Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Jaké povolání preferujete ?
Válečník Válečník 49%[22 Hlasy]
Zloděj Zloděj 22%[10 Hlasy]
Mág Mág 29%[13 Hlasy]
Počet hlasů : 45
 Tisk diskuze
Za koho budete hrát ?
Agrael
Zdravím do vydání zbývá ještě hodně času... ale už teď přemýšlím za koho budu hrát.
Už při hrání Oblivionu za svého válečníka Norda jsem chtěl další díl Elder Scrolls ve Skyrimu takže se se mi splnily všechny naděje Wink mám rád zasněžené oblasti, hory, severskou kulturu.

Takže je celkem pravděpodobné že budu dál hrát za seveřana, válečníka Knight
Líbí se mi ale i mág.. kouzla už nevypadají tak nudně jako v Oblivionu a taky se snad mágové dočkají zajímavých zbrojí, rób. Šaman
Upravil/a Agrael dne 31.07.2011 20:55
 
Mara
ja newim ja sem ten tip ze hraju 30 min xD a uz me to nebavi tak si tvorim novou postavu xD .. a takhle to delam porad xD treba 2 dny nez se rozhodnu xD ale po case ji stejne z rusi, a zacinam znova x)) .. aspon takhle to bylo v oblivionu xD
Mááára
 
MortuusDominus
Mara napsal:
ja newim ja sem ten tip ze hraju 30 min xD a uz me to nebavi tak si tvorim novou postavu xD .. a takhle to delam porad xD treba 2 dny nez se rozhodnu xD ale po case ji stejne z rusi, a zacinam znova x)) .. aspon takhle to bylo v oblivionu xD


Grin dohrál si někdy celou linii nebo obrátil jsi nějaký cech? Tohle si neumím vůbec představit
 
Honzas4400
No především.. (sice to sem nepatří) > Vítej na fóru, ať se ti tu líbí.
=============================================

Já asi budu hrát za zloděje, sem prostě ten tip co rád krade, doufám, že už tam budou i nějaké těžší věci pro zloděje, nějaký i plány, a velký sídla kam se dostat bude těžký, to by mě bavilo. Potom to prodat, a taky mě v Oblivionu štvalo že sem nemohl u obchodníků prodat šlohlý zboží, jak poznaj, že jsem to ukradl ? Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Mara
MortuusDominus napsal:
Mara napsal:
ja newim ja sem ten tip ze hraju 30 min xD a uz me to nebavi tak si tvorim novou postavu xD .. a takhle to delam porad xD treba 2 dny nez se rozhodnu xD ale po case ji stejne z rusi, a zacinam znova x)) .. aspon takhle to bylo v oblivionu xD


Grin dohrál si někdy celou linii nebo obrátil jsi nějaký cech? Tohle si neumím vůbec představit


jooo xD ... po dlouuuhy dobe xD
Mááára
 
Mara
u me to je v haji xD .. ja sem ten typ co by mel dobrou karmu ... ale kdyz me to chytne tak bych coroval a vrazdil a nwm co vsechno xD
Mááára
 
SkyrimAdmin
Agrael napsal:
Líbí se mi ale i mág.. kouzla už nevypadají tak nudně jako v Oblivionu a taky se snad mágové dočkají zajímavých zbrojí, rób.


Přesně tak. Vždycky jsem chtěl být mágem v Oblivionu, ale bez ohledu na rasu jsem vždy skončil v těžkém brnění s mečem a štítem v ruce, protože mě to kouzlení moc nebavilo.. Frown
 
http://skyrim.4fan.cz/
Vojta
zlodej pro me jasna volba xD dungy prochazet ve stinu a zabijet nic netusici nepratele je moje xD nemluve o krasnem privydelku ve mestech xD ... jinak jak jiz bylo receno taky hodlam vyzkouset vse co bude mozne
 
Mamutos
Já bych chtěl být zloděj zkombinovaný s mágem, ale z větší části zloděj, asi Imperial, dál bych chtěl zkusit pořádnýho bojovníka s obouručním palcátem, nejspíš Redguarda a nebo Norda Cool
 
castle
Já budu válečník kterej sem tam požije kozlo na oslabení nepřítele a z těžky i lehkim kyrisem budu používat obojí.WinkAle později skusím i mága.Wink
 
Trimax
Mě vyhovovalo povolání, které se jmenovalo v Oblivionu průzkumník. Lehké brnění, čepele, alchimie, opravování,...

Nejraději se toulají v přírodě mimo dosah přelidněných měst. Průzkumník se o sebe dokáže v přírodě postarat lépe než kdokoli jiný.
 
castle
Já sem si udělal vlastní povolání stěch krý tam byli se mi nelíbylo žádný.GrinJinak skoušel sem zloděje v oblivionu a moc mě nebavil ale ve skyrimu to za něj skusím.Grin
Upravil/a castle dne 01.08.2011 09:57
 
Zarath
Mě vždycky bavilo hrát za lukaře, ale nikdy mi to moc ldouho nevydrželo, možná kvůli slabším útokům. Takže jsem nakonec vždycky skončil u jednoručního meče a štítu, plus občasné kouzlo. Ale se skyrimem to hodlám změnit, zkusím třeba rasu, za kterou jsem ti nikdy nezkusil.
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
deXter
já určitě za válečníka, meče, těžký brnění a štít.. to je moje Smile pořádná měla, hlava nehlava Grin ale baví mě taky být zloděj a mága bych taky zkusil v oblivionu mě taky nebavil mág.. ve skyrimu určitě vyzkoušim všechno časem stejně jako v oblivionu Smile
 
Tial
Já sem byl vždycky hybrid s vlastním povolánim. Buď Mág+Válečníck a nebo Mág+Zloděj.
V první verzi Mág+Válečníck sem používal obouruční zbraně (většinou meče) a protekční kouzla na blízko, destrukční kouzla na dálku. V drůhé verzi Mág+Zloděj buď dýky nebo krátké meče ze zálohy + iluze jako neviditelnost a pod. Případně ještě otrávené šípy, ale spíše s účinky jako damage fatigue a podobně. Taky sem vždycky achymista, to je něco jako moje výdělečná záliba Grin Jinak rasu mám buď Dunmera(Temný elf), Bretonce, Imperiala, a dřív sem u kombinace Mág+Zloděj byl Bosmer(Lesní elf)
Upravil/a Tial dne 01.08.2011 19:52
 
www.nemamžádnoustránku.cz
castle
Já poprvé skusím za orka ale nejdřím za norda.Grin
 
dragonlord
Já asi budu hrát za norda.Nemám rád jednostrané povolání.Asi si vytvořím svoje (pokud to půjde).Jinak určitě zkusím kombinaci dobrého dlouhého meče,kouzel,možná štítu a rozhodně luk.ElfNěkdy něco i ukradnu.Jsem prostě všestranej.Udělám to tak že se budu hlavímu příběhu vyhýbat tak dlouho dokuď nebudu ta silný jak chci.
 
skyrim.4fan.cz
Honzas4400
Jak řikal dragonlord, taky jsem všestrannej, ale nejvíc se mi líbí krádež, vždy něco ukradnout a pak se vytratit zadnim vchodem.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Já sem v oblivionu taky kradl ale jenom kůli penězům jinak sem chodil do dungeonů.Grin
 
dragonlord
Už vím za co budu hrát.Za zloděje/průzkumníka.Budu mít krátkou čepel,dobrou dýku,kápi,něákou kožešinovou zbroj,
plášť(pokud bude),a co nesmí chybět-Pořádný silný lukLuk a dobré šípy.Jinak budu hrát asi za norda nebo uvažuju za lesního elfa.Elf
 
skyrim.4fan.cz
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Ako zistím koho mám za spoločníka Archív zodpovězených dotazů 11 25.04.2017 03:31
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Za jakou rasu budete hrát ? Pokec - TES:O 29 03.02.2014 18:12
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist