skvělé, oproti Oblivionu nebo Morrowindu je každý druhý něčím originální, což už tak je úspěch vzhledem k tomu, kolik se jich ve hře vyskytuje. Upřímně jsem byl dungeony opravdu příjemně překvapen - jsou brány vcelku realisticky a přesto s tunou fantasie. Jsem zvědav jak ve skvém realistickém RPG udělá takové dungeony, aby nepůsobili obyčejně...
4) Svět je pestrý, NENÍ VYGENEROVANÝ, a dýchá atmosférou. Jednoznačně jedna z nejlepších věcí, co se jim ve hře povedla. I ty kritizované stromy nejsou špatné, i když Oblivion měl zatím asi nejlepší stromy v herní historii...
5) Opět, budu muset říct, že města mají svoji duši a každé má nápad, kterým určitým způsobem rozvinulo a každé vypadá jinak. U menších měst, pak není divu, že právě budovi jarlů sou si podobné. Stejně tak hospody - hospody se v takové době staví spíš pro útočiště a zábavu a ne proto, aby byli totálně originální a nadchli každého architekta v okolí. Budovi v takové době měli především plnit svůj účel. A když se ohlédnu zpět, ke všem těm hospodám, co jsem navštívil, některé z nich stereotyp svěže setřásli (viz. Whiterunská Candlehearth Hall)...
6) Inventář JE debilní, nevím na co v tu dobu mysleli, ale přežít se dá.
7) Kůň je opravdu na nic. Není divu, že je středem internetových vtípků...
8) S obtížností nemám problém, popravdě je to jedna z věcí, kterou jsem musel při hraní vyzdvihnout (narozdíl od Oblivionu). Stačí si dát odpovídající obtížnost a člověk má s někým problémy a někdo je pro změnu jednoduchý. Prostě, vyváženost sama...
9) Souhlasím. Dabing vedlejších postav je hodně opakovaný - co se týče frází a hlasů. To je taky hlavní věc co mi na Skyrimu vadí - člověk si pořádně nepokecá s obyčejným občanem, protože mu nemá co říct - žádné větvení dialogů apod. Každopádně hlavní postavy mají rozličný dabing a to je hlavní věc - takhle mohou být hráči aspoň ikonické a můžou ve hře vyčnívat. Každopádně dialogy je něco, s čím Bethesda vždy bojovala.
10) Se stromem dovedností nemám potíže, orientoval jsem se tam bez problémů.

Obecně si myslím, že z těch sta bodů, co tam jsou vypsané sis vybral právě ty, které nejsou vůbec špatné a že jsou tam jiné, kterým bych dal za pravdu, ale tyhle to určitě nejsou.
Každopádně to neznamená že právě teď Vávru 'hatuju' jen si myslím, že jednal přehnaně a teď se mu to jen při jediné chybce na jeho hře odrazí...
 
Mike
EldeR napsal:
@Kolousek001: Opravdu je hezký, že se tady vyjadřuješ k něčemu, co vyšumělo už zhruba před rokem, ale chápu, že máš potřebu nám něco sdělit.
P.S. nechápu, jak tě může Skyrim pořád bavit, když je podle tebe většina prvků dementních, nebo debilních. Pokud si chceš založit fanklub pana Vávry, nikdo ti v tom nebrání, ale bohužel nevidím jiný smysl tvého příspěvku.

Třeba mu dělá dobře být v opozici. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
EldeR napsal:
@Kolousek001: Opravdu je hezký, že se tady vyjadřuješ k něčemu, co vyšumělo už zhruba před rokem, ale chápu, že máš potřebu nám něco sdělit.
P.S. nechápu, jak tě může Skyrim pořád bavit, když je podle tebe většina prvků dementních, nebo debilních. Pokud si chceš založit fanklub pana Vávry, nikdo ti v tom nebrání, ale bohužel nevidím jiný smysl tvého příspěvku.

Třeba mu dělá dobře být v opozici. Smile


Hodně zvláštní způsob, jak začít svoji existenci na nějakým fóru.... jenom doufám, že nezačne epidemie krys a kuřat exhumujících kdejakou blbost, v honbě za "koňskou řití" Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Tak to jsi vystihl perfektně. Grin

Mimochodem, spíš doufám, že nám na fórum nepřijdou opět "mladí vědci"...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Kolousek001
Heh, to že tu mám pár postů neznamená že sem hned nějakej 15 letej šašek co si hraje na borce. Ale tak budiž, já tyhle reakce chápu, sme přece na TES fóru. Ale po přečtení toho co tu lidi píšou mi to prostě nedalo...

Nevidím důvod proč bych si nemohl na hru postěžovat, ikdyž jí rád hraju, každej na to má nějakej názor a každej v tý hře najde nějakou debilnost ale i nějaký skvělý věci, který podle mě stejně převažujou ale to je fuk...

Ohledně Vávry, ten to sice dost přehání, většina jeho bodů sou divný nesmysly ale i tak má ve spoustě věcí pravdu. To že to každej žere a je mu to fuk je jasný, TES je zaběhlá série s prodanýmy miliony kusů a nic lepšího není ... Lidi to budou dycky kupovat jak ovce i kdyby se karta obrátila a šestej díl byl naprostej brak ...

Ikdyž to Vávra dost přehání při tvorbě Kingdom Come i narážkama na Skyrim, jeho hra už teď ale vypadá naprosto parádně a jestli tam bude jen polovina toho co slibuje tak to bude pecka... A nevím jestli vy dohlédnete dál než za toto fórum a svět TES .... ale lidi o tu hru maj obrovksje zájem což jen dokazuje vybraná částka a aktivita na všech webech a forech, tohle je naopak první web na kterej sem vlezl kde na to slyším jen hate, což je vzhledem k naší národnosti celkem smutný ...
 
Whirt
Nebudu to celé znovu pročítat, ale pokud vím, tak všichni z nás, se na hru těšíme, jen máme z Vávry od napsání jeho článku, smíšené pocity.
Navíc, naše fórum, vlastní fanstránku určenou právě této hře...
 
EldeR
Nikdo ti neřek, že seš 15.letej šašek, co si hraje na borce, ale když chceš vymrzovat, tak si posluž, nicméně já tuhle konverzaci vzdávám a už asi ani nebudu reagovat na nikoho, koho víceméně neznám.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Kolousek001
EldeR napsal:
Nikdo ti neřek, že seš 15.letej šašek, co si hraje na borce, ale když chceš vymrzovat, tak si posluž, nicméně já tuhle konverzaci vzdávám a už asi ani nebudu reagovat na nikoho, koho víceméně neznám.

ty musí bejt opravdu ozdoba tohohle fóra, zvlášť když se tu lidi chovaj k novejm lidem tak jak to vidím ...

Já nechtěl nic víc než jen napsat názor na tohle téma, který mimochodem není mrtvý jak mě bylo řečeno ikdyž ej tak starý když poslední post před tím mým byl starej tejden, ale budiž. Nechtěl sem hejtovat Skyrim ani nikoho zde, to jen vy ste asi nepochopili proč sem to napsal. A jestli je tak těžký pochopit, že mám Skyrim rád a baví mě i přes tolik chyb a blbostí co v sobě má, tak to není můj problém Drak
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist