Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější hratelná rasa ?
Dawery
Předchozí díly jsem nehrál Skyrim je moje první hra ze série.Hraju za Bretona.Ve hrách nejradši hraju za mágy tak jsem si pročet postavy výhody a nevýhody a zvolil jsi Bretona.
 
Parrot
Čarolam - Kde to vezmu ? Grin To je Deadrický artefakt ? Ty už mám dva. Tlachoplach a masku Clavina Ničemného...
Ale ten Tlachoplach je boží Grin
 
Aster
Teď hraju za norda v tezky zbroji Ysgamorova sekera a přinejhoršim meč a štít a druhá postava bretonec
 
vojta123
Nord protože je Skyrim prostě domov Nordů.
Fus Ro Dah!!!
 
Mukuro Aiken
Parrot napsal:
Čarolam - Kde to vezmu ? Grin To je Deadrický artefakt ? Ty už mám dva. Tlachoplach a masku Clavina Ničemného...
Ale ten Tlachoplach je boží Grin


Oltář Peryite. Zhruba na středu osy Markarth–Dračí Most.
 
Tondulin
Nejlepší postavy se mi zdají nord a bretonec.Momentálně hraju ale norda hodně dobrý válečník.Buď si beru Wuuthrad nebo meč z nebeské oceli a Ysgamorův štít
 
bobio
jakou rasu byste mi doporučili když bych chtěl byt bojový mág? hlavní požadavky bych měl na ničení,lehká zbroj a k tomu jednoruč a jako vedlejší ktere bych take používal je přesvědčování a očarování a možná bych skusil i tu obnovu...tipuju to tak na bretona nebo dunmera ale nevim jak se rozhodnout
 
Vetinary
Já obvykle hraju za zloděje nebo mágy, takže khajit a argonian nebo breton. Elfy moc nemusím, jediný slušný jsou temní elfové, lesní jsou jak veverky a altmeři jsu zas namyšlení. Celkově jsou elfové obvykle namyšlení, rasističtí, nesmrtelní a všichni je milujou.
 
Parrot
Mukuro Aiken napsal:
Parrot napsal:
Čarolam - Kde to vezmu ? Grin To je Deadrický artefakt ? Ty už mám dva. Tlachoplach a masku Clavina Ničemného...
Ale ten Tlachoplach je boží Grin


Oltář Peryite. Zhruba na středu osy Markarth–Dračí Most.


Díky moc...
 
StupidFan
Khajiit rulezz! Jeedině Khajiit, nejlepší volba pro ty co chtějí být nejlepšími zloději.
 
Parrot
IMPERIÁÁÁL Grin jáá si za tííím stojíííím !
 
Gandalf
Nord,Domov můj
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
koniaash
Včera mě to napadlo tak hraju za ohavnou zelenou orčí čarodějnici a zatím je to paráááda! Vždycky dostanu výtlem když tu držku vidím. Fakt už jen ten špičatej klobouk!
 
Huskarl
clario napsal:
Nord. Za norda hraju už od Morrowindu. Skyrim jsem poprvé ale dohrál za redguarda, protože jsem nebyl až tak nadšený s toho nynějšího character creatoru a ti nordi (muži) mi prostě přišli všichni divný. Za to ten redguard co sem měl vypadal skoro jako Jason Momoa Grin. Teď to hraju podruhý za nordku a tý to narozdíl od těch chlapů nehorázně sekne a takovou kočku sem už dlouho neviděl Grin.
Jak jde poznat z mého avatara, tak jsem blázen do elfů, nicméně elfové od TES se mi popravdě vůbec nelíbí, takže za ty taky ani náhodou Grin.



Taky mam rad asi nejvic elfy Wink V Oblivion jsem mel High elfa i elfku a taky Dark a Wood Smile
Elfove jsou pro mne proste nejhezci narod. Jsem totiz blazen i do Pana prstenu Smile

Ted ve Skyrimu jsem si 1. postavu udelal za Norda valecnika, 2. za Wood elfku lukostrelce a taky jsem skusil Khajitku maga Apple
 
kenny
Dunmer, skvělý vrah, lučištník, jednoruč., a ksicht drsnější než chuck norrisGrin
Upravil/a kenny dne 05.01.2012 20:51
 
Parrot
Chuck Norris je asi Dunmer Grin
 
koniaash
Chucj Norris dokáže prásknout otáčivými dveřmi Grin A dunmer to nejnií určitě. Tupostí a militarismem texasanů se vyrovnaj tak orci. Ale ti zas nejsou bigotní kreténi a kreationisti.A když jsme u ttěch anerických seriálů: Jo a víte jakej je rozdíl mezi McGiverem a Babicou? McGiver udělá z hovna bombu, Babica pomazánku.... Grin
 
MSP
A Čak udělá z hovna Babicu!
Tichá čepel seká nejlépe....
 
Buena
Nemám zkušenosti z předešlými TES verzemi a tak jsem hodně váhal v začátku hry za koho hrát.
Nakonec jsem vybral bretonce a ani s druhým avatarem už jsem neměl důvod něco měnit.
 
Ouee
Taky jsem nehrál předchozí díly TES a když jsou viděl rasy na výběr. No ... Grin

Chápu že každá rasa má nějakou svou historii a postavení, ale jsou to fakt držky, to je hrůza. Obzvlášť ty elfové Grin

Tak jsem si vybíral spíše z těch lidštějších ras. Alias Nord, Breton Císařský apod. No nakonec jsem klik podle raciálky na Císařského a i druhý avatar jsem dal po zdlouhavém vybíraní zase toho Imperial.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Vaše nejoblíbenější zbraň? Skyrim - obecně 40 26.10.2014 20:45
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist