Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co ještě chcete vědět
Honzas4400
fregont: Ne, nebude.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
deXter
nebude no a to mě dost mrzí
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Doomex
Třeba k tomu časem vznikne nějáka modifikace Smile a je škoda že tam nebude,v oblu mě souboje v areně celkem bavily Wink
 
StixxyCZ
Arena byla dobrá, když mi teklo do kapes Grin Ale jinak mě ty její úkoly moc nebraly, takže to mi ani moc nevadí. Spíše lépe, že se místo toho soustředili na jiné zajímavější úkoly. I když i ta arena by se dala udělat mnohem zábavněji, nějaké mise venku a příběhové pozadí. No, aleWink zase se to moc nehodí do Skyrimu, do Oblivionu, tam jo
Noční hlídka, Denní hlídka, Šerá hlídka, Poslední hlídka. CoolWink
 
Tib3rian
Je to jiste? Kto rekl ze tam nebude?
 
deXter
http://theskyrimb...om/?p=1068
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Tib3rian
Diky. Jeste bych se chtel zeptat, jestli se budou silnejsi nestvury, jako byli ty po 17 levlu v Oblivionu, taky vyskytovat az po urcitem levlu, nebo tam budou od sameho zacatku? Taky jsetli tam bude vyce druhu arachnidovitych nepratel, nebo jen ten z videa? Ale to asi tedka jeste nikto nevi.
 
Honzas4400
Tib3erian: Většina nepřítel se bude objevovat hned na začátku, a dokoce i těžších. Todd Howard a spol. chtějí udělat to, že když někam pudeš tak si narovinu řekneš - "Na to ještě nemám" a otočíš to. A opovaž se mě ptát kdo to řikal Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Karlos
tak rozhodně lepší než potkat na první levelu nějakýho obra kterýho zpacifikuješ raz dva Smile to se mi právě líbí tenhle nový přístup. konečně pořádný rpg alespoň co se týče těch nepřátel
 
MortuusDominus
I v předchozích dílech to mělo celkem solidní začátky. Taková sranda to zas nebyla na 1 levelu. Takovej boj s jednou nabušenou skřetí šamankou na 5 minut . Na její poskoky se muselo takticky, aby je člověk vylákal po jenom, se dvěma skoro bez šance.
 
castle
Já jsem Oblivion hrál na střední obtížnost.Wink WinkAle jednou jsem chtěl zkusit lehkou a šel jsem zabil jsem to bylo až moc snadné.Grin Grin Grin
 
MortuusDominus
No - vidíš, úplně jsem zapoměla, že je tam volitelná obtížnost. Ale hrát to na lehkou je u Oblivionu skoro prasárna Grin Začátky byly horší (než já si taky zvyknu na ovládání hry...) - ale pak ... - divím se, že spousty lidí si stěžuje na levelování okolí, protože mi naopak přišlo, že je to podezdřele jednoduchý a vraždí se to jedna báseň...
 
castle
Svatá pravda.Knight Knight

Upravil/a castle dne 17.10.2011 23:08
 
Rakicz
já to poprvý dělal tak, že sem šel stokama a připadalo mi to těžký tak sem snížil obtížnost pak sem vyšel ven a po levlu sem jí zas musel zvýšit takže sem si s ní pořád hrál ale jeden kámoš to celý hrál na jednoduchou a skoro cokoliv dal na 1 ránu
 
KillerKony
Myslíte že se ve Skyrimu budou měnit roční období?
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Kresuky
asi ne
Ork
 
ADalNic
Spíš ne, dost by to skazilo dojem z konkrétních lokací např. když jdeš do zasněženýh hor....jít tam ze zimy by asi nevypadalo tak dobře
 
Kresuky
další pěstGrin
Ork
 
ADalNic
Jo říkam, podle atmosféry... a teď už nikoho nemrzačíme Grin
 
KillerKony
Myslíš?
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Chcete si postaviť vlastny dom, upraviť, zmeniť okolie-rady, návody, výuka. Skyrim - modifikace 9 21.10.2016 15:53
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist