Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější hratelná rasa ?
Lord Rade
Hele koukni na tohle video s grafickejma módama Wink

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
EldeR napsal:
Vitek222 napsal:
asi mě budete za blba,ale já bych tu Grafiku v Daggerfallu a Areně 'nevydržel'Grin


Když já se dostal k Daggerfallu, tak ta grafika byla podle mě na špičce svý doby.... jo ty byly časy.... moje 386 s 8MB ram, 80 MB HDD, 512 KB grafickou kartou a černobílým monitorem .... to byl prostě nářez. Ork


Áno... To byly dle mě zlatý časy... Já nevím proč, ale dle mě horší grafika dávala hře svůj vlastní ráz, obličej, atmosféru... Čím lepší grafika je, tím se (mám pocit) ztrácí osobitost hry...

Daggerfall byl na vrcholu tehdejší grafiky a mnoho lidí si ho pochalovalo i přes tu tunu Bugů... Smile
Upravil/a Whirt dne 15.08.2012 18:27
 
Vitek222
No jo no,Smile
já když jsem hrál 10min Morrowind,tak jsem Atmosféru nenašelGrin
Já holt raději novější grafárnu Smile
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
EldeR
Vitek222 napsal:
No jo no,Smile
já když jsem hrál 10min Morrowind,tak jsem Atmosféru nenašelGrin
Já holt raději novější grafárnu Smile

10minut ??? Grin za 10 minut nestihnu ani vytvořit postavu ..... vlastně tvorba postavy mě trvá všude dlouho ... v Oblivionu jsem jednou vytvářel postavu 1,5 hodiny, protože sem s ní nebyl furt spokojenej. Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
maxinik55
1.5 hodiny? To já bych nevydržel, tak 10 minut maximálně, nemám vůbec trpělivost Grin Ale v morrowindu si postavu vytvoříš hned, já to měl asi do minuty, tak přece ten vzhled nijak moc ovlivnovat nejde
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
EldeR
maxinik55 napsal:
1.5 hodiny? To já bych nevydržel, tak 10 minut maximálně, nemám vůbec trpělivost Grin Ale v morrowindu si postavu vytvoříš hned, já to měl asi do minuty, tak přece ten vzhled nijak moc ovlivnovat nejde

To nejde, ale ty kombinace dovedností ....... Grin to furt spekuluju co potřebuju, nepotřebuju, chci ... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
maxinik55
Máš pravdu, že když jsem poprvé nedávno rozehrál morrowind, tak jsem nad tim taky strávil nějakou tu chvíli Grin Nakonec jsem zvolik něco jako lukostřelec, ale nemám luk.. Grin ale to se nějak vyřeší
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Lord Rade
a stáhnul sis ty grafický módy? koukni na to video jak se hned grafika změnila.. s tímhle bych ten morrowind klidně hrál
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
maxinik55
Kdo, já? Ne, mě grafika vůbec nevadí, já jsem spokojenej, nepotřebuju nějakou mega grafiku jako je třeba ve Skyrimu, tohle mi stačí.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Lord Rade
jo aha to psal Vítek Grin ale taky by mě zajímalo jestli by mu ten mód stačil.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Vitek222
NestačilGrin já už to v PC nemámGrin(přeinstalovalo se Windows)
Holt já mám raději spíše lepší grafiku no?někdo má rád kostičkovanej Minecraft a někdo pěknej SkyrimSmile co se dá dělat?
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
maxinik55
A někdo oboje Grin Já si zahraju rád jak hru s dobrou grafikou, tak i nějakou starší.. Jinak, trochu OT, podle tvého podpisu koukám, fanoušek Dragon age? Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Vitek222
Tys to nepřehlédnul?Grin No obrázek Skyrimu i Dragon Age by se tam nevešelGrin.Mě vaděj jen RPG se starší grafikouGrin,Třeba takové 1000 let starý Heroes 2 si klidně zahraju a má to horší grafárnu než MorrGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
nagasadowcz
Mně teda na grafice nezáleží, mě zajímá jen hratelnost. Třeba Crysis, který je grafická špička, jsem nikdy nedohrál, protože mě prostě nebavil. GTA IV taky nebylo nic moc. Zato SA si zahraju vždycky rád. Nebo třeba Mafii. A první Harry Potter je taky klasika Grin Myslím, že kdysi byly ty hry o něco lepší, že to byly víc hry v pravém slova smyslu. Měly lepší atmosféru. Ale i dnes se najdou perly (Mass Effect, Skyrim, Zaklínač a další).
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tamaris_CZ
Já si teda vybíram vždycky podle toho jakou postavu chci mít (mág, lukostřelec a tak) ale když jsem poprvý zapnul skyrim tak jsem hrál za norda a to jednoduše proto protože vždy hraju za rasu která je nejvíce podobná mě takže nebudu hrát za Khajiina když nejsem kočka no a Nord mi přišel takovej nejvíc podobnej árijské rase :) Nějak tak bych to zdůvodnil + podle toho co se píše v náhledu postavi když vybíráte rasu jsem usoudil že by jse to na válečníka coř jsem chtěl být hodilo :)
http://www4.picturepush.com/photo/a/8969747/img/8969747.jpg
 
Michcal
Já rád hraji za Norda, popřípadě Orka (sice je to elfská rasa, ale aspoň se neschovává za magii nebo stíny). V úvahu ještě přichází cisářský... nejčastěji je to Nord
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
3kolik
Záasadně za Norda, jsem vždycky válečník, páč mě kouzla nebavěj, takže jasná volba Grin
http://3kolik.blo...i-byt.html - 8 důvodů, proč je ve Skyrimu lepší být upírem než vlkodlakem
 
www.3kolik.blogspot.com
Demetrius
Tahle anketa je pro mě docela obtížná, neboť vlastně nesnáším a miluju všechny rasy najednou. Ale co, čert to vem. Grin Seřadím je tedy podle mé oblíbenosti.
Toto je můj názor:

1) Imperiál
Tak ten u mě jasně vede. Politikové, stratégové, Římané. Nejuniverzálnější a nejdisciplinovanější rasa v Tamrielu. Rád za ně hraji. Pokud se to v rámci počítačové hry dá říci, tak jsem velký patriot Císařství, ať už Septimovského, či Medského.

2) Vysoký elf
Ačkoli jsou to největší nepřátelé Impéria, mám je moc rád díky jejich skvělé inteligenci a schopnosti opovrhovat vším, co nemá dlouhé uši. Za další, nápad od Bethesdy s Thalmorem je naprosto geniální. Kombinace německé SS a španělské Inkvizice je... zajímavá Wink

3) Argoniané
Jsou přátelští, oddaní, málokdy zradí. Pokud jsou to skutečně ještěřani, napadá mě otázka: Jak si svlékají kůži? Grin Eh, to je jedno. Bohužel mají sklony k nezákonným činnostem. Když mám chuť zabíjet ve jménu Bratrstva, hraji tudíž vždy za ještěrku. Smile

4) Nordi
A tady přichází zlom. Jasně, jsou to hrdí lidé. Jasně, jsou to mocní válečníci. Ale co dál? Barbaři (pamatujete na ty naháče v Morrowindu?Grin), rasisti, způsobili málem genocidu Falmerů a neumějí se chovat. Kdyby nebylo Císařství, skončili prachbídně. A navíc, ten Ulfrik je, když už nic jiného, pořádná naivka. Nebo lhář...

5) Breton
Jsou si v určitých pohledech podobní s Cyrodiilci, ale ten jejich styl humoru, mluvení a politický systém prostě neskousnu. I ta jejich francouzská jména jsou pro mě.... až moc Grin

6) Lesní elfové
Dobrý nápad s kanibalismem, hned jsou mi více sympatičtí (nesnáším LOTR elfy, kteří jsou tak... dokonalí). Lukostřelbu moc nepoužívám, ale... ehm... no.... líbí se mi jejich smýšlení a kultura.

7) Redguardi
Proti téhle rase nic moc nemám a už vůbec nejsem rasista (můj nejlepší přítel je dokonce černoch), ale prostě mi nějak nesedí jejich východní kultura. Turbany, zahnuté meče, dva velké rody v neustálé při (jako v Osmanském sultanátu)....

8) Khajiiti
Jsou moc roztomilí, ale to je asi všechno. Mají obrovské sklony k nezákonným věcem, jako je třeba rabování, ničení, plenění, zakládání různých skoomových kartelů...

9) Dunmeři
Největší svině v Tamrielu. Né fakt Grin Hráli jste někdy Morrowind? Stačilo nebýt Temným elfem a všichni vás tam nenáviděli. Rasismus je tam (ehm, byl tam) na denním pořádku. To, co se jim stalo je sice hrozné, ale nikdo si to nezasloužil víc.

___________________________________________________

Tak to je vše. Souhlasíte? Nesouhlasíte? Rád bych tu otevřel pořádnou diskuzi Smile
Nejoblíbenější díl:

http://i1003.photobucket.com/albums/af156/Scorien/Elderscrolls4.jpg

Steam jméno: Commenus
Oblíbená rasa: Imperiál
Oblibený způsob hraní: Těžká zbroj, meč + štít, obnova
Oblíbená frakce: Ledohradská univerzita
Politický směr: Cyrodiilská republika
 
Pipi94
Když sem hrávala Oblivion tak jsem vždycky brala Imperial nebo Bretonce, jinak ve Skyrimu beru Nordy, dívám se spíš na vzhled než na schopnosti rasy Smile
http://skyrim-img.kx.cz/images/187dragonborn_by_pipi94_d.jpg

http://media.psu.com/media/articles/post_nuclear_living_in_fallout3/fallout3_04.jpg

KnightJsem žena!!Knight
 
Sysel
Dunmer. Byl jsem zděšen co jim to ti argoniáni provedli. Sad Dagoth Ura na ně ! Knight Dunmeři jsou univerzální rasa velice adaptabilní a schopní to je dělá nadřazené oproti třeba hloupým nordům. Nejnáviděnější rasou jsou tak logicky argoniáni. Občas když si takhle zahraji morrowind tak cokoliv co má zelenou barvu a ocas skončí pod mým mečem. Doufám že další díl bude v Black marsh. Vysušili by jsme bažiny a ten malý zbytek přeživších argoniánu by jsme poslali na Vvardenfell k práci na vytvoření obrovského monumentu našeho velikého vítězství.Knight Podobný názor mám na khajity ti jsou něco jako cikáni Tamrielu. Lidstvo bylo rasově předurčeno sloužit dunmerům. A teď Aldmerové ti jsou sice mocní kouzelníci ( jako dunmerové ) ale jejich rasová podřadnost je dělá příliš slabými a nejsou schopní přežít v drsných podmínkách Tamrielu. ( Natož v souboji s dunmerem )
Svobodu dunmerům !! Sláva Dagoth Urovi !! Pff!
Upravil/a Sysel dne 14.02.2018 19:26
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Vaše nejoblíbenější zbraň? Skyrim - obecně 40 26.10.2014 20:45
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist