Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Za koho budete hrát ?
Chmell
Já mám jasnou představu o svojí první postavě. Argonian-zloděj/assasin(RPG5) za toho jsem začínal Morrowind i Oblivion a vždy se mi to vyplatilo. A když se mi neosvědčí první metoda tak se z Argoniana dá udělat i bojovník v těžké zbroji(RPG1). I když se to zdá někomu možná jako nesmysl, je to tak, protože se ve té zbroji i přez její váhu pohybuje relativně rychle. Rozhodně moje nejoblíbenější rasa je Argonian, jen mě docela zklamalo, že ho v Oblivionu dost polidštěli( už mohl nosit uzavřené přilbice a boty):(.
 
nagasadowcz
ach, ach, ten patek za dva tydny. uplne to vidim - jak dychtive bezim ze skoly pres pul Ostravy do xzone, vyzvedavam si to, zbesile se zenu domu... skoncim na JIPce, jelikoz me pri mem silenem uprku srazi auto a az me propusti z nemocnice a budu mit tak dva tydny volna k dobru... no hadejte, co budu ty 2 tydny delat? xD
 
MortuusDominus
Smile Říkat si - já vůl, proč mě srazilo auto, mám zpřelámaný ruce a nemůžu tak hrat ?
 
Agrael
Jak se vydání blíží tak to vypadá že nakonec skončím jako zloděj/mág/vampír. Wink
Hned na začátku vykradu obchůdek abych se vybavil a následně zamířím do nejzapadlejšího hostince hledat stopy po temném bratrstvu. Šaman
 
Honzas4400
Já tentokrát zkusim mága, v Oblivionu sem hrál za takového ... Válečného zloděje, je na čase zkusit třetí stranu.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Hmmmm sice bych chtěl být ork ale jak jsem viděl v oficiálním traileru to kouzlo jak bouchl do země rukou když na něho šli haldy nemrtvích a obrovský oheň nemrtvé sežehl, možná nakonec budu breton a nebo ork mág.Grin Grin Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
HenryNeal
No jak se blíží vydání... tak sem si dohrál oblivion s overhoulem a když dragonborn tak Imperial. Charismatický hraničář s mečem a lukem, nějaké healy a ochranný kouzla... a taky alchymie bo v oblivionu sem dělal tak silný lektvary , že sem je cejtil i přes monitor Grin
...for the Emperor !....
 
Ondrex
Vždycky jsem jel Oblivion za Bretonce-meč+kouzla. Takže ve Skyrimu v jedný ruce meč, v druhý kouzlo. A pak si to dám za nějakýho řezníka, asi seveřana se dvěma meči. A kdyby se mi ještě chtělo, tak meč a štít nebo obouručák/sekera. To je strašný, takových možností.
 
Nuke
Tak ja určite pôjdem najskôr za imperiála a kombinácia bojovníka so zlodejom. V oblivione mi takýto mix najviac sedel.
 
ADalNic
Já buď Bretonec bitevní mág (jednoruční meč, těžké brnění, destrukce, obnova, vyvolávání) anebo Khajit (zloděj, luk plížení a hlavně fistfight Grin) Ještě jsem se nerozhodlŠaman
 
MJ95
Já budu Nord VÁLEČNÍK v těžké zbroji v rukou meč a štít + magie ničení a obnovy...
 
sankuri
Ja to vidim primarne na elfskeho maga s bokovkou v kecani a kradeni:-)
 
Karlos
když tak přemýšlím tak se na povolání specializovat nebudu. stejně je nejlepší umět od každého trochu a přinejlepším nejvíc Smile
 
sankuri
Karlos napsal:
když tak přemýšlím tak se na povolání specializovat nebudu. stejně je nejlepší umět od každého trochu a přinejlepším nejvíc Smile


Tak to jiste ovsem musis si vybrat rasu kde ma kazda lepsi predpoklady pro to ci ono a taky jedno ze tri zamereni.
 
Karlos
hmm aha Grin no tak se uvidí až po prvním spuštění. ale z toho uniklého videa ze začátku hry stejně je vidět při tvorbě postavy jen výběr rasy a vzhledu ale zaměření nikde..
 
sankuri
Karlos napsal:
hmm aha Grin no tak se uvidí až po prvním spuštění. ale z toho uniklého videa ze začátku hry stejně je vidět při tvorbě postavy jen výběr rasy a vzhledu ale zaměření nikde..

Bude pozdeji to uz na videu nebylo
 
ADalNic
V Oblivionu se to také vybíralo postupně...
 
clasius
Já jsem hrával takový mix všeho, ale základem bylo vždy umět se ubránit na krátkou vzdálenost, tzn. meč a štít v rukách.

Vzhledem k temné a severské - brutální tématice Skyrimu tentokrát zvolím čistě bojového Norda, se špetkou samoléčení a mrazivého útoku.
Upravil/a clasius dne 08.11.2011 11:20
 
Pain
já budu Imperial jako vždycky s mečem v jedné ruce a s nějakým tím plamenometem nebo bleskama v druhé, možná sem tam přehodím na obouručák
 
Marien
Škoda, že nelze být obchodník, každý den v 8:00 bych otevřel svůj krámek s veteší a čekal na ty uzoufané hrdiny, kterým někdo nakukal něco o hrdinném drogonbornovi, abych z nich pěkně v klidu a teple vytáhnul ty jejich těžce naškudlený kulatý zlatý Imperiály....Apple A ty bych pak večer utratil v místní krčmě za pečenou flákotu a džbánek vína s hezkou nordkou na klíně.

Jóóó, není zkrátka nad klidný a pohodlný život obchodníka Smile
Upravil/a Marien dne 08.11.2011 14:16
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Ako zistím koho mám za spoločníka Archív zodpovězených dotazů 11 25.04.2017 03:31
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Za jakou rasu budete hrát ? Pokec - TES:O 29 03.02.2014 18:12
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist