Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Rozdělání ohně
deXter
Vzhledem k informacím o tom že ve skyrimu budeme moci těžit dřevo, kovařit apod. mě napadlo jestli bude možné si taky rozdělat oheň.

Podlě mě by to bylo super, pokácet strom, nařezat a naštípat dřevo a poté si rozdělat oheň a opéct si na něm ulovenou divočinu Smile

Myslíte že to půjde a také byste to uvítali?
 
Scarcz
Jó bylo by to fajn a kdyby šlo třeba něco vypálit (nemyslím keramiku, spíš barák) tak by to bylo super. Jinak to hrozně smrdí Gothicem (nebo spíše voní?)
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
deXter
jo nebo třeba zapálit les to by bylo něco Grin

jinak gothic jsem nehrál tak nevim Smile
 
castle
Ten si rozhodně zahraj.WinkBylo by super zapálit ohen.WinkNebo třeba les.Wink
Upravil/a castle dne 28.07.2011 20:02
 
Honzas4400
Ještě lepší by bylo, kdyby to mělo dopad na celou ekonomiku Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
No to by bylo dost hustý.Wink
 
MortuusDominus
Na ten ekonomickej dopad věřím - to už se někde psalo něco typu - nebudou stromy -> nebude dřevo -> nebudou šípy -> tak je koupíš dráž (protože jsou z dovozu) a podobně. Snad i je možný, že nějaká taková spoušť zbude po drakovi.
 
castle
Já bych byl jen rádWink.A o tom sem taky čet.Wink
 
MortuusDominus
no - bude to zajímavý... Smile Až se budu nudit, zkusím zapálit a vyvraždit kompletně a důkladně celý kontinent. Schválně jak daleko s tou ekonomikou a dědictvím zašli.
 
castle
Já zase když se budu nudit skusím vyvraždovat města a vesnice.Wink
Upravil/a castle dne 29.07.2011 11:17
 
MortuusDominus
To mám taky v plánu - a když se tam hraje na dědictví ( když zabiješ obchodníka -> obchod dědí příbuzný) tak bylo by hezký, být nějaký potomek, někoho opravdu důležitýho a s hradem a tak. Všchny sundat a stát se univerzálním dědicem. . . Ale to jsem stejně daleko. První hru budu chtít mít dobrou karmu, takže se budu chovat slušně Smile
 
Scarcz
Jenom doufám, že to nebude tak, že zabiješ obchodníka a hra podle něj vygeneruje nový NPC, který ti řekne, že jeho syn. Mám ale pocit že to tak klidně může být.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Trimax
Spousta věcí je ještě v experimentální fázi. Nedá se říct jaké to bude. :-)
 
castle
Já to budu střídat občas zlá karma občas dobrá karma.Wink
 
deXter
to já prvně asi dobrá a potom až zlá.. ale stejně si myslim že oheň se asi šířit nebude takže zapálení lesa mi nepřipadá moc reálný ve skyrimu
 
castle
Možná v příštím díle pude zapálit les ale ve skyrimu nejspíš ne.GrinAle ohen by rozdělat mohl jít.Wink
Upravil/a castle dne 29.07.2011 20:01
 
Mara
souhlasím s vivi ... raci moc nejasejte jak bude skyrim uzasnej ... aby sme pak vsichni nebyly zklamani
Mááára
 
Honzas4400
Mara: Nebudeme zklamaní, nebo aspoň já ne, absence zapálení celého Skyrimu mi vadit nebude Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Mara
jasny ale tady nejde jenom o ohen .... x)
Mááára
 
deXter
jen spekulujem Smile já se sice na skyrim těšim jak malý dítě ale jinak jsem dost pesimistickej ohledně skyrimu.. zatim na mě působí jen jak oblivion s hodně modama Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problikávání u ohně Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 5 09.08.2013 21:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6218 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7410 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist